Golf mk1 Ravel-а

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Ravel, 26 бер 2007.

  1. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Гарно! Правильний підхід!
     
  2. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Класно!
    Як я люблю такі фотки :wacko1::give_heart:
     
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Щось жодних новин тут :sad:
     
  4. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Пробачте, що не поновлював свою тему. Буду виправлятися :)...але буду робити поступово, бо було не мало неприємних моментів як для мене так і для моєї одинички...

    Після зборки мотору, покатався 3 дні і на привеликий жаль з сапуна почало гнати масло та відчутно пропала тяга у мотора :sad: Ну що ж, міряю компресію 7-5-5-5... і одразу знімаю голову.... причиною є поломані верхні кільця в трьох циліндрах :sad:

    [​IMG]

    та це ще не всі "добрі" новини...після повторного заміру блоку, сказали що треба точини блок... і тут руки вже майже опустились.....
    Знаю, що капіталити 1.1 не дуже гуманно, але куди діватись, коли немає на нормальний мотор...

    Місяць очікувань і нарешті прийшли поршня ремонтні

    [​IMG]

    і в цей же вечір, точніше ніч 3.40 :) заново зібраний і встановлений на своє місце мотор завівся :)
    Зборку мотору не відкладував, бо дуже хотілося поїхати в Київ на VW FEST 2010
     
  5. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Готував свою одиничку до Фесту, кожен день після роботи ходив в гараж, до ночі був.
    Після другої зборки мотору почалися інші проблеми.... можна було їхати і просто стати посеред дороги без всіляких ознак життя автомобілю :sad:.... Почав шукати причину - не поступає бензин до карбюратора - міняю бензонасос, вистачило на день і та ж сама проблема.....
    Потім вже вирішив перевіряти масштабно і виявилось, що забиті трубки подачі та обратки бензину з баку..... Поміняв і все знову зажужало :) і все в останній день перед виїздом до Києва.... і нарешті Гольф був готовий до поїздки на Фест
    Зібрались в 3.00 трьома машинами: дві одинички та Г2 Синкро :) та вирушили....
    все нормально було, але недоїжаючи 100 км до місця призначення сталося непередбачене.... після чого я ще більше полюбив наші дороги, точніше направлення...

    [​IMG]

    [​IMG]

    Що робити, можна сказати, посеред поля с цим ?!?! Ну нічого, вдалося знайти в тих краях майстра який пообіцяв все зробити, але ясно було що Гольф на Фест не пападає :sad:
    Зараз все нормально, Гольф катаєтся, чоловік зробив добре тоді стакан.... після чого поставив більш м"які пружини :)
     
    Останнє редагування: 13 жов 2010
  6. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    мда...не повезло...
     
  7. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Мав подібну проблему, після цього заниження KoniSport, пружинки H&R та резинку 15'' сховав поки не зроблять дороги на Євро 2012
     
  8. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    у вас може і з"являться нормальні дороги, але тільки не в нас :)
     
  9. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    знайшов таку рідкість своїй одиничці :)
    треба трохи підрехтувати ...

    [​IMG]
     
  10. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А я знайшов хромовані молдінги на 3-х дверку:bomb:
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    До речі, в мене проблема пробоїв зникла, коли я поставив не м'якші а навпаки твердіші пружини. До відбійників майже не діставало навіть на найбільших ямах, забув що таке залізний удар по кузову на ямах.

    цю гілку поставлю в закладки!
     
    Останнє редагування: 18 жов 2010
  12. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Красава!!!!!!!!
     
  14. NOS

    NOS Active Member

    Авто:
    JETTA2(1.8 EV)
    Машинка бомба!) але давай більше фоток.
     
  15. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    фоток мало, немає нормальної фотокамери, та і фотографа ))))

    [​IMG]
     
  16. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    провітрюємось після застою :)

    [​IMG]
     
  17. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Двійник
    [​IMG]
     
  18. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    тільки цей в ідеальному стані :)
     
  19. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Приїжджай до Львова... зробимо безкоштовну фотосесію!!!
     
  20. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    хібо шо з гольфом на поїзді :) а по місту власним ходом :)
    дороги відсутні для нього ))))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)