Golf ІІ, Малишка :)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем StevBenz, 26 гру 2012.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Не розумію. Як це стелю не треба знімати? А як люк витягнути?
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Заводський люк на Г2 знімається через отвір в даху. Єдине що потрібно зробити з салону то це відкрутити ручку для відкриття люку. Все остальне що стосується люку з салону зашито металом на глухо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ну і ще що потрібно зробити то відкрутити всі болти що є з верху при відкритому люку.
    І тоді та вся трахомудія витягується через верх.
     
  4. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Маю зараз зняту стелю в себе на гольфі, для підтвердження можу сфотографувати:)
    все зашито металом.
     
  5. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Зняв я вже люк методом проб і помилок. Скажу вам не просто це мені далось махався з ним з 7 до 12 вечора. Але вже зняв подивився що там не так і поставив на місце правда не першого разу. Правда закривається дуже туго але закрився повністю і не обвисає вже. І коли хтось буде робити щось з стелею чи люком то друга пара рук не завадить! Стелю також зняв і зрозумів що її можна було не знімати :sad:. Бо там треба з салону відкрутити ручку люка і механізм. Стеля як виявилося вже своє пережила і треба шукати нову. Ось пара фото. Не багато робив бо всі руки були брудні. На 3-5 фото видно пласмаску яка трісла думаю через неї так туго йде бо там якась направляюча на ній тримається.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Хто знає де можна замовити хороший вихлоп? А то мій вже доживає віку. Тай не від гольфа мені дістався а від девятки чи вісьмьорки.
     
  7. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Написав тобі в другий темі:)
     
  8. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Комплект чорної (GТ/GТІ/GТD) в мене є :
    [​IMG]

    Звертайся.
     
  9. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Ну я ще подумаю. Поки це не пріоритет :). Хочу вихлоп купити а то вже можна сказати їзджу без нього, бо як сито. І скоро буду їздити з прямотоком :)
     
  10. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Всім привіт. Буду писати про сумне а саме про ДТП яке сталось зі мною. Сталось це ще в суботу на вул. Личаківській 99 біля прикордонних військ чи що там є. Їхав я собі спокійно в сторону пасічної з правої сторони їхав бус він по правій стороні я по лівій. Доганяю його може залишалось ще десь метр як він починає різко повертати на вліво як вияснилось пізніше на вул. Ніженську. Поворот включив вже коли повертати почав. Старався вивернутись від удару але не вдалось :sad:. Перша відповідь була його коли я запитався куда він дивиться коли повертає він сказав що він задумався. От такі в нас водії. Правда визнав свою вину і був застрахований в PZU. Вже їздив в страхову страхова буде виплачувати гроші. Зараз чекаю висновки експерта. Але на неї буде 70% зносу :sad:. От такі новини.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    В нього тільки бампер і погнута трохи решітка з крилом.
    [​IMG]
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Співчуваю! Але головне, що важливі вузли і агрегати не зачіпило.
     
  12. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    мда, печально...:sad:
     
  13. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Ну на перший погляд тільки ходова постраждала добряче. Лонжерон і стакан цілий. Але треба розібрати і тоді буду бачити. Ну буду надіятись що нічого нового не найду.
     
  14. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Співчуваю, недавно в самого таке було, в вересні маршрутка в зад в'їхала. Не переживай, все зробиться.
     
  15. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    StevBenz, співчуваю...але добре, що не Лафорт...з пзу проблем би не мусило бути. Знос йде від нових деталей, тому 70% нехай не лякає - машині поза 20 років вже :) Але на ремонт достатньо буде все одно грошей - збитку на моє око до 600у.о-700у.о., якщо поріг не зачіпило і все решта по ходовій більш менш ціле. Купиш б\у крило-дверку, перефарбуєш, пофіксиш ходову і буде як нова :) В разі чого дзвони
     
  16. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Усім добрий день.
    В результаті ДТП яке сталося зі мною я вирішив шукати донора. А оскільки в пошуках за кордоном без досвіду то вирішив звернутися до вас за допомогою знайти хорошого донора. Оскільки Syncro не так багато залишилося і не так легко їх знайти. Може хто підкаже де можна його шукати або хто займається машинами з європи і побачить його.
    Volkswagen Golf 2 Syncro 1.8 GT, 5 дверей
    Колір Золотий або коричневий. Але розгляну всі варіанти.
    Буду вдячний за допомогу.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Хто тебе спокусив на донора? Імхо. то дешевше зробити без нього. Бобудеш шукати пів року, як я, і ніц не знайдеш толкового.
     
  18. StevBenz

    StevBenz Active Member

    Авто:
    Golf II 1988 р. GX 1.8
    Вирішив поки зима холодно пошукати якийсь варіант. Та й зараз не дуже треба машину і не горить з ремонтом тому до літа можна почекати. А так зараз стоїть в гаражі. Хочу хоча б спробувати пошукати і дізнатись розцінки що як і скільки. А за донора сам вирішив бо є мінімальна компенсація від страховиків тому якщо б знайшовся якийсь екземпляр то вже робилась на майбутнє для себе.
     
  19. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    нехочу навязуватись, але подумай чи справді доцільно цілого донора і чи знайдеш такого як хочеш за привабливою ціною і в гарному стані? не бери до голови що на машину 70% зносу йде. Vexler правду каже, мають і без того норм заплатити(для прикладу мені бампер задній не в колір кузова на вектру 90-го року і вихлопна, зірвана з кріплення компенсувалася 200 долярами), а робити якісь висновки поспішні не потрібно. дочекайся, нехай суму озвучать
     
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    StevBenz, не бачу змісту через це ДТП шукати донора. Чесно! Якщо шукати донора, то хіба через фарш, тоді любого гольфа можеш знайти, а якщо ти по кольору шукаєш, то це неоправдано. Повторюсь - дтп не є серйозне, нерозумію чому не зремонтувати і їздити далі?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)