Інсталяція газової установки: добре чи погано

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем jora, 5 тра 2006.

  1. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    а чи варто ставити ГРО на гольфика_4 з двигуном 1,4 16к 75 коняк??
     
  2. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Тут самому треба вирішувати , платити за бензин по 20-ть чи за газ по 8.50....
     
  3. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    В кого в нас є газ на гольфі, чи то джеті з двигуном 1.8 карб?
    Десь бачив в підписі, але забув в кого то було.
    І може хто знає, де б/у установки встановлюють з наданням документів?
     
  4. Rem1964

    Rem1964 Active Member

    Авто:
    VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
    Газовая установка это хорошо,для новых машин,а для наших 1986-90 годов это смерть,через какое-то время,потом дорогостоящий ремонт двигателя,и кто выиграет в конце концов.
     
  5. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    тут можна сперичатися до посиніння. мій батько все життя їздить на волзі ( газ 24) , десь з 2000 року їздить на метані. Ще коли метан був по 78 коп. За цей час він мабуть з економив не тільки на ремонт двигуна а на цілу волгу. Як не дивно та ресурс двигуна виявився більшим на газу , свічі чисті , поршньова також . А на бензині все в нагарі. Свічки мінялися відрами...Я нікого не агітую ,кожному вирішувати самому. До речі волга 1985 року. Я їжджу на б3 88 року на пропані на якому обладнання вже 10-ть років , я задоволений. В кожного виду палива є свої плюси та мінуси....
     
  6. Rem1964

    Rem1964 Active Member

    Авто:
    VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
    Згоден,сперечатися можна багато
    В мене джетта початку 1991року,на кришці бака наклейка Min 98 super,я вважаю що німці не ідіоти якщо таке вказують,в мене 1.8GU,заливаю виключно 95 puls,машина ракета,свічки завжди чисті,заправляюсь на одній і тій же заправці.Був один раз свідком як злетіла в повітря машина мого друга,пассат 4,було прикро,тільки він виїхав з заправки,ледь встиг вистрибнути з машини,тому для мене ГБО зась.
     
  7. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Тут по газу питання ще розуму стоїть,газова це теж обладнання і його теж слід обслуговувати:заміна фільтрів,перевірка прошивки,превірка шлангів,і клапана наповнення балону газом.Все все по часу займає 30-40 хв 1раз на 10000км,але наші люди звикли ставити Б/У ,і не в профі ,а в когось і в гаражі,відповідно є проблемки з тестуванням такого обладнання людьми в яких руки ростуть не з того місця.Якщо все якісно обслуговується перевіряється і при потребі що необхідно міняється то,ніяких проблем немає,а якщо ви встановите на звичайний велосипед двигун від мотороллера,то у вас виникнуть проблеми з рамою,колесами,і з рядом інших запчастин.Все в авто має бути відповідно і неможна від нього вимагати ТХ як у ферарі,якщо це не ферарі і ти йому недаєш відповідного догляду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Pavlo_Lviv

    Pavlo_Lviv Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.8 RP 2E2 1989
    Клубна карта:
    000052
    В мене газ на гольфі 1,8 карб.
     
  9. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    Немає разниці я кого року авто, головне, щоб поставили нормальне обладнання і встановили його корректно. В мене було декілька машин на ГБО а старі і свіжих років і все було досить нормально. Я отсанній раз, коли був у відрядженні у столиці, таке ГБО собі ставив. Машина в мене 2002 року і до мене ніхто не ставив на неї газ, тому думаю, що проблем не буде ніяких.
     
  10. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Забув дописати за 2 роки і 60 тис пробігу відрегулював клапани все норм і літаю гуд,на газу проблем немав за 2 р
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)