як купити авто на польській реєстрації.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем red_bull, 23 лип 2009.

  1. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    логіка в цих словах,але якщо ми беремо автівку яка там коштує 2-2,5 тис. а в нас 8-10 тис. думаю що краще навіть доплатити в перший рік тих 1000 доларів. хоча деякі пункти можна уникнути, послуги фірми можна відкинути і потратити трохи часу на інтернет,і потім хай 2 дні закордоном. візи- візи на сьоогодні це не проблема, поляки(якщо не порушуєш правила) дають без проблем.і залишається вартість авта 2,5 плюс страховка 300 плюс віза і решту всяке 200 баків(я невраховую що в таких примусових виїздах, мождна для побуту багато якіснішого і дешевшого купити) і того навіть як авто в нас брати найдешевше 8 тис.(стан гірший ніж пригнаної) плюс ті ж витрати на ТО (80-100 баків) переоформлення(500 баків,можливо і більше) і вже економія як мінімум 5 тис. а так як б/у авто більшість людей міняє за 3 роки,то запитання чи варто переплачувати??? і навіть якщо ти закохаєшся в це авто то завжди можеш його розмитнити заплативши тіж зекономлені 4-5 тис.
     
  2. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Если они у тебя конечно есть!!!
    И другой вопрос?:а тыу верен что разтоможка тебе вылезить именно в 4-5 тис.???
     
  3. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    я не знавець, але дізнавався, то чув суми від 3 до 5 тис.яка приблизно еквівалентна ринковій ціні на Україні,тобто купити авто в Німеччині,Польші + витрати на розмитнення отримаємо ринкову ціну України.
     
  4. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Берем для прикладу - Гольф 4
    вартість нормальної (!!!) (сам свого часу купував) живого варіанту в Польщі - біля від 5 до 7 000 длл, в Україні - 10-11 тис
    Додаємо видатки, маємо біля 6,5 - 8,5 тис.
    Вже різниця не така суттєва виходить (30%, а то і менше :wacko: в порівнянні.
    Самому робити не вийде - тоді можна буде нею тільки 60 днів в рік користуватися в Україні, якщо робити через тих посередників - є нюанси з документами, які можуть "всплити", відповідно треба бути завжди готовим викинути ці гроші на вітер
    Не знаю, що є краще, але особисто я не готовий до такого і не хотів би тих понтів в стилі "блатной і ніщій", краще взяти гольф 3 за тії бабки, дещо старший і тд, але спати спокійно... вже не один форум довів що "кроілово відьот к попадалову"....
    Все якто говориться ІМХО.

    З коханням не вийде - його придумали москалі щоб не платити гроші ))))
    4-5 тис заплатиш тільки за першу реєстрацію в ДАІ, а за розмитнення, пассат 1.9 ТДІ наприклад, мені нараховували до 10 тис. длл..
     
  5. Mimino

    Mimino Початківець

    Авто:
    B5
    Mondeo3
    Клубна карта:
    000064
    Привіт. В мене авто на польсткій реєстрації, я в техпаспорт вписаний як співвласник, власником є моя дружина. Вона перетинає кордон. Коли мене зупиняє даі то буває по різному)). Один взагалі, взяв техпаспорт, подивився і віддав, другий почав говорити що я маю право їздити на тій нашині тільки 10 днів і мати при собі закордонний паспорт, третій раз як мене зупиняли то сказали що можу їздити 1 місяць. Тому так навіть і незнаю скільки можна. Але думаю що за такі незручності можна потерпіти зважаючи на те які ціни машин в них і внас. До прикладу. В мене пасат Б5 97року, купив я його в польщі під німцями за 4 тис дол, тут в такому стані біля 11 тис дол. Є різниця.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2011
  6. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    повністю згоден саме за пассат б5 і говорив в ціні правда я моніторив ціни 2-3,5 тис. . але як завжди є 2 варіанти для одних хороший один для інший другий . як на мене то цінові аргументи досить впливові. ну не знаю можливо тому що я не хочу брати б/у авто в Україні бо наш народ на всьому наживається. люди купують автівки за 4 тисю і продають через 3 роки за 5 тисю це хіба нормально??????????? а найговніше що ринок це дозволяє. це тільки в нас жигуль 76 року може коштувати стільки скільки в Німеччині той самий гольф 2 молодший. але закордоном теж є нюанс враховуючи потопи ті що були (потрібно добре дивитися на стан кузова і мотора). і врахувавши всі за і проти я б рекомендував автівку приганяти.
    """4-5 тис заплатиш тільки за першу реєстрацію в ДАІ, а за розмитнення, пассат 1.9 ТДІ наприклад, мені нараховували до 10 тис. длл.""""" це ти щось перебільшуєш
     
  7. Mimino

    Mimino Початківець

    Авто:
    B5
    Mondeo3
    Клубна карта:
    000064
    Я нічого не перебільшую!! Пишу як є. Б5 я взяв за 4 тис (були і дешевші але не та комплектація). І я писав не про розмитнення а купівлю авта на україні. Ціна 11 тис з сайту AUTORIA/ Хоча напевно є дорожчі і дешевші, від стану залежить.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2011
  8. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    ця фраза була у пості № 44 це я не тебе цитував)))))))))
     
  9. Mimino

    Mimino Початківець

    Авто:
    B5
    Mondeo3
    Клубна карта:
    000064
    ааааааааа))
     
  10. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Заходимо на сайт http://www.autocentre.ua/calc/calctax

    Таможенные платежи Модель Volkswagen
    Ввозная таможенная пошлина, EURO 1000
    Акцизный сбор, EURO 3796
    НДС, EURO 1759.2
    Всего таможенных платежей, EURO 6555.2
    Стоимость автомобиля после растаможки, EURO 10555.2

    К полученному результату необходимо еще добавить стоимость сертификации автомобиля - 400-600 грн. (EURO 70-110), Таможенное оформление - 15 EURO

    7 тис євро = орієнтовно 9100 длл...
    Да, перебільшую, на 900 длл, але думаю вони "с ліхвой" відпадуть при першій реєстрації авто (Пенсійний збір, ТО і тд).
     
  11. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Ну схема теж цікава і дієва (щоправда що60днів треба виїжджати, а ДАІ казати що є право їздити 60 днів в рік), але де взяти стільки полячок, і чи захочуть вони жити в Україні ))))
     
  12. Mimino

    Mimino Початківець

    Авто:
    B5
    Mondeo3
    Клубна карта:
    000064
    ХЕХЕ Хто шукає той завжди знайде)))
     
  13. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Чувак это ты немного преувеличиваеш!!!Мне чтоб разтоможить "ГОЛЫЙ КУЗОВ" мне насчитали 3000тис дол.!!!Отсудого вопрос????ОТКУДА ТАКИЕ ЦЕНЫ???Если можно за иежи деньги и здесь купить всю машину в зборе и + ктому же с доками !!!!!
     
  14. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Жена у тебя гражданка Польши???Эта твоя настояшия жена или ......????
    Сорри за вопрос!!!!
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    три мільйона?
     
  16. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    ?????????????????????:)
     
  17. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    та неможуть бути такі різні ціни. хтось тут нагло флудить. я чітко кажу 5 джерел (людей і фірм) які займаються переганянням авто сказали ціни врайоні 5-6 тис. доларів. і тут люди підверджують. зараз 3 моїх знайомих їздять на польських номерах, за їх словами проблем нуль. тому описав ситуацію яка найбільш приваблива,їздити без розтаможки коли вже прижмуть то розмитнити за гроші,зекономлені коли не купувати а Україні або продати на запчастини за туж ціну яку купив,можливо навіть вищу.
     
  18. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Ну флудером себе ніколи не вважав, і сприймати це особисто не буду, може в чомусь помиляюсь, але всюди чітко пишу що це є моя особиста думка. Якщо вважаєте її наглою - то мені дуже прикро... Тим більше якщо ми порівняємо кількість дописів і репутацію...
    Може ми також говоримо про різні речі, якщо йдеться про розбірку/розмитнення кузова, і дальший збір - тоді так - десь 5-6 тис. вийде, якщо розмитнювати безпосередньо автомобіль, без цих "конструкторів", то дещо інші ціни. Я думаю сайту, який я навів на попередній сторінці можна повірити + я свого часу в митників питав - вони мені дали приблизно такий же ш розрахунок (навіть дещо більший).
    Хіба би надурили ???? Але навіщо... Щоб виставити мене флудером ????

    Свого часу мав БМВ 318 ТДС Компакт, купив в Польщі за 4 тис. длл, ну прийшла його черга після півтора року експлуатації, почав цікавитись цим питанням - може справді вигідніше в Україні на шрот здати і потім "тіпо вивезти" (теж нюанс).
    Так от при зазначеній вартості машини - максимум що мені за неї давали в Україні - було 2.5 тис.длл., після кількох спроб - машина була успішно продана в Польщі за ті самі 4 тис.длл... (спекуляції не було, в машину було вкладено за час експлуатації біля 1.5 тис.длл, доведено до ідеалу, правда наїжджено біля 50 тис.).
    Так що цим себе тішити теж не варто.

    Коротше з того що я чув - пів Львівщини вже їздять на польських номерах, проблем ніяких не мають, а ми тут як лопухи теорію розводимо...
    Тільки даю 100% що ніхто з них не признається, коли виникнуть проблеми.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2011
  19. Mimino

    Mimino Початківець

    Авто:
    B5
    Mondeo3
    Клубна карта:
    000064
    Так, Дружина громадянка польщі, і ми одружені по справжньму)))
     
  20. Mimino

    Mimino Початківець

    Авто:
    B5
    Mondeo3
    Клубна карта:
    000064
    Як тільки виникнуть проблеми то відразу напишу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)