як купити авто на польській реєстрації.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем red_bull, 23 лип 2009.

  1. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Як казав мій один друг, "Якщо хочеш мати достовірну інформацію - звернись до першоджерела." Чому б не взяти і не подзвонити на митницю чи в ДАІ, чи хто там то повинен знати і раз і назавжди вияснити. Хіба це така таємниця? Зрештою, і сам закон мав би в неті бути, тільки довго шукати...
     
  2. Hemp

    Hemp Початківець

    Авто:
    ROVER 620 SDI
    ///

    я не знаю шо тобы сказати...

    готувався купляти вже авто живу біля кордону є МПР,але почув по чутках що вийшов закон і вже походу заборонили таку систему,якщо хтось має достовірну інфу по цьому пишіть,а то я в розпачі зараз)під угрозую червоний форд пробе 1995 ))
     
  3. ERIK

    ERIK Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    Це відповідь на 79 повідомлення!
    "А яким чином оформлюється ввіз авто по карточці? Транзит? Так там 10 днів тільки дають (якшо дадуть)".
    "А тут за 1 рік... 2 рази тільки зупинили... Мене на нормальних номерах частіше пиняли..."

    Вїзд на територію України транзитом на 10 днів, так майже всі їздять!
    А зупиняли мене звичайно що більше раз, але щоб іменно про те як я тут їзжу то тільки оці два випадки!
     
    Останнє редагування: 7 лют 2011
  4. ERIK

    ERIK Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    Hemp якщо є можливість то купляй і їзди і неслухай тих чуток!!! Я сам їзжу і без проблем! В крайньому на шрот потім здаш за ті самі гроші або і більші!!!
     
  5. ERIK

    ERIK Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    ПИТАННЯ: Чи може все таки він вписати мене в свій тех паспорт, і чи справді я можу проводити на цій машині 60 днів не розмитнюючи її, а потім знов на пару днів в Шенген і знов назад на 60 днів???
    Буду щиро вдячний за дпомогу!!)[/QUOTE]

    Якщо в Бундесі можна вписувати як співвласника (треба взнати там)
    то можна, але на 60 днів то треба мати консульський облік там. А якщо на 10 днів то нічого нетреба!
     
  6. Mimino

    Mimino Початківець

    Авто:
    B5
    Mondeo3
    Клубна карта:
    000064
    Годину тому зупинили мене дайці на перехресті вулиць мечнікова і шімзерів. Я на авто на PL реєстрації, після перевірки документів (все ок) Я його питаю: скільки часу я можу їздити на територій україни на даному авко якщо я вписаний в техпаспорт як співвласник а дружина (громадянка польщі) є власником. Кордон перетинає дружина. Він каже що 60 днів:yahoo:!!!!!! Але мати з собою закордонний паспорт з печаткою кордону про вїзд.
     
  7. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Нажаль в нашій країні не всі даїшники можуть правильно знати всі закони, - інший може зупинити і сказати "не маєш права так їздити"... Як на мене, то потрібно знайти закон, в якому чітко розписані всі моменти, і вразі чого - на нього зсилатися.
     
  8. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Что правда то правда!!!
    Какраз другой гаишник захочет что-то, и все ,уже не отвертишся!!!
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Закон це не перелік дозволів а перелік заборон. Тому нелогічно шукати всі заборони, щоби зрозуміти що дозволено. Якщо даїшник каже, що щось заборонено, він повинен показати закон.
     
  10. Hemp

    Hemp Початківець

    Авто:
    ROVER 620 SDI
    ...

    мені от цікаво,всі ми їздемо або хтось буде їздити але 90% колисьту систему прикриють,тоді яка доля чекає авто?)якшо потім реально його буде оставити в ничку на україні і здати на шрот то краще би було якогось мерсюка або авдюху 2000 років взяти)))виїхати потім можна буде немогано)в мене друг митник сидить в офісі процює з розмитненням але сам достовірно інфи не знає про ту систему,такшо можливо шой самі митники фанарьову рубають бабки на таких як ми і не дотримуються тих норм і законів по яких повинні працювати,я веду до того що хтось вище писав шо митник не впустить поки йому на лапу 250 баксів не кинеш,а за шо?!а хз значить ми лохи якшо даємо...:D:D
     
  11. Hemp

    Hemp Початківець

    Авто:
    ROVER 620 SDI
    і ше одне думаю тут є людина яка оформляла самостійно авто на себе як власника або спів власника без консульського обліку і ше з якимись приколами,знає де шо заплатити знає де поїхати скільки то всьо получиться фінаносово скільки і хто і де тебе натягне без вазиліну...так шо хай цей добродій при можливості розпише шо до чого,думаю всі будуть вдячні і буде менше питань.
     
  12. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    На рахунок сутності слова "закон" - я з тобою не погоджуюсь.
    А на рахунок цього - так робиться в нормальних країнах (тобто мають довести твою вину), в нас же, в більшості випадків, маєш доказувати ТИ, шо шось не скоїв, шось не вкрав і т.д.
     
  13. Vania

    Vania Новачок

    Авто:
    пежо 405
    Привет я слышал что с 1 МАРТА .. Поднимают налоги на авто на польской регистрации. ((((.....( 30 гривен в день) Я БЫ хотел оточниты ЭТО ЕЩЕ КТО СЛЫШАЛ ли просто снова сплиткы ... БУ эта информация МНЕ спать не дает! БУ Я себе хочу пригнать авто на польской регистрации ..... И КАЖДЫЙ ИНФОРМАЦИЯ ВАЖЛТВА ДЛЯ МЕНЯ,, ВСЕМ благодарностью ЗА ИНФОРМАЦИЮ
    ВИБАЧТЫ ЗА ОШИБКИ Я с мобилы:morning1:
     
  14. ERIK

    ERIK Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    Привет я слышал что с 1 МАРТА .. Поднимают налоги на авто на польской регистрации. ((((.....( 30 гривен в день)

    Які податки? Про що ти говориш? Їх взгагалі небуло, а не то щоб їх підняли!!! Неслухай дурних чуток, купляй машину і катайся. Я вже більше року катаюсь і без проблем!!!
     
  15. ERIK

    ERIK Новачок

    Авто:
    Volkswagen
     
  16. taras 1988

    taras 1988 Новачок

    Авто:
    Volkswagen GOLF-3
    Добрий день!!!Я планую купити авто на польській реєстрації для прикладу VW T5!!!Зараз виробляю карту поляка після чого планую прописатися в польщі і оформити авто на безпосередньо на себе і поставити на облік в консульстві!!!На форумі дуже багато інформації як негативної так і позитивної от і не знаю що робити може зможите щось порадити!!!І чи зможу я сміло їздити на території України перетинаючи кордон кожних 2 місяці!!!
     
  17. Slawek

    Slawek Новачок

    Авто:
    Golf 2 1990
     
  18. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
    Всім привіт! в мене таке питання я придбав автівку на Литовській реєстрації і вже їжджу на ній 3-й місяць. Сама машина оформлена на фірму, в мене на неї є Доручення, і я маю право перебувати на Україні небільше 1-го року, ніяких консульських, ні приписки ні карти поляка я немаю. і даїшники не придираються). Але я чув від багатьох людей що на такій машині можна їздити небільше 3-х місяців. чи це правда чи всеш таки до 1 року. і чи може хтось знає силку на такий закон.
     
  19. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
    А і ще одне я тоже від когось чув чо консульський облік ставлять тільки Юридичним особам?
     
  20. DJ Vit

    DJ Vit Новачок

    Авто:
    VW Golf IV, 1.4 1999
    Доброго вечора,

    Перечитав усі дописи і бачу що за законом можна їздити тільки 60 днів протягом 1 року маючи авто на польській реєстрації, будучи прописаним як співвласник і будучи на конс.обліку. Крім того описані різні випадки без-проблемного користування авто на PL реєстрації на протязі довшого часу.
    Якщо щось не правильно будь-ласка поправте мене.

    Справа в тому, що я відкриваю фірму з компаньйоном в варшаві. Тому можу зареєструвати авто на ту фірму. Можу мати або довіреність на неї або прописатись співвласником. Я маю авто - але сім'я збільшилась і треба щось побільше.

    Тепер питання: так як кожного разу перетинати кордон буду я сам - то чи є в митників чи ДАЇшників програми, бази даних чи системи за якими вони змогли б перевірити скільки дане авто знаходиться на україні. Чи достатньо вмикати "дурника" і казати що попередні рази був тут або без авто або на іншому авто(авто знайомого, ітд)?
    Також - чи є якісь відмінності якщо авто зареєстроване на фірму?

    Буду вдячний за відповіді або поради в потрібному напрямку
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)