Дверні ручки Golf/Jetta Mk2. Пошук альтернативи. Встановлення (Фотозвіт).

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем andsag, 2 лип 2008.

  1. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    В Г2 ручки мають язичок (як в ваз2108) і вони часто виходять зі строю, а ці ручки що продають в даній темі візуально і по принципу дії такі як на Г3 пасаті Б3 тобто язичка вже немає а тягнучи за саму ручку вона відкриває замок. З Г3 вони не підходять бо замки вже йдуть нетакі, посадочні місця теж інші тому якщо хочеш альтернативу заводським ручкам Г2 то втебе два варіанти: перший купити оці ручки "Г3 стайл" або задопомогою болгарки, зварювальника та маляра вварити в рідні дверки ручки з інших авто. Фото цих ручок та оригінальних (для порівняння) є на початку теми, неполінуйся і подивись буде зрозуміло про що йде мова.
     
  2. krilov

    krilov Active Member

    Авто:
    scirocco 86 2.0 16v
    ручки г3 стайл при пряморукой установке
    ходят очень долго на некоторых авто установленые мной ручки ходят уже больше 3 лет

    способы установки я описывал в этой теме выше
     
  3. SLAVA81

    SLAVA81 Початківець

    Авто:
    GOLF ІІ 1987 1,6 Бенз.
    У мене теж акі ручки але є проблемка можливо я нетак поставив, коли закриваю на ЦЗ потім тягну за ручку то відкриває дверку і піднімає кнопочку закривання дверей з середини. В чому може бути причина?
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Зніми ручку і подивись всередину. можливо ти поставив неправильно кутник личинки замка і там все переплелося. Ключем можеш відкрити/закрити?
     
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Було таке коли відрегулював так, щоб замок відчинявся при мінімальному ході ручки, спробуй регольовочний вінт закрутити на 1-2 оберти
     
  6. SLAVA81

    SLAVA81 Початківець

    Авто:
    GOLF ІІ 1987 1,6 Бенз.
    Ключем можеш відкрити/закрити?
    Ключем закриваю але відкрити не все получається, але ключем практично не користуюсь є сигналка з ЦЗ.
    Вінт підтягнув так тому що інакше не ідкривав дверки. Планую міняти обшивку салону тоді буду розбирати дверки і буду пробувати регулювати з середини. Дякую за підказки.
     
  7. urbanracer

    urbanracer Початківець

    Авто:
    VW Golf CL 1.8 RP Mono
    э ще ручки гольф стайл в наявності?ціна ? і киньте сюди фото .потрібно на гольф 5тидверку
     
  8. fishka

    fishka Active Member

    Авто:
    Seat Toledo, VW Golf 2
    хочу сказати що я був на тест драйві на гольф7 то там стояли всі види гольфів від 1-7-ого то всі дверки відкриваються крім 3 гольфа там вже тяжко нажимаєтья здається скоро трісне, ось таке спостереження.
     
  9. urbanracer

    urbanracer Початківець

    Авто:
    VW Golf CL 1.8 RP Mono
    що вже ніхто не продае стайлових ручок?
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Я вже замахався дублювати контакти по форуму. Перелистай цю тему назад і знайдеш як мінімум 3-х чоловік які можуть тобі ці ручки продати.
     
  11. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    наприклад я,пиши в пп
     
  12. apsent11

    apsent11 Початківець

    Авто:
    Golf2 1.6TD
    не пройшло і року...поставив я собі рестайлові ручки під гольф 3/пасат 3...який довольний був,так все класно...тільки з регулюванням прийшлося побавитися...вся фішка в тому що їхній хід обмежений,тобто натискання на рідний язичок замка гольфівського іде через плече повороту...так от...якщо засильно відпустиш то дверку зназовні невідчиниш...хоче щоб ще трішки потягнути за ручку,а нема куди...а якщо засильно натягнеш то дверцята відчиняються просто казково...а от центральний незакривається...от така фішечка принаймі у моїх штатних замках...короче бавився я довго,але все вийшло і гучки мене тішили як малу дитину...виглядають класно,ще й у знайомого забрав 2 задні ручки(без личинок) і поставив наперед...та просто красота...є тільки одна проблемка...ручки китайські...відповідно і матеріал з якого вони зроблені китайський...наскільки я зрозумів це якийсь сплав з алюмінію ще з яноюсь байдою,причому сплав не чистий,а так собі...аргоном вариться звичайно,але тримати всерівно нехоче,тріскає зразу біля шву.короче розстройство одне шлункове і все...а гірше всього передні,пластини нетримаються,хочуть щоб вусики були закріплені до зовнішньої бляшки дверцят,а так по наших дорогах випадають і ладно би просто вилетіла,так вона ще там у дверці тарабанить блін і нервує страшенно!короче прийшлося відмовитися від тої ідеї...зараз виношую ідею якось по іншому їх закріпити,хоча справедливості ради мушу сказати що задні ручки на передній дверці ведуть себе краще причому набагато...і сидять якось рівніше,і відчиняють двері якось легше...короче як на мене там їм і місце я так думаю,такщо покищо нічого фантазувати небуду на тему євроручок,зламається знову тоді і буду морочитися...
     
  13. apsent11

    apsent11 Початківець

    Авто:
    Golf2 1.6TD
    доречі єв мене одне питання(раз тут вже про ручки говорять...а чи є хтось хто сам ставив ручки від ауді (є в мене така шалена мрія,але ніяк ненаважуюся порізати двері...)чи може хтось кинути фотку як воно з середини виглядає,ну сам механізм як працює?буду дуже вдячний,ну прямо дуже)))
     
  14. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    apsent11
    на всеукраїнському vw golf клубі вже таке не раз робили , можеш погуглити- як то кажуть на любителя, бо на мою думку ручки аля г3 на г2 - найоптимальний варіант
     
  15. apsent11

    apsent11 Початківець

    Авто:
    Golf2 1.6TD
    можливо ти і правий,треба буде спробувати ще оригінальну ручку від гольфа 3 поставити і подивитися що вийде бо китайськими я незадоволений...рішення реальне але дуже вже як на мене китаїзоване...були б вони кращої якості думаю було б усе кльово,а так...я користуюся ручками постійно...робота в мене така що приходиться частоїздити,і деколи в одноу місті по 5-6 разів переїзджати,такщо навантаження вони переносять недитячі і тому можливо так часто ламаються...
     
  16. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Якщо їх правильно встановити, то 99% не будуть ламатись, тому хоч за це китайозам ріспект))) в мене не поламались та й в багатьох тільки позитивні відгуки щодо їх витривалості. Тому рекомендую аля г3 ставити :)
     
  17. krilov

    krilov Active Member

    Авто:
    scirocco 86 2.0 16v
    у меня некотрые уже 3 года стоят и нормально работают

    просто надо за ними следить чтоб винт крепежный не разбалтваля и замки иногда смазывать

    аудюшные ручки тоже вваривал но это требует большого уменния сварки тонкого метала чтоб не покрутило можно и на точки вставку поствить но потом шов надо оловом пропаять чтоб краску не рвало
     
  18. Олексій

    Олексій Новачок

    Авто:
    volkswagen jetta mk2 1987
    скинь мені будьласка!
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Колись поставив собі на Г2. Все було в ажурі. З рік назад поставив на кантрік. Так натрахався з ними, ще й на сонці вигоріли .... кароче якийсь зовсім китайський китай попався. Зараз по одній ручці вертаюсь до оригіналу.
     
  20. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    З оригіналом теж тре поібтись, але зробити можна. Вчора пробував регулювати, бо на ходу дверка зіскакували в перше положення, прийшлось знімати ручку з замком, ручку зняв, а замок хера... нижній болт ніби приварився до замка, разом з механізмом вліво-вправо крутиться, а сам ні, в-д не помагає, молоток теж, грані злизались... Болгаркою прорізав канавку, з трудом великою викруткою провернув, при цьому зламав пласмаску до якої кріпиться тяга цз і кнопки блокування з салону... отака хрень з замком...
    До речі а як в кого з кришкою багажника? Там ніби механізм вічний але забруднюється, в мому було 5 мм бруду, навіть цз не міг витягнути, помив все в бензі, стало супер. Але, щоб закрити тре прикласти зусилля, а в знайомого, бачив вчора, з 10ти см пускає кришку, тихенько захлопується саме, а можна просто рукою легко потиснути і теж норм.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)