як купити авто на польській реєстрації.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем red_bull, 23 лип 2009.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  2. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    А як по іншому зробити так щоб окупився донор? Краще дати 300 дол за таку схему, ніж по іншій (коли якусь ауді з-під "червоної рути" умахнуть і потім на органи подеребанять). І вівці цілі і вовки ситі. Та й як ти кажеш: впіймають - буде покарання. Чим це відріжняєтсья від твого порушення? Чи в нас правопорушення вже поілились на критерії які можна а які ні, бо будеємо нову державу? Кожен дрочить як може щоб вижити і прокормити свою сім"ю. Тільки один дає 300 дол. і потім помагає іншим купувати зч по дешевих цінах, при цьому самому заробляючи, а другий наражає на небезпеку оточуючих (та ще й виправдовується). Соромно мало б бути!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Народ, ви якісь стурбовані. Оправдовувати хабарі і бариг? Серйозно?
    Ніхто з вас більше 90 не їздить правда? Правопорушення на дорогах -це проблема законодавства і не досконалості.
    Хабарі - це проблема в голові... Не треба мені жалітися на бідне життя. Це дурне. В нас менталітет такий, їжжу на жигулі, але купляю 6й айфон. А на їжу грошей не лишилось.
    Всі наші зарплати і роботи і біди йдуть в першу чергу від хабарництва.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    @Carlsson може як дізнаємось як документально не обтяжуватись машинкою в свому паспорті - то самі поїдем і привезем - на otomoto.pl / mobile.de / allegro.pl - дуже лояльні ціни :dirol:
     
  5. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    2 бариги - це сила!
     
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Барига це той хто купив за рубль і нічого не робивши продає за два. Ти вважаєш заняття розборкою барижничеством? Якщо так - то це сила!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
  8. Andii

    Andii Новачок

    Авто:
    ваз2106
    Хлопаки ! Доброго всім Вечора (21:20)
    Маю нестримне бажання придбати авто на польских бляхах Golf IV 1.6 бензина (чи дизель)
    Знайомі мого знайомого радять тільки бензину і тут ставити ГАЗ
    Підкажіть будь ласка чи не буду я мати проблеми (бо ГБО я ж не впишу в тех паспорт)
    Чи краще барти Бензину-Газ відразу з бляхами

    Буду вдячний за будь яку інформацію
    Всім гарного вечора
     
  9. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    бери бензин газ відразу, для чого ще паритися
     
  10. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    бляха.... читаєш попередні дві строрінки, то аж страшно...... всі такі "аля Саша Бєлий...." пацани, приїжайте до мене в Франик, якраз "ремонт" в гаражі зробив)))) поговоримо вип"ємо, після свят ще лишилася "домашня-рідненька"))).......

    по темі, десь таке чув, що можна робити зараз поагрегатне розмитнення........хто, що знає??? цікавить гольф4 на документи гольф2
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Через покоління не дадуть перескочити. З Г2 на Г3 хіба.
     
  12. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    та хоть би і так!))) цікавлять деталі...
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ото я розумію комент!
    Самий зачотний комент!
    Шкода, шо я у Львові, так би заскочив ))))))))))))))
     
  14. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Все дадуть і все можна, але не всім:)
     
  15. kish

    kish Початківець

    Авто:
    VW Golf 2 1.3
    Доброго дня. Хочу позичити в друга авто на польських номерах на кілька днів. Чи маю право я на ньому їздити, якщо довіреність на нього. Чи її взагалі не потрібно?
     
  16. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    офіційно - не маєш, якщо зупинять і язик не підкований - заберуть машину, скоріш за все..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    @kish бери та не парся. І не слухай, особливо жабу, тобто @Sebastian del Maar
    За півроку на бляхах, мене зупиняли тричі. Перших два рази просили засвідчити пияцтво чуваків, один раз відмовив, бо по часу не встигав, другий - погодився. У цих випадках доків, взагалі, не дивились.
    Третій раз зупинили на посту, бо був не пристібнутий і проходила операція "виявлення зброї", тоді попросив полісмен надати посвідчення водія, тех.паспорт (машина не у моїй власності) і страхівку (укр.цивілку маю річну). Звірив номерний знак і все. А, щодо ремня (штрафу) сказав же би м купив жінці цукерків на 51грн. ;)
    Ніяких довіреностей не перевіряли і не домахувались.
    Інші випадки: буває, що беру в знайомого "бляху", то теж без доручень без нічого.
    Якщо ти не порушуєш, то тобі нічого боятись, і звісно якщо авто не в орієнтуванні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  18. kish

    kish Початківець

    Авто:
    VW Golf 2 1.3
    ок
    Ок. Спасибі
     
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    також згідний. Не парся. Катався на братовому б5, на естонських номерах, потім на його ж б3 на польських.
    Ніяких проблем.
    Наскільки розумію, право керування передавати можуть, а хто вїхав поліція перевірити не має повноважень
    от і все
     
  20. AlexW

    AlexW Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092
    І от тут вже помилка...
    При будь-якому порушенні поліція має право, та зобов'язана перевірити чи має водій право на керування (водійське посвідчення), а далі без скиби роздрукованих розділів із дірками в Законі доведеться показати ще й реєстраційний документ на автомобіль.
    Ті хто їздить на автомобілях на іноземній реєстрації і в них не було проблем - просто везунчики. Бо перед придбанням такого авто потрібно напередодні дуже круто юридично "підкуватись".

    Особисто я пригнав авто з Дойчляндії і розмитнював по зниженій ставці. Так, все одно я заплатив у казну (читай - дармоїдам при кормушці) десь третину вартості авто. І хочу наголосити,, що мене не "давить жаба", що хтось хоче зекономити, а мене обурює відношення людей до того що відбувається! Я за зниження вартості розмитнення автомобілів!!! 6 вересня була глобальна акція протесту, на яку я не зміг попасти, на жаль... :sad: От там були люди які мислять тверезо і думки їхні правильні! І такі акції потрібно, як ми вже переконались, проводи частіше і масовіше.
    У цьому буде і для мене особиста вигода:
    1. Я не буду перейматись що якийсь неадекват на іноземній реєстрації (далеко не всі такі - у мене швагро часто приїджає на своїх чеських бляхах і він зразковий водій! адекватних, звичайно ж, більше) створить ДТП, і страхова кластиме на мене, бо винуватця фіг намалюєш, оскільки авто на іноземній реєстрації (неадекватів на українській реєстрації у нас не менше, але їх легше притягнути до відповідальності + страхова не буде футболити).
    2. Наступне авто обійдеться дешевше, хоч і міняти раніше 2-3 років не маю наміру.

    Розумію що багато хто мене зараз "замінусує", але особисто моя думка така, що потрібно добиватись саме дешевого та розумного розмитнення, а не користуватись дірками в законі.

    Ну і на додачу рокажу історію одного таксиста, з яким довелось якось їхати:
    Приїхав таксист на "бляхах". Так як я поспішав, то не передзвонював оператору (сподіваюсь всі розуміють про що я, якщо ні - читайте далі).
    Сів я в авто і почав розпитувати всякі "цікаві штуки"... Що з'ясувалось:
    1. Авто придбане за 800 євро (Renault Laguna, вродь 3-тє покоління), документи оформлені не на нього.
    2. Стан авто 3 з 10, ще й 2 рази заглох в корках поки доїхали. Ремонтувати не планує, хіба щось серйозне буде, то здасть на шрот.
    3. Автоцивілки чи іншого виду страхування нема (українського, дійсного).
    4. Страхування і техогляд закордонні ще дійсні 2 тижні, але не у нас. Їхати і оформляти забугром наново і думки немає - бо там дорого!!!
    5. Коли закінчиться "рік" - планує здати на шрот.
    6. Поліція якось зупиняла, але подзвонив куму - той порішав (як в сумному анекдоті).
    7. На запитання "А що ж якщо ви станете винуватцем ДТП, ще й з пасажиром, якого буде травмовано? Тобто я ризику життям їдучи з Вами, і жодної страховки нема?" - розмова закінчилась без відповіді.

    Ну і є у мене один знайомий, який придбав авто на бляхах за 13к євро в Нідерландах. Їздить туди мінімум раз в 3 місяці. Документи оформлені на нього. Стосовно страховки і техогляду - він доплатив 15 євро щоб і в Україні все було дійсним. Мав ДТП - догнав переднього в бампер, після виклику поліції і оформлення його страхова покрила витрати обом сторонам.
    Хоче розмитнити(!!!), але чекає зниження вартості розмитнення!

    Порівнюйте думки/наміри, вирішуйте самі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Красунчик! Красунчик! x 1
    • Корисно Корисно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)