Гідрокомпенсатори

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем S@sha, 19 чер 2007.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Гідрокомпенсатори

    а як же тут з допомогою нужденним?
    Ну назву сайту міняти не будемо, але двері гостям відчиняємо широко!
     
  2. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    гідрокомпенсатори?

    Коли двигун холодний то чути сильний цокіт,потім він поступово пропадає.Чи дійсно це гідрокомпенсатори?Просвітіть мене темного шо робити?Хтось може вже стикався з такою проблемою і знае скільки це коштує?JETA Mk 2 1.6 RF(якшо я не помиляюсь на рахунок букв дв.)
     
  3. PatolkinJR

    PatolkinJR Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 Variant 1.8
    Відповідь: гідрокомпенсатори?

    Вже говорилось міліон разів, але повторю ще раз. Гідрики можуть цокотіти на холодний мотор до 5 хв (допуск ВВ). Навіть на нових моторах, не кажучи про наші. По симптомам дійсно гідрики. Голосне цокання, яке поступово (по одному) в міру прогріву пропадає. Було таке на Г2 1.6 Просто масло ще не встигає в них попадати. Якщо вже зацокають на гарячу, то біда. А так можна сміло кататись.
     
  4. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Відповідь: гідрокомпенсатори?

    Дякую друже,заспокоїв.
     
  5. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Вот і моїм гідрикам підходить капец, цокотять на прогрітому двіжку. Тому прошу вашої поради - якого виробника брати. А то Екзіст видає купу варіантів на різні гроші. Заодно думаю МСК поміняти.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    INA F 46516, якщо найдеш. Зараз є дуже багато аналогів, але якість нікудишня.
     
  7. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    в мене на гольфі вже протягом 100000км цокотять на прогрітому двигуні, хотів поміняти але сказали що всерівно застукають через 10-15 тис.км. також хотів би почути думку шановних експертів
     
  8. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    вичитав в Неті що в основному вони їх роблять, а всі решту упаковщики.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не тільки ....... під іх маркою багато підробок є. Найди десь старий оригінальний ГК і при покупці шукай подібні
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    сказали так... тому що якість нових дуже погана. Рідко які витримують 30 тис. Якщо клапана давно стукають ....радив би поміняти.... бо через якийсь час прийдеться міняти набагато більше
     
  11. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    та за моїм мотором капіталка так і плаче, але я всетаки надіюсь знайти в бундесі другий на заміну
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Він дорожчий від звичайного ІНА в 2 раза.
    в роздрібі не менше 100грн/шт, саме вони йшли на конвеєр, все інше - туфта
    інші INA 420 0022 10 , біля 50грн/шт
     
    Останнє редагування: 9 лют 2010
  13. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    - на рахунок цін саме тебе я тут і чекав :yes: Значить мені треба:
    1. 16 гідриків
    2. 16 МСК
    3. Прокладку клапанної кришки.
     
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    На рахунок гідриків проблєма :sad: на складі у Варшаві залишилось 3шт., треба чeкати поступлень. Якщо не спішить то почекаємо.
    МСК і прокладка не проблєма, є стандартні Erling чи GOETZE. є кращі і відповідно дорожчі які я собі брав
    МСК -CORTECO - 6,5грн/шт Erling - 3,5грн/шт
    Прокладка AJUSA - 200грн, Erling - 120грн
    П.С. Мені майстер 16V голову капіталить, сказав що ніби мої рідні гідрики добрі. тільки він над ними почаклує (хтось це називає реставрацією) сьогодні його розпитаю що це таке. Міняємо тільки клапана, направляйки клапанів та МСК
     
    Останнє редагування: 9 лют 2010
  15. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Скільки цікаво буде коштувати робота по заміні того всього хазяйства?
     
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    В Коломиї чи де?
     
  17. orra

    orra Active Member

    Авто:
    audi 100
    стук гідриків на роботу мотора не впливає - тільки на вуха.
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    На скільки я знаю то стукають не самі гідрики, а кулачки розпредвала по гідриках через те що ті в свою чергу не дають потрібної висоти і не компенсують теплові зазори як положено. І на скільки ячитав то кожен такий удар це лишнє навантаження на усю газорозподільчу систему ібо розпредвал не повинен бити по гідрику інакше він працює як молоток що підвищує знос.
     
  19. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    - якщо не впевнений - не відповідай і не пиши фігні, проходи мімо!!!!
    - в Коломиї нема кому таке зробити, скільки то коштує у ваших краях у авторитетних майстрів саме 16V моторів.
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Будеш у Львові заїжджай зробимо не дорого.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)