Фарбування стальних коліс

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Словотворець, 1 тра 2006.

  1. Skil

    Skil Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8і 1986
    Відповідь: Фарбування стальних коліс

    А де саме? чи секрет...
     
  2. NAZIK

    NAZIK Початківець

    Авто:
    VW Jett-2, 1.8, 1991р.н.
    Відповідь: Фарбування стальних коліс

    В Солонці біля ЛЮКОІАЛА (заправка) праворуч якщо їхати з міста є шиномонтаж "КОЛЕСО". Там точно рівняють, малюють...
     
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Фарбування стальних коліс

    на меблевій фабриці "Карпати" то біля мотозаводу зразу.. там спитаєш фірму всі знають
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олександр

    Олександр Початківець

    Авто:
    VW Golf II GTI 1.3 1991
    Відповідь: Фарбування стальних коліс

    Отож свищу.Які координати?
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Фарбування стальних коліс

    scirocco то до тебе
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Фарбування стальних коліс

    Мій допис датований початком травня 2006 року. Боюся, що на місці цього заводу вже добудовується висотний будинок...
     
  7. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Фарбування стальних коліс

    Техмал тел.419217
     
  8. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Добрий день. Тема давненька але на мою думку завжди актуальна. Хочу помалювати металеві диски, щоб взути зимову гуму. Де можна у львові пофарбувати. В інеті знайшов Шиномобіль. Реставрація дисків Львів. Фарбування дисків Львів - ШиноМобіль. Шини і диски. Мобільний шиномонтаж. може хтось чув про цих майстрів..
     
  9. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Якби ті сталюки не фарбували, вистачає на 2 сезони... З балонка кожну осінь пофарбував і на сезон вистачає і ціна різниться.
     
  10. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Я не так ради красоти. Проблема що на дисках з сторони корта утворились маленьки раковини і шини спускають при корті. Думаю щітками не відчистити, краще відпіскоструїти.
     
  11. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Так, краще піскоструй.
     
  12. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Цілком згоден з Драйвером, плюс від себе додам що як не піскоструй всеодно получиш.... шайбу!
    якщо раковини почались вони і будуть зявлятись знову, кому цікаво покажу у Львові свої сталюки з зимовою резиною після трьох сезонів.... був і піскоструй, і порошкова фарба, і купу грошей... якщо б продати свої старі, і докласти ті витрачені гроші то б вийшли свіжі диски з європи які ще ржі не бачили, і поїздили б вони набагато довше в гарному стані
    Є контакти хлопаки що катає, чистить і порошком малює, якщо цікаво напишу, але це НЕ надовго
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Дякую за пораду. Мабуть цього сезону ще буде так. Тим більше що на зимовій гумі колеса не спускали. Через те що гума мякша.
     
  14. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    VWDRIVER, я на Smartі фарбував на Шиномобілі ( Реставрація дисків Львів. Фарбування дисків Львів - ШиноМобіль. Шини і диски. Мобільний шиномонтаж. ) 4 диски 15ті бляшанки. Якістю задоволений. Оскільки авто вже продав, тому про довговічність цього фарбування не можу сказати, але враховуючи те, що робилося по технології, то сумніваюсь, що вони поржавіють знову.
     
  15. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Мої рідні сталюки в оригінальній паскудній фарбі ВАГА - за 6 років треба фарбувати, а такі само, але на авто з пробігом 80т.км. у Франції були обдерті в хлам за 2 роки... Фарбувати можна, але є сенс купити алюмішки в гарному стані і не паритися зовсім.
     
  16. LubomyrCig

    LubomyrCig Новачок

    Авто:
    Volkswagen T4
    Ця покраска дійсно крута річ, я свої диски перефарбував років 4-5 назад, ну правда вже починає вилазити, але так не суттєво ще з 2 роки можна покататися. Така покраска набагато вигідніше ніж купляти нові диски
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)