ФОТО - ВІДЕО ФІКСАЦІЯ

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем semvladislav, 20 лис 2008.

  1. Andriy_

    Andriy_ Початківець

    Авто:
    Passat B6 2.0TDI 6Mex.
    Я дуже перепрошую, але у мене конкретне запитання:
    Як "система" буде визначати різницю між "маленьким" українцем і слугами народу нашого? Невже ми побачимо депутатів, суддів, прокурорів, ментів, які будуть платити штрафи в одній черзі разом з нами?
    Чи може треба все-таки систему трішки доопрацювати?
    P.S. Зразу хочу зазначити, що правила не порушую принципово, ніколи. Навіть коли в 12-й ночі виїжджаю до сестри в Москву (1350 км попереду), не дозволяю собі перевищувати швидкість в будь-яких містах (ставлю на круїз-контролі 79 км/год).
     
    Останнє редагування: 11 чер 2010
  2. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Друже я думаю це тільки для нас.Так було і напевно буде:ireful1::bomb::ireful1::bomb::ireful1::ireful::hang1::diablo:
     
  3. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Коли тебе наші доблесні мєнтяри ці злочинці в погонах розведуть пару раз на пустому місці, тоді я побачу, що ти будеш про них говорити і що думати. Ти думаєш один такий мудрий правил не порушуєш чи що? Коли тобі мент вонючий пхає під ніс пояснення від такого ж святого непорушника правил як ти, де написано, що ти його обігнав на червоне світло ще й пішоходи були на переході, то що тоді ти будеш тут писати? А направду ти їхав ззаду і нікого не чіпав, а обігнав коли почалася роздільна смуга і ні світлофорів, ні переходів, ні тим більше пішоходів...

    Мда от тому так і живемо. Нас гноблять, витискають тяжко зароблене як тільки можуть, причому це не так держава, як державна система, а завжди знайдеться якийсь мудригелик-вискочка "а не треба правила порушувати". Сорі пацани, зачепило. Так було при совдепії, все бачу повертається на круги своя... Мда... Не держава, а гондурас... Краще б подумали як людям дати заробити і не витискати все до останньої копійки.
     
  4. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Так чим більш автоматизована система буде, тим менше шансів що штрафануть несправедливо. Наприклад в тій новій системі лазерне вимірювання швидкості, яке повністю виключає можливість того що швидкість засічеться машини, яка їде ззаду\збоку, а на фотці буде ваша машина. В ідеалі системи мали б працювати в повністю автоматичному режимі і фоткали крім авто ще й обличчя водія(багато де таке введено), так щоб людський фактор виключили б. Я за боротьбу з перевищеннями швидкості, так як це небезпека для всіх.

    Я також перевищував. але після введення нових штрафів(я проти них) став значно спокійніше їздити(в місті стараюсь їхати з потоком або чуть швидше, на трасі 105, населений 75). В результаті їзда забирає менше сил, почуваєшся безпечніше, бензи менше пє, на відстанях до 200км різниця між гнати і їхати спокійно складає якигось 10хвилин. вони того не варті
     
    Останнє редагування: 12 чер 2010
  5. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    це ти говориш за умови АДЕКВАТНО розставлених знаків, чи тих, під які "косять" на харчі голодним діткам?
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Так я говорю за адекватно розтавлені знаки і вимірювачі швидкості, які поставлені разом із знаком увага ведеться фотовідеофікс порушень.
    Я проти тих гандонів, які стоять спецом в складних місцях, де тяжко не порушити.
    А взагалі ідея з відстрілу тих камер мені подобається. я б по партизанив
     
  7. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Та. постріляти було б весело! Особливо, коли ДАЙцам приходить прощальна і остання фотка з їх супер девайсу на якій крапочка-МУХА летить в коробочку на швидкості 200м/с )))))))))) :mocking:
     
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Але жтреба поставити ту хєрню за 1.5 км,нормально дали запасу щоб роздуплитись...:crazy:
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Це зроблено щоб роздуплитись+моргання фарами тепер нічо не дасть, якшо скритно поставити той девайс
     
  10. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Уйня це все,любий дєвайс ламається і ні який тьотя Вася не допоможе...Ми живемо тута,а не за бугром де діють закони.
     
  11. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Якщо застосувати нормальні системи шифрування(навіть найпростіші) і застосувати електронні цифрові підписи, то ніхто, навіть розробник системи не зможе взламати, підробити, спотворити, вилучити результати вимірювань, немаючи електронного ключа для конкретного приладу, який зберігатиметься в відповідній службі інформаційної безпеки десь в Києві і перегенеровується хоть кожного дня. Якби то ламалось то всі банки давно б збанкрутували, бо там використ такі алгоритми для шифрування платежів(а це фактично гроші)
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Так нехай буде порядок. В моєму пості, на який був незрозумілий коментар від тебе, було написано те саме, але іншими словами - всіх продавців смугастих палиць на палю - і нехай воно само автоматично все фіксує, без проблем але і без їх свинячого фактору. А то нічого не порушуєш, а воно мурло пхає того акванавтовимірювача підкрученого і потирає руки, що куш зірвало. Ось за це "давно пора". А так то звісно і мені не подобається, коли хтось порушує правила. Сповідую правило 3Д - "дай дорогу дураку", а деколи з приписом, "тим більше якщо воно дурне на джипі" :)
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Хіба не можна в любу систему ввести пару сотень номерів на кшалт "1000" як в прокурода і подібних "господарів", щоб система автоматично стирала фото таких машин? Пару сотень на кожну область то не є багато, може їх і менше. Але раз розробники українці, то вони, я думаю, вже добре продумали питання як відрізняти малого українця від пана...
     
  14. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    чув сьогодні по радіо що на наступному тижні будуть повернуті так звані "листи щастя", будуть фотографувати і відправляти поштою без фіксації порушення на місці.
     
  15. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    Ще з цього тижня :)

    ДАІ відновлює автоматичну фотофіксацію порушень правил дорожнього руху
    Джерело
     
  16. OKus

    OKus Початківець

    Авто:
    Golf GTI DSG mk5
  17. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Сьогодні передали по радіо (Шарманка)що не будуть вводити листи,мають зупинити і пред"явити.
     
  18. OKus

    OKus Початківець

    Авто:
    Golf GTI DSG mk5
  19. OKus

    OKus Початківець

    Авто:
    Golf GTI DSG mk5
    «TrueCAM LNI 20/20» та «Арена» використовуються без сертифікату відповідності?

    «TrueCAM LNI 20/20» та «Арена» використовуються без сертифікату відповідності?

    Генеральною прокуратурою України з цього приводу проведена перевірка та встановлено, що ці технічні засоби використовуються Департаментом ДАІ МВС без експертного висновку або сертифіката відповідності, що є порушенням вимог законів України «Про інформацію» та «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». ...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)