GPS КАРТА

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем cadilak, 13 жов 2010.

  1. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Так як мій навігатор підпадає під промоакцію LifeTime, то я маю можливість оновлювати собі карти Європи постійно і безкоштовно... Але зараз є потреба використання даного пристрою на туристичному автобусі (писав вище), а окремої версії на вантажівки Garmin не має... Є в цього виробника навігатор для великогабаритного транспорту, але от хто б "запхав" таке в мій прилад?
    http://www.garmin-gps.com.ua/garmin...eroscan.html?gclid=COqjm7jzo6kCFdSHzAodrTv2tA
     
  2. serhiy2000

    serhiy2000 Початківець

    Авто:
    Caddy 1.9 TDI, 06'
    всім вітання. в мене в авто встановлено ось така махіна RNS MFD2 CD. крім радіо і вільних рук, є чудова функція навігатор. по усіх форумах кажуть що карт україни немає і не буде. шкода. бо датчик визначення координат працює дуже і дуже гарно. півсекунди і визначає місцерозташування. хотілось би прикрутити до пристрою карту україни. чи варто доставити сторонню навігацію? може його просто продати і купити нерідну неВФ?

    що можете порадити?

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  3. Ростислав

    Ростислав Новачок

    Авто:
    VW Passat b7
    Все є тут :http://stn.ucoz.ua :gamer:
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Хай олл.
    Потрібна прога GPS для айфона з картою Шрі-Ланки. IGo халявного з цією країною не знайшов. Хто що підкаже?
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Якщо я не помиляюся то тут мають бути карти.
    http://www.sygic.com/en/iphone
    Встановити і скачати карти через саму прогу по вайфайці, бо на андроїд мені не заканало скачати з нету. Прийшлося дати шоб програма качаа сама.
    Пробуй. здається має бути.

    А точніше шукай халявну версію під айфон спочатку, бо на андроїд я найшов.
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Халоу. Друг пригнав Кадді 2007 і там є рідна навігація на голанській мові. Коли пробує переключитися на хоча б англіську то просить якийсь диск. Хто в курсі як лікується?
     
  7. Fari

    Fari Новачок

    Авто:
    Passat B6
    RNS 510(версія B). Підкажи, чи можливо прошити повністю карті всієї Європи з Україною(включно)...
     
  8. serhiy2000

    serhiy2000 Початківець

    Авто:
    Caddy 1.9 TDI, 06'
    Просто треба вставити диск із настройками і воно само собі скачає англ.версію. Можна рити інет, якщо хоч - можу свій диск дати на покористуватись.
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    О Можна ж напевне цей диск скопіювати!? Можеш зробити ІСО образ і залити на ФТП сервер (я дам паролі). Це мабуть буде швидше ніж якщо ми будем 2 раза зустрічатись брати/віддавати диск? Хоча з іншої сторони може дай свій телефон, я свому другу передам і він десь там підїде та й ви переконфігуруєте на місці!?
     
  10. serhiy2000

    serhiy2000 Початківець

    Авто:
    Caddy 1.9 TDI, 06'
    SASA
    Якщо у тебе така ж версія як у мене (вище в цьому форумі на фотках RNS MFD 2 CD), то тобі треба СД диск, ДВД не підходить.
    Я перерив кучу інфи, знайшов образ, але записувати прийшлось старими приводами (в них я так зрозумів лазер сильніше випалює), бо з мого ноута записані диски не читались :sad:.
    Отже, якщо в тебе RNS MFD 2 CD version - можу тобі дати диск щоб переключити мову на англійську, більше ні для чого він не підходить :sad:.
    Я часто буваю в районі Сахарова-Вітовського. Дзвони перед тим як їхати. 067 пять три вісім 95 96. сергій
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    якщо кому треба
    якщо кому треба маю сд-рв старий привід на іде шині, кому треба, позичу за пиво
     
  12. serhiy2000

    serhiy2000 Початківець

    Авто:
    Caddy 1.9 TDI, 06'
    Дякую. В мене є. :) можу теж комусь зикнути за пиво ...:)
     
  13. HYV

    HYV Початківець

    Авто:
    VW Touran 1,6 TDI 2011
    Доброго дня, чи реально знайти карту памяті з картою України (Східної Європи) для такого навігатора ?
     

    Вкладення:

    • IMG_1692.JPG
      IMG_1692.JPG
      Розмір файлу:
      75,1 КБ
      Переглядів:
      915
  14. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Продайте цей хлам і купіть RNS 510, якщо вам потрібна навігація.
     
  15. HYV

    HYV Початківець

    Авто:
    VW Touran 1,6 TDI 2011
    потрібна хіба про всяк випадок, раз вже стоїть . А що з нею не так ?
     
  16. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    нема карт, і вже не буде. Ви не перший, хто питає за неї.
     
  17. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    У Вас RNS315/310. Вмію знімати порчу з такої штуки.
     
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт, в мене Garmin і я закачав туди шарову карту OSM, регулярно оновлюю, повністю задоволений. Кому треба, розкажу детальніше. Є для практично всього світу. Наповнюється самими користувачами.
     
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    • Подобається Подобається x 2
  20. AlexW

    AlexW Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)