Golf mk1 '78 Куліча

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Куліч, 13 січ 2009.

  1. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    То ти хочеш бути як авто Мiнi з рекламою Ред Бул? :lol:
     
  2. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    мінімально себе стукнув :pardon:

    та не проти, але шось рекламні агенти не встигли помітити)
    а ше це може бути новий проект для Thule - багажничок в стилі олд-скул :D
     
    Останнє редагування: 27 сер 2009
  3. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    давненько сюди не писав, але весь цей час не зовсім байдикував)

    Придбав собі пару болотників, але ще не прилаштував...
    [​IMG]

    доокомплектував своє авто недостаючою гофрою
    [​IMG]

    Купив ще одну дверну ручку
    [​IMG]
    заради ущільнювача між ручкою і дверкою[​IMG]

    направляючу дверного замка на пробу (ще не ставив)


    та піскоструйку,

    [​IMG]

    але виявилось, що мій компресор хоч і може створити тиск до 10 атмосфер (максимум) але при роботі піскотрйки навіть тиск у 6 атмосфер підтримати не може, тобто не встигає качати достатній об'єм повітря.

    [​IMG]

    ще придбав детальки для оновлення механізму переключення передач для покращення переключання. Та задопомогою підручної естакади з цегли і дошок замінив їх, але ремонт цей ще не закінчив... не все ще відлагодив.

    [​IMG]

    ось лишились ще якісь лишні деталі :D

    [​IMG]

    можна побачити виробітку


    Паралельно ще триває процес відновлення зимового комплекту дисків та заднього бамперу...

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 жов 2009
    • Подобається Подобається x 4
  4. fizruk

    fizruk Початківець

    Авто:
    VW golf 2 1990
    ексклюзив, краса, пару раз бачив вживу припаркованого, ще тоді думав, золоті руки доглядають
     
  5. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    так приємно =)

    дякую)
     
  6. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    так тримати,+1
     
  7. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    Сьогодні налаштував, механізм переключення і здається стало працювати трошки краще, бо працювало воно і так не погано, але зате тепер з "правильним" "кривим" штоком
    підкреслю шо не менш важливо крім заміни розхльобаних деталей є налаштування механізму переключення КПП, для чіткого переключення передач
    на малюнку основні деталі, які треба налаштувати [​IMG]
    опис на російській мові є в цій книжці http://www.driveforce.ru/load/1-1-0-171
    а малюнок взятий з цієї німецької книжки http://scirocco.ru/technics/doc/golf-scirocco1.pdf (найповніша книжка по ремонту)

    і ще потрібно звертати увагу на модифікації - було декілька варіантів механізмів
     
    Останнє редагування: 31 жов 2009
  8. Romanko

    Romanko Новачок

    Авто:
    Опель
    От я і зареєструвався на вашому форумі і вирів почати з того шо трошки пофлудити на твоїй сторінці:D
    А заодно твої зусилля похвалити - молодець!!!!!
     
  9. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    Дякую, друже, почувайся як у дома :preved:
     
  10. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    придбаю такі детальки:

    кріплення заднього бампера
    [​IMG]
    на картинці №5 VAG 171 807 267
    [​IMG]

    фланець-прокладка бензинового насосу на картинці №3 VAG 035 127 301 C
    [​IMG]

    та шахту для автомагнітоли, універсальну (під будь-яку магнітолу), яка мала б іти з заводу, але такої нема, є тільки дирка в приборній панелі
     
  11. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Я маю зайву шахту універсальну, подарую з самовивозом!
    Але перше мушу її зняти з машини так шо не раніше цієї суботи.
     
  12. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    добре, буду вельми вдячний :)
     
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Куліч, ти не спитав звідки самовивіз. я так зрозумві. що з Рівного :)
     
  14. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    та і шахта універсальна туда можна і мафон а знеї можна і вугілля.
     
  15. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    :mocking:
    Вугільна шахта у Рівному теж не поганий варіант... буде пару зайвих копійок на тюнінг)
     
  16. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    чесно кажучи думав менше часу пройшло з того часу як востаннє тут писав..)
    стираючи пил зі своєї закинутої теми, розкажу що десь від тоді "трошки" змінився вектор моїх пріоритетів, головним чином тому, що фактично закінчував вчитися і почав працювати, хоча Гольфику приділяв часу значно менше, але не забував про нього.
    Однак з іншого боку отримав джерело фінансування мого проектику...
    З часу останнього посту найважливішим в житті mk1 була вимушена зміна рідного радіатора (внаслідок протікання) на радіатор із дизельного гольфа мк1 із розширювальним бачком (рідний був без бачка), з одного боку збільшення об'єму є певним вдосконаленням, з іншого боку проблема відсутності кріплення бачка "вирішена" задопомогою гумових стяжок для кріплення. не супер естетично, але достатньо надійно.
    При нагоді ще пожаліюсь на шланги системи охолодження що в місцях кріплення протікають та краник що веде до пічки (теж підтікає). Треба чистити їх і пробувати краще затягнути.
    Краник можна купити новий, але раніше мені не щастило з його замовленням.

    Насправді купа є роботи біля машини. Хочеться аж до повної реставрації до болтиків і гаєчок, але потрібні відповідні умови.. Тому почну з найважливішого і сподіваюсь хоча б не робити більше таких зупинок.

    Те що мене спонукало написати і врешті шось робити це те що повністю вийшов з ладу генератор. Вже досить давно зламалось кріплення шківа, а відносно не давно десь перервалась обмотка генератора. Тому звертаюсь за допомогою у пошуках заміни (купівлі) генератора, можливо хтось має на продаж або підкаже де шукати або які є доступні замінники. Дивився також на exist, там є відреставровані за 1500грн.. буду вдячний за пораду
     
    Останнє редагування: 9 бер 2012
  17. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Маю генератор на продаж. Робочий, стояв на моєму JB. Тут можна глянути на нього:
    http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic.php?f=26&t=37398&start=0
    Якщо потрібно, можу дати на тест.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    генератор mixonoffa став як рідний!

    наступне завдання поміняти пильник рульової тяги, здається пильник гранати теж пішов спати..
    зараза неоригінальні пильники летять буквально за кілька років при мінімальній експлуатації машини ..це сумно, цього разу буду міняти на щось фірмове

    інше питання це власне заміна цього добра, тому що кузов у місці встановлення домкрату "змучився" і міняти самому стає мінімально небезпечно, та й з часом як завжди - не вистарчає.. тому стає питання вибору відповідальної контори

    як завжди якщо хтось знає файні варіанти по запчастинах і роботі, то діліться якщо не шкода ;)
     
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    автосервіс "Комфорт" в м.Городок, звертайся до ОлегаМ. - якість запчастин - супер, і майстри хороші
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Також рекомендую ОлегаМ., дуже сподобалось ставлення і наявність запчастин.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)