Довбодятли

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем scirocco, 29 жов 2008.

  1. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Вирішив діяти інакше. Роздрукував листівку з текстом
    "Шановний Автовласник нагадую Вам, що вже час поміняти літні гумові шини на зимові. При низьких температурах літня гума стає твердою, що в свою чергу суттєво збільшує гальмівний шлях. Це буде сприяти попередженню аварійності на дорогах і стане запорукою безпеки пасажирів та оточуючих людей."
    І покладу йому на вітрове скло.
    Цікаво чи подіє.
     
  2. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    чекаем на відповідь
     
  3. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Не думаю, що він побіжить в кінці січня купувати гуму, якщо не купив досі....
     
  4. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Учитель шумахера? Не? Я понимаю в Крыму той зимы. Но во Львове это ппц (фейспалм). Нужно ему какую-то наклейку наклеить, типо " Я не соблюдаю ТБ"
     
    Останнє редагування: 25 січ 2013
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Тему почистив від флуду. Наступні дописи поза темою будуть знищуватись без попередження а їх автори каратись. Гарного спілкування!
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Незнаю в яку тему. Пощу сюда
     
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Продовжу.
    Записка чуваку не помогла!

    Ще до післявчора, я його бачив на тому ж місці.

    Але, ні вчора, ні сьогодні - його не було!

    Тут два варіанти:
    1 - Або застряг.
    2 - Або ку*ва засцяв!
     
  8. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    скоріше друге.вчора їхав маршруткою зі львова до дрогобича через стрий 7 годин ,дорога просто жесть...

    За це повідомлення, що не стосується теми автор отримує попередження. З повагою, адмін scirocco
     
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2013
  9. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Два довбодятли, один - ліпший другого, обганяли весь ряд наввипередки один одного.



    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  10. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    В столиці [​IMG]
     
  11. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    То де ж та лопата, Олег?
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    В Автоматі, дизель
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Щось мене не пробиває ніяк. Був важкий робочий тиждень і я тонкого юмора якось не сприймаю. Хто зрозумів поясніть шутку юмора.
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я теж не зрозумів. )))

    Sent from my Motorola Atrix HD
     
  15. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    і я не зрозумів???
     
  16. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Поки ви тут, хлопці, пишетеся на список, хто чогось-там не зрозумів, я напишу пару слів за темою.
    Добивають мене довбодятли на рідних львівських дорогах. Наприклад, вчора. Їду проспектом Свободи від Опери до Міцкевича. На перехресті з Дорошенка догоряє зелений. Я стала в крайній лівий ряд, ввімкнула лівий поворотник, але бачу, що там уже зібрався цілий ряд авт і останнє з них вже навіть перегородило дорогу тим, хто зараз рушить на Дорошенка. Тому на перехрестя не виїжджаю. І тут ззаду до моєї ду... дуже заокругленої частини авта ліпиться величезний міський автобус, починає моргати всіма своїми дальніми світлами і трубіти всіма своїми КамАЗівськими клаксонами...
    Хтіла-м вийти дати в писок. Стрималам-сі.
    Але так у нас у Львові їздять! Якщо бачиш, що не встигнеш з"їхати з перехрестя до зміни світла і гальмуєш перед догоряючим зеленим, то обов"язково знайдеться хтось, хто з сусіднього ряду таки вилізе, і таки перегородить те перехрестя, інколи навіть показуючи тобі всі свої вільні пальці.
    Якщо ми не почнемо поважати самі себе, то нас ніхто у світі не поважатиме. Бо ж іноземці їздять разом з нами у тих же корках. І бачачи стиль нашої довбоїзди, складають собі про нас дуже конкретне враження. Але ж навіть не про враження іноземців розходиться, а про те, щоби на наших дорогах стало зручно їздити. А після такої їзди по Львову в мене один висновок - винні тільки ми і ніхто інший!
     
    Останнє редагування: 27 вер 2013
    • Подобається Подобається x 1
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Чортопхай, винні не ми а ті, хто так їздить. І досить себе самолінчувати, пора змінювати світ на краще.

    P.S. Теж не зрозумів в чому довбодятлізм власника машини, що продається.
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    подивився відео.... мені соромно, що та людина їздить на фольксі...і шкода, що без звуку, бо візуально - він тиснув ппц на тому гольфі..малолітній засранець
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    814-23ТС
    На цьому відео видно. Якийсь пацанчік абичний львівський. Ай зустріну в місті з такою їздою, ай даганю)))
    http://youtu.be/sNpewN6OEyU
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)