Двигун Golf

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Ravel, 24 вер 2006.

  1. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Двигун Golf

    Мені розказували казки шо тепер вони мають якийсь апарат -яким зразу видно нерідний метал, шви і т.д. Я думаю тобі варто поїхати до експерта, який якраз і перевіряє машини на предмет перебитих номерів і т.д. - і все то запитати. Я принаймі коли буду ставити двігло іншого обєму - обовязково таке зроблю шоб спокійно спати.
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Переварювати панель протизаконно. Якщо це робиться з причини невідновного пошкодження кузова, заміну панелі потрібно проводити з висновком експертизи та перереєстрацією в МРЕВ
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Двигун Golf

    в мене всі ті довідки є на ту машину шо я маю, Я хочу так приганяю двойку, також кольору і такіж праметри, просто переварюю панель і прикручую номера . Типу так шо то та сама машина.
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    не розумію, для чого питатися чи можна переварювати, якщо ти маєш на то всі папери...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Двигун Golf

    а повий%буватись ... :)
     
  6. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: Двигун Golf


    ПАра!! на 1.3 дійсно краща для розгону, але коробка на 1.8 не стане!!!! мотор зовсім інший!!

    На першому гольфі, подушки кріплення двигуна іншіна 1.8 і куліса коробки інша. Тобто гімору трохи буде але переставити можна, а влізе він туда точно!
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Подушки кріплення двигуна змінюються разом з кронштейнами, кожен ВВ-блок з гольфа-2 має отвори для кріплення подушок з 1-го, з Пасата ітд. Так що це зовсім не проблема залишити попередні подушки. Куліса теж не проблема - залишається стара.
     
  8. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    кто что думает: есть мотор 2Е 8кл 2.0
    как он, как в обслуживании, и вообще, расход бенза?

    еще вопросик, сори канеш, "мозги" (что именно под этим подразумевают??)
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Мозги - це блок керування кутом випередження запалювання, а в нових двигунах це блок упраління вприском. Його ще називають "комп'ютером". Їх купувати потрібно разом з двигуном, інакше замахаєшся налаштовувати пропорції суміші, фази, запалювання, шукати пластмаски, перехідники, шланги патрубки ітдддд.

    2Е має таке ж споживання і об'єм як і 9А, але набагато меншу потужність. Тому пропоную добре подумати і пошукати PL, KR, або 9A .
     
  10. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    По твоїм доводам можна на пасат поставити двіг 1.3:mrgreen:

    Ти коробку 1.3 бачив??? як там тяги розміщені, зовсім не так як 1.8!
    А полуосі........:-?


    Двігло 2Е саме надійне з старих машин вольца, і самі дешеві запчасті там.
    А мозги які ставили туда-Дігіфант, зними вопше проблем нема.
    А гольф1 з 115 кобильним мотором буде летіти як погорілий...а дальше тюнінг з розкачкою до 150..на 8 клапанах.. нах:twisted:
     
  11. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    ну вот поставлю поделюсь ощущениями!!!
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    :mrgreen:

    Які проблеми?. Правда якщо на Пасаті стояв повздовжний двигун, доведеться некисло попотіти:

    Які букви коробки? Свого часу я купував коробку від 1,3 Г-1, вона нічим не відрізнялася. Можливо мене надурили? :shock:

    Як на мене, таких не буває. І навіть, якби був такий відносний рейтинг, я б сказав що його очолює рядна п'ятірка 2,0 або 2,2 - в них, кажуть, найбільший ресурс.

    - не згідний, як правило запчастини туди так само коштують як і на інші двигуни, бо більшість з них - уніфіковані.

    perpettum mobile ;-)

    але не настільки, наскільки би летів на 130-140 кобилах :)

    у мому варіанті - до 210 на 16-ти клапанах... ух..
    :cool:
     
  13. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    нашел двиг,разговаривал по поводу установи, блин гиморойное очень дело.... как расказали менять нужно тупо все...(отпала охота таким заниматся) проще всего найти тачку-донора и просто оттуда все постепенно переставить на свою.еще и цену за установку завалили такую нереальную, ппц...
    Кста никто не сталкивался допустим 1,8 движками, интересуют цены...
     
  14. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Двигун Golf

    ребят, все становится. Моторы G1/2/3 взаимозаменямы очень просто. Единственное - это подвеска и тормоза, которых просто мало.
    Проблема с моторами G4/5 - они веисят на лонжеронах, а не на подрамнике.

    По Сабжу: Смотрим сюда и наслаждаемся: Golf mk1 Cabrio с 2Е (2.0 8V 115hp) под капотом:
    http://www.4ik.com.ua/forum/viewtopic.php?t=744
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    то скільки?

    В нас стандартні б/в 8-клапанники десь по 300-500 доларів продаються, 16 клапанів десь в районі 700-800. До речі, в мене є 9А (2,0 16кл.), зараз обдумую питання його продажу.
     
  16. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    установка инжекторного 400
    карба 300
    ясное дело баксов
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Я знаю точку у Львові, де за 300 грн тобі поміняють будь-який VW-двигун. Причому роблять відповідально, доки машина не буде їхати - не віддадуть.

    До речі, є на продаж двигун KR (139hp) зі всім навісним, проводками ітд. Зараз стоїть на машині без документів в Запоріжжі, можна послухати, покататися. Ціна - десь 800 доларів.
     
  18. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Двигун Golf

    Все у KR добре окрім, хіба що, його кохання до 98-го бензину :)
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Ніякого кохання там немає :) Я вже другий рік на 95. Змін жодних. Бачив пасата на КР, так на його кришечці баку було написано "мін. 95". Тому виникла підозра, що на машини з КР без каталізатора ліпили мін 98 а на такі ж але з катом - 95. Тобто це було викликано екологічними нормами а не детонаціними властивостями бензину. Про це я читав давніше на якомусь форумі. Зрештою, складно пояснити, чому тоді той самий ПЛ (без датчика детонації) офіційно їсть 95 - різниці з КР фактично жоднщї. Хоча, можу і помилятись...
     
  20. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Двигун Golf

    Ну не кохання, то пристрасть :D
    Ну хто його зна... Був у знайомого G2 KR - на кришцчці - ROZ min 98.
    95 пробували заправляти - він на ньому дуже нехоча їхав... Хіба ща на 95 від УкрАвто більш-менш (та він і коштує дорожче ніж 98 на звичайних АЗС)...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)