Довбодятли

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем scirocco, 29 жов 2008.

  1. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Хора дитина, яка на цвинтар проситься )
    Головне шоб з собою нікого не затягнув
     
  2. badyl

    badyl Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.3i
    ненада ля-ля,особисто знаю Серожу,і нічого поганого сказат немагу))))))))))
     
  3. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Відео говорить само за себе, в хлопчика дєцтво в сраці грає, видко ше ніразу не літав в важкі конструкції з криком пляяяяяя )))
    Як то кажуть не пріхаділась параскінуть мозгами.
     
  4. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    відео видалено користувачем, дєвачкі, а чьом ви здєсь разгаваріваєтє ? :pardon:
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    .Сьогодні зранку Пекарська-Чернігівська. Звук відключений - ненормативна лекика
    Мудак на мерсі обганяє по зустрічній, створює авар.ситуацію, ломиться на червоне і ше шось рявкає :ireful1:
     
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Я його б тим бусом припер.
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Доганяти і пиZдити, пиZдити!!!))) Давай тепер зі звуком)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Пііііііііііііііі, піііііііііііі, піпіпіііііііііііііііііііііі...
     
  9. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    я б йому розбив кабіну!
     
  10. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    мудак і тим усе сказано
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Найпечальніше шо може бути це роз**ти рс6))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Телефоную сьогодні по роботі до однієї людини зі стаціонарного телефону, піднімає абонент трубку, питаю: "чи можу я поспілкуватись з Вікторм Романовичем?", а мені у відповідь: "якщо на тому тєлєфоні колись був Віктор Романович, то я Римський Папа......", одразу цікавлюсь, що та відповідь би значила, з'ясовую, можливо не туди попав, а у відповідь короткі гудки.
    П/С/ виявилось, що до довбодятла додзвонився.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Нещодавно, при кінці робочого дня, вул.Липинського.
    Їхав собі - їхав, автобус в крайній лівій смузі........
    DSC01231.JPG

    ...... як тут водія перемикає, і хє-є-є-є-є-є-є-є-є-єрась, з крайньої лівої смуги одразу на зупинку.
    Коли вже придумають тєлєпорт, щоби ті дибіли не мішали їздити?

    DSC01232.JPG


    А наступні два фото, це вже сьогодні, вул.Пасічна, виїзд до перехрестя з вул.Личаківською...
    Знову ж таки, їхав собі - їхав жовтий автобус по маршруту №23, попав він у затор, заіпався він у заторі повзти, і водій автобуса подумав "та пішло воно всьо нах., треба тєлепортіруватись...." І робить він ось такий маневр:

    DSC01237.JPG p/s/ світлофор працює, просто на фото получилось так, якраз момент перемикання з жовтого на червоне.
    DSC01238.JPG

    Наступний герой рубрики, отримує від мене оскар в номінації "Довбодятел".
    Суть: я, білий і пухнастий :dirol:, їду по Стрийській зі сторони "ЛАЗу", рухаюсь у правій полосі, бо буду зїжджати вправо з моста на Луганську, як тут, з вул. Персанківка, не повертаючи свій череп вліво, щоби переконатись чи можна виїхати на головну дорогу, вискакує прямо передімною Шевролє Авєо........., відповідно - аварійна ситуація, гальмування, та виворот до лівої смуги..... вдалось проскочити між тим Авео з Довбодятлом всередині та автомобілем що рухався по лівій смузі в попутному напрямку.
    Далі, було цікаво, об'їхав полудурка, тай їду собі далі, повертаю з моста праворуч, дивлюсь в зеркало, а тіпочок починає іспалняти, то вліво, то вправо. Врешті, я зупинився, він виявився затиснутим між моїм Гольфом та бордюром лівої частини дороги. Машини одна одної не торкались, відстань була десь на 2-3 пальця. Відкриваю вікно, питаю Полудурка, мету його іспалнєній, уточняю куди він так квапиться чи до неба до на СТО. Але з короткої бесіди, з його слів, виявляється, що після того, як він створив аварійну ситуацію він вибачився (в мене питання - Як, бляDь, можна вибачитись будучи в іншому автомобілі?), а далі, я такий КозЬол, почав його підрізати. Ну просто пЕсЄць, як він собі уявляв, що я ма змінити напрямок руху і не повертати на Луганську, а їхати якогось хєра в центр, бо то мля виглядає, що я його підрізав.
    Розмова тривала коротко, без образ, на кінець, він погодився, щоби я його сфотографував собі на пам'ять.
    DSC01235.JPG DSC01236.JPG
    От тепер, не знаю що робити, чи давати хід цій справі, чи залишити цього неадеквата в спокої?
    Ну і на кінець, згадую таку приказку на російській мові: "Родина требует героев, а п%%Dа рожает дАлбо%%бов!" :suicide:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Нічого особливого, це Львів, вул.Тракт Глинянський! :suicide:
    1-ше фото (зупинка громадського транспорту на залізничному переїзді та виїзді із АЗС одночасно, не будемо враховувати ширину проїжджої частини та те, що там щей спуск із закритим поворотом)
    DSC01269.JPG

    2-ге фото (теж саме місто, та ж сама вулиця, різниця між зупинками, десь 500 метрів. Іпофіг, що це одразу за залізничним переїздом, одразу після його перетину на відстані десь 5-7 метрів та на самому з'їзді у прилеглу вулицю, і пофіг, що з'їзд зі спуском і закритим поворотом).
    DSC01268.JPG
    Цікавить, які довбодятли відповідають у нас в місті, за встановлення знаків зупинки громадського транспорту? Куди звертатись, щоби ті знаки познімали? Підкажіть, хто знає, бо раально, втрафили мене вже, ці бездумні тєлодвіженія і рішеня відповідальних осіб.
    Там і так аварійно-небезпечна ділянка (фото 1), а зимою взагалі, будуть "вафлі ку-ку-ру-ку". Скоро, дойде до того, що такі знаки будуть встановлювати біля кожного особняка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Зелена ауді кватро з бородатим воділою за рульом грає в шашки на львівських дорогах. Будьте обережні

     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ото бидло всяке!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ...якщо ти прошмигнув перед кимось, але його 'не підрізав'... АЛЕ той, кого ти 'не підрізав' мусів притормозити - ти його підрізав :sad:
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та там ше боінг вліз би. Хто знає чо його заставляє гальмувати. Мож дорога горбата)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    :) на відео видно, як його підкинуло - то салага якийсь перестрашений за рульом був :)
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Обережно, на дорозі мудак ВС1484СВ

     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)