як купити авто на польській реєстрації.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем red_bull, 23 лип 2009.

  1. majstryshyn

    majstryshyn Новачок

    Авто:
    vw golf
    18 uah

    доброго ранку
    хтось чув про нове мито для тз на іноземних номерах?
    щось типу того, що за користування транспортної інфраструктури України тз із іноземними номерами сплачується 18 грн/день.

    я думаю, що маразм, але це ж Україна. діліться думками та інформацією
     
  2. ББР712

    ББР712 Новачок

    Авто:
    сеат толедо 1.9тд 93р.в.
    ЗУСТРІВ В газ ваш магазин оголошення типу допоможу пригнати авто на польські реєстр для легальної експл на Україні.схема така:роблять польську прописку,оформлюють тебе співвласником авто з поляком і шо 2 місяці потрібно перетинати кордон.хтось про таке щось знає?якшо є якась серйозна інфа дайте знати.0977476963 мій ном
     
  3. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    от Укази Президента, сайт ВРУ, Постанови Кабміну - то все до дупи, Ваш Магазин - єдине джерело якому справді можна довіряти...
    Ваш Магазин, найкраще джерело найдостовірнішої інформації в Україні!
    Якщо серйозно
    Як може бути щоб щодвамісяці виїжджати, якщо чітко написано що 60 днів в рік???
    І то - якщо перебуваєш на конс.обліку. Хіба що прикордонникам чи митникам "атстьогівать" кожен раз, щоб не реєстрували вїзд авто в Україну (а суми там немалі, і то - мало хто на таке піде), інакше система не пустить. + візи, + дорога, коротше за рік (якщо це не брабус якийсь) мабуть і вийдеш на ціну донора.
    + в Польщі ІМХО жодної машини купувати не можна - Литва ховається, у порівнянні з місцевими варіантами, хіба свіжопригнана.
    Додам також, що інколи їжджу по Україні на іноземній реєстрації, так ДАІ як тільки бачить інші номера - маєш гарантовано 5-7 хвилин приємного спілкування (страчених).
    Не знаю чи насправді, але якщо пробють по базі авто (як і коли вїхала), а таке думаю буває, то може бути "відповідальність відповідного до чинного законодавства" (думаю з конфіскацією авто як мінімум).

    Віримо, довіряємо, надіємось тільки і виключно на... Ваш Магазин!!!

    З.і. Думаю, що якщо б схема справді працювала, половина прикордонних територій, вже б забула як ті укр. номера виглядають...
    Схема може бути тільки одна - береш робочу візу, з правом на працевлаштування 180 днів в рік, їдеш в Польщу, робиш часове або стале замельдованє (реєстрація, упєрдліві поляки рідко дають), купуєш і реєструєш на себе авто (співвласник не знаю чи потрібен, хіба щоб гімору менше з реєстрацією було), робиш умову о праци - договір про працевлаштування (і тільки, нічого інше не канає, упєрдліві поляки також рідко дають), ідеш в консульство, робиш тимчасовий консульський облік (тож гіморно, як правило менше ніж на 6 місяців не беруть - див. віза), ну і далі по закону можеш бути в Україні на цій машині 60 днів в рік... Додам, що якщо йти в букву закону - то другий транспортний засіб на другі 60 днів вже не канає!
    Звиняйте за буквальність, зірвали сьогодні в 6 ранку...
     
  4. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Реально закон зроблений досить чітко для осіб, які працюють чи навчаються за кордоном (мають відповідні дозволи на працю і тп)...
    Нажухати тут навряд чи вдасться...
     
  5. TELESYK

    TELESYK Active Member

    Авто:
    Vento4ka 2.8і ААА
    Dodge Ram Van 2.4і
    Dodge Grand Caravan 3.8і V6
    BMW E46 320і
    Vectra C 3.2 V6
    CLK 2.0 kompressor
    а ти приїдь в Новояворівськ і в Яворів і точно забудеш як виглядають українські номера, така схема вже працює давно і працює вдало...
     
  6. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Хм... Суніваюсь, чесно кажучи...
    Не знаю яким чином "працює вдало", я на власній шкурі замахався на ставленні ДАІшників.
    Як схема має працювати по класиці - я описав... якщо десь не правий, прошу вказати!
    Як уникати поняття "60 днів в рік", хотів би дізнатись...+ чи їзда після того не загрожує відповідальністю...

    З.і. їздити можна і на скопійованих номерах (з такої ж машини) і фальшивому техпаспорті.... теж робиться...
    Без образ...
    Будьмо!!!
     
  7. ББР712

    ББР712 Новачок

    Авто:
    сеат толедо 1.9тд 93р.в.
    ДЯКУЮ ЗА ІНФОРМАЦІЮ.Я ТАК ЗРОЗУМІВ ПОТРІБНО ВСЕ Ж ТАКИ РЕМОНТУВАТИ СВОГО СЕАТУШКУЮ.
     
  8. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    це не маразм, а нормальна європейська практика. наприклад в Румунії треба тільки но ти вїдеш в країну одразу ж купити талон на користування їхніми дорогами, інакше штраф.
     
  9. Romar

    Romar Новачок

    Авто:
    opel
    Усім здоров, народ я нарахунок Pl регестрації,я все перечитав що хто писав, говорять що з нового року верховн рад щось змінеть,що саме ніхто нечув
     
  10. TELESYK

    TELESYK Active Member

    Авто:
    Vento4ka 2.8і ААА
    Dodge Ram Van 2.4і
    Dodge Grand Caravan 3.8і V6
    BMW E46 320і
    Vectra C 3.2 V6
    CLK 2.0 kompressor
    хто говорить? що змінять? правду кажеш - ніхто не чув
     
  11. Romar

    Romar Новачок

    Авто:
    opel
    Ти думаєш що так просто все буде,хрин ти вгадав ті дурні щось придумають щоб касу здерти
     
  12. Romar

    Romar Новачок

    Авто:
    opel
    Слухай телесик звідки ти такий розумний і впевнений взявся,я їзджу на границю великий період сам з яворівського району а людей з новояворівська знаю більше чим треба і які мають маш на польські реєстра і вони кажуть що знового року можуть щось придумати щоби побільше кацали збити
     
  13. Romar

    Romar Новачок

    Авто:
    opel
    Слухай телесик звідки ти такий розумний і впевнений взявся,я сам з яворівського району і їзджу на границю дуже довго а зновояворівська всіх хто їздить награницю втому числі на польській реєстр всіх знаю і вони кажуть що можуть вести якийсь закон щоб побільще каси згрипти
     
  14. warriors

    warriors Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 2.0 2E 92' VW SCIROCCO GTII 1,8 JH 91'
    А на мою думку навіть і якщо щось придумають, то завжди можна те ж саме авто розмитнюєш кузов під доки і їздиш на наших бляхах, ну або вже зовсім крайній варіант це пускаєш машину по запчастинам. Ну а поки немає закону можна і на польських поїздить. Питання можна вважати вичерпаним.
     
  15. Tr1111

    Tr1111 Новачок

    Авто:
    skoda
    Привіт всім. Мене цікавить якщо поляк перетинає кордон і я є співвласником. То скільки часу я маю право тут їздити? І взагалі чи маю право? Чи потрібно ще щось?
     
  16. martekljas

    martekljas Початківець

    Авто:
    B5
    Доброго дня. Спочатку опишу свою ситуацію,а потім задам декілька питань, якщо можна?
    Я живу і працюю офіційно у Польщі. Моя дружтна е громадянкою Польщі. Маємо замір купити тут машину.
    Питання:
    Скільки часу громадянин Польщі може перебувати на власному авто на території України? (на скільки я знаю, то пів року на протязі одного року) Якщо це так , то як цей термін можна продовжити?
    Якщо я перетну наш кордон на спільному авто, то зможу їздити 60 днів на рік, так? А якщо переинула дружина, то чо можу я їздити на цьму авто?
    І ще потання, чи карта сталого побиту, дає якісь привілеї для того щоб їздити в Україні на польськім авто, чи тільки громадянство?
     
  17. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Іноземні громадяни можуть перебувати на території України на автомобілі на іноземній реєстрації на період до 2-х місяців одноразово. Далі або виїжджати і знов вїжджати, або робити тимчасову реєстрацію в Україні (так принаймні було до останнього часу - не думаю що щось помінялось).
    В принципі, якщо перетнеш кордон на авто, якого ти є власником/співвласником - то можеш їздити на ньому 60 днів на рік, при цьому бажано з собою возити закордонний паспорт (ДАІ постійно перевіряє коли машина вїхала з власником).
    Карта сталого побиту для України мало що дає (скажу навіть грубше - нічого), польське громадянство звичайно що спрощує - нема 60 днів на рік.
     
  18. martekljas

    martekljas Початківець

    Авто:
    B5
    Дякую. А що означає тимчасова реєстрація авта для іноземців, чи простіше знову пертнути кордон? І на рахунок того що іноземець може перебувати тільки пів року на протязі одного року, це правда?
     
  19. Vania

    Vania Новачок

    Авто:
    пежо 405
    Привіт!
    Я хотів би уточнити чи зараз можна пригнати машину на польській реєстрації,і скільки ця машина може бути на Україні?(1-2 роки): Це загалом хоч вигідно?Чи краще брати машину тут на Україні?
     
  20. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Питання неоднозначне
    значить берем практичний приклад
    мешканець Львова хоче собі щось таке замутити, з огляду на фінансову ситуацію, може позволити собі гольф2 чи джетту стареньку, так щоб бюджет був в міру його можливостей
    по пріколу звонив таким оглошенням питав шо і як, вже є навіть цілі веб-сайти які рекламують такі послуги, але давати іх не буду за ззрозумілих причин
    отож, вартість такоі машини від 1300 длл
    + 500 евр за іхні послуги (650 длл)
    + від від 300 баксів за страховку
    + 30 длл баданя технічне (ТО)
    + різні поіздки, візи і тд, рахую від 100 длл
    таким чином щоб уникнути розмитнення вже платимо біля 1100 дол
    + поіздки що 2 місяця на кордон, перетин кордону, візи і тд
    реальний бюджет за рік володіння такою машиною, при тому що завжди треба бути готовим до відповідальності відповідно до чинного законодавства ( в тч конфіскацію, палєво з документами) перший рік біля 1500 длл, далі думаю 200-400
    таким чином в перший рік будь готовий віддати за гольф2\джетту від 2800 длл+ далі сам знаєш. І це все при тому що над тобою завжди висить "рок" того що ти маєш віддати ту машину в конфіскат і сплатити інші повязані з цим штрафи. Ну і питання віз теж для львівщини актуальне
    яка вартість такоі машини в украіні думаю відомо (3500 і далі)
    далі рахуйте самі
    звичайно якщо є люди які фактично живуть з кордону - там інша справа, але зекономити 1000 длл (ну хай 1500) при тому що залишається висяче положення, особисто я б не ризикнув би
    все ІМХО, може є певні помилки в розрахунках, але не думаю що великі
    соррі за помилки я з мобільного
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)