як купити авто на польській реєстрації.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем red_bull, 23 лип 2009.

  1. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    виявлять
    в цьому випадку треба звертатись в регіональну митницю, вони запросять від тебе довідку з автосервіса де знаходиться автомобіль на ремонті. Скажу зразу що провіряти будуть чи машина справді там. Далі процедури не знаю бо я відмовився від цього шляху.
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    В мене знайомий так пригнав собі Б5 з Іспанії, казав що за розмитнення не платив але скількісь там років немажна авто зняти з обліку. Як тільки його побачу то розпитаю конкретніше що і по чому.
     
  3. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Так можна зробити, якщо іноземець приїжджає на тимчасове проживання до України. Але там купа нюансів. Довідайся і озвуч тут, цікаво буде.
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Він там проживав офіційно біля 10років там і одружився тоже на українці, там і дочка родилась і тепер вже тіпа повернувся на Україну на ПМЖ от і приїхав з авто. Детальніше як його побачу то розпитаю.
     
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    То це Ти говориш про інший пункт закону - при поверненні на ПМЖ до України можна привезти один автомобіль (один легковий, один вантажний і один човен... детальніше - в законі), і тоді, справді митна ставка є нульова (але розмитнювати треба обов"язково!) - те, про що я й писала.
     
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    А я й неказав що він не розмитнював, я казав:
    І StalloneUA цеж саме мав на увазі просто не правильно висловився а Ти вже придралась в корень:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ну, якщо вже придиратися в корінь, то за розмитнення, так чи інакше, платити треба, бо процес розмитнення складається не лише зі сплати митного збору :P
     
  8. пятеколесо

    пятеколесо Новачок

    Авто:
    opel
    всім дякую. ! знання законів то є сила.!
     
  9. пятеколесо

    пятеколесо Новачок

    Авто:
    opel
    маю реєстрацію(приписаний)в Хрубешові, чи можу авто зареєструвати в Хелмі????хто чув,щось ????
     
    Останнє редагування: 27 тра 2013
  10. TYRKOVEZ

    TYRKOVEZ Новачок

    Авто:
    BMW
    Страхування У львові

    СК "Універсальна" займається усіма видами страхування у м. Львів. деталі на: http://strahovkalviv.com.ua/
     
  11. TYRKOVEZ

    TYRKOVEZ Новачок

    Авто:
    BMW
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
  13. StalloneUA

    StalloneUA Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    І що? Не ведіться на провокації, не розповсюджуйте заказні статті.

    По великому рахунку, авто на рік вже десь з січня не пускають. А тих 20 днів - з пальця висмоктано. Митний кодекс не міняли, видали якесь там смунівне уточнення. Тепер от заказні статті штампують. А народ ведеться...

    Люди, не завжди вірте тому, що пишуть! Будьте мудрішими.
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Кожен захищає свій бізнес як може...
    Персонально мені ці закордонні номера не подобаються, тому я буду дуже радий, якщо таке пропхають законодавчо.
     
  15. StalloneUA

    StalloneUA Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Який "бізнес"? Я до бізнесу не маю ніякого відношення. Так, я сам на польських бляхах, але цим не заробляю. Ви мене з кимось путаєте. Більше того, я в темі вже неодноразово писав - авто на фірму, на рік, в даний момент, не існує. Не пускають, тай все. При тому, не пускають ще з січня. Так що, нічого нового.

    Тут можна багато говорити і писати на ту тему. Я напишу коротко.

    Персонально мені не подобаються ціни на машини в нас в країні. З якого такого дива ржаве відро, яке в поляків коштує 700 євро, в нас коштує 7 тисяч? З якого дива, прикриваючись якимось захистом неіснуючого автовиробника (бо немає в нас його, є складання конструктора з китайських комплектуючих) я маю платити за морально і технічно застаріле авто (Форза, лайнос...) такі гроші? А далі робіть висновки самі.
     
  16. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    Муж ки привіт.
    Є такепитання:
    Відкрив на Україні польську фірму (100% власність поляків) я там числюсь директором офіційно. Цікавить яким чином я маю оформити авто на польській реєстрації з вивезенням 1 раз на рік. Тобто на польську фірму
     
  17. tarasic

    tarasic Початківець

    Авто:
    Ракета
    Це потрібно все обговорювати на митниці з начальником митниці,показувати документи від фірми і так далі,з нашої райдержадміністрації про те,що ти тут дійсно працюєш і щось виробляєш і так далі.Бо авто на фірму це питання досить делікатне,і щоб не доказувати кожному митнику хто ти і що ти,краще зробити все через начальника і всі ці документи возити.В принципі так проходило ще місяці два назад,зараз думаю також має получитись.Ну але якщо фірма лівак,то навіть не пробуй, хіба .....
     
  18. tarasic

    tarasic Початківець

    Авто:
    Ракета
    На даний час єдиним законним методом масового катання на авто на польській реєстрації,є реєстрація авто на співвласника,тобто перебування на Українні на термін транзиту,в межах одного митного поста -5 днів,в межах двох постів -10 днів.Нагадую,що митним постом рахують цілу регіональну митницю тобто цілу область.
    Це так для тих хто хоче кататись на дешевих авто на Україні цілий рік.Халяви немає.....
     
  19. sprat

    sprat Початківець

    Авто:
    SEat Toledo
    Привіт,

    Я поляк. Продаю автомобіль з номерний знакami з Польщі.
    подзвонив мені українець. Він хоче купити автомобіль, але за таких умов:

    - Купує його колега (поляк)
    - Даний колега пізніше робить йому співвласникa

    У мене там будь-яки ризик є? Чи можу я це зробити?

    Авто дешево - макс. 10 000 грн.

    що робити?
     
  20. Yrasuk

    Yrasuk Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B4
    Продавай.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)