Фарбування бамперів

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Словотворець, 26 кві 2006.

  1. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Є ідея помалювати бампери в колір машини. Мастер сказав що може сколюватись фарба. В автоколорі сказали що якщо прогрунтувати перед покраскою нічого сколюватись не буде.

    Чи робив хтось подібні речі? І яким чином то було зроблено.
    А найбільше цікавить чи то варто робити з погляду експлуатації..?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    мені здається то не варто робити ні з якого погляду :) ні естетичного, ні експлуатації, ні суто матеріального.
     
  3. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Аргументи на перших два.. Матеріального то зрозуміло :lol:
     
  4. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    В тебе машина чорна.. тому можна і не малювати. В мому ж випадку буде виглядати як девятка чи вісімка :cry:
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну якщо ти надумав трошки затюнитись, то тоді є сенс малювати. Але тільки якшо обвішаєшся спереду і ззаду широкими бамперами. Фарбувати вузькі, як на мене, нема сенсу, тим більше , що вони зовсім інакші ніж у вісімки чи дев"ятки :)
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    CONFIG
    взагаліто широкі бампера малювались на заводі наполовину (нижню) в колір машини. і якшо ти купуєш новий бампер широкий то тобі полюбому треба буде помалювати якимось кольором хоча б нижню частину. собі я вирішив покрити їх таким самим напилом чорним яким верхня частина покрита.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Купував задній широкий бампер - цілий чорний пластмасовий
     
  8. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Я красил баллоном. Баллон грунта по пластику, два больших баллона краски и баллон лака. Уже полгода - все ок. Зиму пережили - без намеков на отлущивание.

    Буду красить кузов - буду снова красить и бампера (ну не подходят они немного по цвету)
     
  9. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    У нас основная нагрузка летом. И лето все покажет. Температура в том году доходила до 36 градусов в тени. Вот была бы проверка! ;)
     
  10. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Температурнний режим то звичайно добре.. але мене більше цікавить стійкість наприклад.. на мийці (від високого тиску.. краску зриває), або від мікро камінців які вилітають з під коліс машини що їде попереду ітд.
     
  11. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Фарбування бамперів

    Ось що показали мої дослідження... провірений майстер категорично відмовляється малювати, мотивуючи тим що фарба буде злазити. Майстер в кінці 11 тролейбуса сказав, що зробить то за 250 грн за бампер + матеріали + фарба (ще ще вийде десь +150 грн до кожного бампера), також сказав що фарба злазити неповинна.

    От я і задумався. Є ше варіант самому спробувати.. впринципі вийде дешевше, і є можливість набратись досвіду... знов ж таки невідома технологія.. вчора вже замучив яндекс запитами про фарбування бамперів. Скажіть шось.. або взагалі мене відговоріть від того задуму.
     
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Фарбування бамперів

    З усією повагою скажу свою думку...
    Якщо стара машина треба задуматися чи є зміст фарбувати. Чи не буде вона ще гірше виглядати.
    Практично на сьогодні це роблять професійно і якісно, щоб фарба не відрізнялася від кузова і не лущилася, трошки дорого ніж просто забадяжити. Я особисто собі буду відновлювати рідний чорний бампер (освіжати) бо тріщин за 10 років багато від камінців.
    Рідну фарбу бампера бачив я, вона як шар пластику, думаю так вже ненапилять, але щось з того вийде.
     
  13. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Фарбування бамперів

    та чого? зара по різному напилюють, навіть так шо і не скажеш шо то нерідна
     
  14. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: Фарбування бамперів

    Технологія така!
    1.якщо бампер не новий то звичайно його шкурять і шпаклюють
    2.після виведення "ідеальної"поверхні грунтують
    а) грунтовка для пластмаси(дешева, прозоа,густинга води)
    б) зверху звичайна акрилова 5+1, чи 3+1
    Пи.Си. Якщо використовувати дорогу грунтовку типу Спейс Хекер то пункт а) пропускаєм.
    3. Шкурим шкуркою №250
    4. Якщо всьо добре на перший погляд(хоча сумніваюся) то фарбуєм, якщо ні то пункт 1 і 2Б,3 повторють до виведення рівної поверхні.;)

    Якщо бампер гладеньки(новий) то тільки 2а і 4.
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Фарбування бамперів

    Мені на Б4 освіжиш бампера?:mrgreen:
     
  16. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Фарбування бамперів

    Я нічого не шкурив - просто розчинником жир зняв, полив кількома шарами грунту для пластику (з балону), потім фарби, потім звичайного лаку. Все добре..... Звичайно, вони не блищать так, як кузов, але тем не менш вигляд освіжили.

    Від мийки нічого з ними не сталося. Від сонця теж.

    Зі. Буду фарбувати машину - тією ж фарбою буду фарбуати й бампера... Щоб не відрізнялися
     
  17. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Фарбування бамперів

    В моєї пасі ще є не мальовані частини, їх хтось якимось дивним бараником перекрив, який лущиться, я того обновляти не вмію, тобто вчитися не буду. хіба хтось то вже робив не раз.
     
  18. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Фарбування бамперів

    Якщо вже так серйозно зайшло про фарбування розкажіть но мені коли наноситься лак.. наскільки чув лак наноситься майже на суху фарбу, потім коли висихає полірують.. так?
     
  19. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Фарбування бамперів

    Лак наноситься на ще "м'яку" фарбу - для того, щоб він пристав до неї
     
  20. InSpector

    InSpector Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1.6 1987, Pierburg 2E2
    Відповідь: Фарбування бамперів

    Ідеальний варіант !!!! купити новий бампер!! :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)