GPS КАРТА

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем cadilak, 13 жов 2010.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Нічого не знаю про це.
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    звичайно, що ні.
     
  3. Silver Bullet

    Silver Bullet Новачок

    Авто:
    VW Jetta GLI 2014 - 30 Edition
    Народ, всім привіт! В мене магнітолка RNS315 хотілося б карти оновити V8 або V9, знаю є карточки SD з картами, але не хочеться купувати на 400 грн їх, якщо скористаюся лише 1 раз, хтось може має? або є якийсь інший спосіб оновити карти? дякую!
     
  4. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Спробуйте в ОД заїхати та оновити.
     
  5. Silver Bullet

    Silver Bullet Новачок

    Авто:
    VW Jetta GLI 2014 - 30 Edition
    Сказали що вони такого зробити не можуть, що це треба хакати магнітолу, і таке можливо лише в Польщі, дивина якась...
     
  6. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    моєму одноклубнику на пассаті б7 з рнс 315 карти оновили житомирські Офи....
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Comparison of Android applications - OpenStreetMap Wiki
    Тут ціла колекція програм для Android на базі безкоштовних карт openstreetmap (OSM). Програми самі не всі безкоштовні, але багато з них на шару. Треба щоб хтось потрохи пробував і казав чи варто користуватися. Бо в кого є телефон на андроїді, то питання тільки в надійному кріпленні на склі і в зарядці. Бо часом я не маю з собою навігатора garmin (наприклад, не думав що буду десь їхати куди не знаю дороги, а раптом стало треба), так що на телефоні замінник варто мати.

    Я ось спробував поки що з того списку безкоштовну Navit, ну не дуже інтуїтивна як на мене. Також не качається окремо моя область, а ціла Україна (750 мб).
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Зараз пробую безкоштовну OsmAnd і вона дає скачати окремо мою область (33 мб).
    Поки що функціонал програмки подобається і детальніше треба буде пробувати вже в дорозі при нагоді.
     
    Останнє редагування: 9 жов 2017
  9. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Тільки що пробував в дорозі. Поки що все супер. Треба щоб на телефоні був включений GPS. Мінусів не бачу для себе. Ну я поклав телефон в ямку на панелі, бо поки не маю кріплення для телефона. Як запасний варіант супер.
     
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ще бачу, що кому треба одна чи декілька областей, як мені, то буде безкоштовно. А хто хоче скачати більше ніж 6 областей, то вже платно.
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Вищевказаний "мінус" в принципі рішається шляхом створення власної карти, якщо кому треба, чесно кажучи поки не зрозумів інструкції, багатобукф.
    OsmAnd Help Pages
     
  12. napets

    napets Початківець

    Авто:
    Б7
    Маю диск з картами України і заходу до RNS 510.Версія карт 8473.Сьогодні поставив карти,правда протестити не встиг-вже завтра.Час установки-хвилин20-30.
     
  13. Julia

    Julia Новачок

    Авто:
    Golf Mk7 Sportwagen
    Всім привіт,
    Не певна чи не офтоп...
    Отримала минулого тижня Golf Sportwagen(той самий американець) і хотілось би установити карту України і Європи(зараз тільки Північна Америка).
    Чи можливо це зробити самому? Якщо ні, то хто цим займається в Львові?
     
  14. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Я би спробував самостійно для початку. Якщо є відносно легкий доступ до "нутрощів". Якщо це той варіант, котрий можливо зробити самостійно, то карта пам'яті повинна бути SD чи microSD, ну або має бути USB / micro USB порт. Картку пам'яті, якщо витягується, підключити до кардрідера. Те саме з USB портом - підключити ноутбук. Знайти на диску, який з'явиться на ноутбуці, файл gmapsupp.img - якщо він є, то далі можна самостійно. В моєму випадку було застереження, що файл потрібно копіювати лише на картку SD, а не у внутрішню пам'ять, інакше пристрій перетвориться у цеглину!
    Скачуємо карту з OSM Transport Karte/Download - OpenStreetMap Wiki (Україна є в наборах під номерами 6 або 8 або 12), розпаковуємо архів і записуємо файл gmapsupp.img замість того, котрий знайдений в автомобілі (існуючий на автомобілі файл потрібно скопіювати на ноутбук в іншу папку про всяк випадок, а не затирати).
    Власне все, далі просто користуватися, карти OSM повністю безкоштовні. Через декілька місяців варто перевірити оновлення і повторити процедуру. Є можливість, що картка пам'яті з часом стане замалою, бо карти ростуть за розміром, тоді замінити картку на більшу.

    Якщо ж видимого доступу до картки чи до порта USB нема або файл називається не gmapsupp.img, тоді мабуть до спеціалістів. Не впевнений, що допоможуть, та я свій Garmin ремонтував (заміна акумулятора) у Мобісервісі на Науковій у Львові, дуже гарно все зробили.
     
    Останнє редагування: 2 січ 2018
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    а тепер прочитай що дівчина написала, і що ти порекомендував....
    йдеться про навігацію внутрішню, тобто авта.

    @Julia я взавав про апдейт карти на ауді з 2013 на 2017 рік - цінник орієнтовно 200Є.
    згідно з джерел в неті - не варто це сомому робити, якщо не має досвіду, так як є велики ризик перетворити все на цеглину
     
  16. Julia

    Julia Новачок

    Авто:
    Golf Mk7 Sportwagen
    Я бачила карту памяті в бардачку, але я так розумію, що це просто для музичної системи. Є ще якісь usb виходи біля панелі борткомпютера, може воно. Буду пробувати. Дякую за консультацію.
     
  17. Julia

    Julia Новачок

    Авто:
    Golf Mk7 Sportwagen
    Ааааа, зрозуміла. Тоді не буду пхатись :) Але $200, просто щоб карту прошити? Якесь здирство, я ще не звикла до цін обслуговування авто :)
     
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    В мене в Гарміні були платні карти і за оновлення потрібно було платити. Добре що OSM створив безкоштовний аналог. Якби не спробував, то і не знав би, що є взагалі така можливість. Нє, я не бачив на власні очі внутрішню навігацію ауді, тому пишу - варто спробувати. Не міняти щось зразу, а хоча би подивитися чи є куди підключитися і чи файл має ту саму назву. Нє то нє.
     
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Саме так, стільки заробляють на тих, хто боїться самостійно спробувати. Так, є ризик. Але якщо ім'я файлу співпадає і ви знаєте різницю між картою SD і внутрішньою пам'яттю перед записом, тоді ці $200 доларів ви просто даруєте майстру ні за що. Вибір за вами.
     
  20. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    слухай, ну ти ніби в ІТ працюєш... погугли, які апарати стоять в VW і Audi після 2012 року. і погугли, як оновляється карта, який там двигун до медіа і тд і тп. І не пиши дурниць про те, що то за 5хв під пивко робиться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)