ДТП у Львові

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Shaggy, 24 чер 2015.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Успіхів в пошуку.
    Є приказка: як постелиш - так і виспешся! Це я веду до того, що як пост про ДТП подано, такі і будуть пошуки....
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Рома, чого ти ту твиступаєш, чи то ти був на тому гольфі? Так підтверджую, щойно повернувся з шацьких озер, там і по-дорозі власників блях 80%, і більше половини з них неадеквати (по зустрічці під 120 з чорним димом, по обочині справа, і ще багато як, коли нормальні стоять в тягучці). А то що поліцію викликав - молодець. Машина в розшуку - знайдуть, впарять штрафів таких що нового гольфа купити на ті гроші можна було.
     
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Та тому шо, читаючи пост - не все висвітлено, таке враження, наче не договорює автор.
    А про бляхи, то я знаю, шо майже всі неадеквати (майже!, але не всі ;) )
    Я взагалі такий, шоб був якийсь реєстр тих бляховодів, бо сам від них шарахаюсь, як від навіжених. Але, по-ходу це не вигідно нашим можновладцям..... тре оцінювати стратегічно ситуацію, що склалась. Весь цей безлад, що коїться, всі ці чвари між людьми локально, все це відвертає увагу соціуму від того, що чудять і мутять чиновники. Гадаю, що плоди цього всього, цих бездіянь пожинатимемо ща 3-4 роки.
    Соррррррі, але це моя думка, хай буде суб'єктивною і виявиться в подальшому хибною.
    Добра.
     
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ті бляхи тепер ще майже всі не на бляхах , а на картонках ) Пороздруковувані номери на принтері почіпляли і так їздять і нічо їм поліція не робить. Я з тої поліції вже в глибокому шоці. Отак вальне тебе якесь чмо з тими картонками, втече і шукай вітра в полі, завтра собі нові надрукує
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Не знаю наскільки то можливо, але чисто теоретично цікаво.... наприклад моделюємо таку ситуейшен, як у автора: втік? окей втік!, авто покинув на місці ДТП?, покинув!, тому - взяти і забрати ту машину собі і чекати, коли воно приповзе за своїм хламом.
    Чи ті покинуті при ДТП авта десь забираються на якийсь ш/майданчик?
     
  6. Львівянин

    Львівянин Новачок

    Авто:
    OVA
    Втік з місця аварії на авто, тому чисто теоретично - в рамках закону - невідомо, чи так вийде зробити
     
    • Сумно Сумно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)