як купити авто на польській реєстрації.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем red_bull, 23 лип 2009.

  1. Hemp

    Hemp Початківець

    Авто:
    ROVER 620 SDI
    Люди,хто хоче купувати або купив почитайте мій постик,може хтось шо допише або виправить,пишу все з власного досвіду.
    купив машину на ПЛ реєстр задоволений вже більше 2 місяців катаюсь по всій УКР.
    1 нюанс ДАІ їм всьо пох головне шоб були на руках зак або ЮА пасп,тех пасп,зелена карта,бази даних в них ніякої нема шоб перевірити коли і кудою авто вїжало чи виїжало за кордон,на ті разводи не дивіться,про ДАІ напишу далі ше нюансик.

    2 нюанс МИТНИЦЯ,я їжджу як спів власник це самий опт варіант нерозумію нах той власник якого цінять в 1000 баксів то лохотрон...
    пояснюю,співвлас твої обовязки заїхати і виїхати з укр за 10 діб,власник обовязок виїхати з урк за 60 днів.

    прікол,я спів власник такий який їздить за кордон шо 2 дні мені то пох,често раз не їздив 15 днів там нічого і не впалили,якшо ти вже давно не перетинав їдеш на границю даєш 50 баксів і тебе вносять і всьо спокійно,

    прікол 2.якшо ти не маєш можливості виганяти ту машину за кордон ніколи тоєсть на ній кататись тільки в ЮА,то є такий варіант,"нелегльно легальний"тіпа затичка вся в ДАІ,вони тебе пиняють і можуть спитати коли ти остатній раз перетинав кордон ти їм канєшно чешиш 3 дня назад,"але"не ти а сама машина з другим спів власников,тобто на машину ставиш 2 спів власника,і власника,тобто получається мент тєряється і всьо...як вони будуть брати на прікол шо подзвонять на митницю і пробють,не сцати хир вони шось пробють=)

    висновок!
    для тих хто хоче купляти нормально на співвласника тачку і кататись шо 10 днів купляйте,
    бля тих хто хоче купляти ненормально на співвласника і не кататись до польщі ніколи купляйте,)але вписуйте + ше одного лєвого спів власника,(наприклад любого хто більш менш знайомий або незнайомий(ніхто вашу машину в вас не забере)

    для тих хто хоче проконсультуватись або купити авто і немає ніяких підхватів і звязків дзвоніть підкажем і поможем.0-9-7-3-9-4-3-9-2-8 Ігор,(пароль риба-меч) )))
     
  2. Hemp

    Hemp Початківець

    Авто:
    ROVER 620 SDI
    доречі хто шось планує з полегшеною покупкою,я пропоную купити авто в мене продаю через то шо треба шось більше а то в мене трохи сраковозка,ROVER 620sdi (disel) 1995r,5-6 літр\100км якраз по виміні місла і всіх фільтрів,тачку супер ніфіга не бракує вкладу не потребує взагалі хто думає шо запчастини дорогі і тяжко достати можу сказати шо ровер620=хонда акорд аналог років,такшо не всю супер пупер дороге і недоступне...
     
  3. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Я авто в німцях маю замір придбати. Буду брати мерседес віто! Напиши в пп яким чином і за скільки ти можеш посприяти моїй реєстрації до цьоо авто як співвласника.

    ПИ СИ. Звонити не можу бо зараз в Чехії!!!
     
  4. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
    Hemp ти все правильно написав.... непотрібно боятися купляєте і не пошкодуєте. І наскільки я чув коли машина стоїть на фірмі то можна перебували в Укр. до 3х місяців, потім даєте 100 грн в перше віконечко на митниці і все впорятку, я сам так їзджу вже 4й місяць і проканує.
     
  5. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Ты это только слышал или реально,так делал?????А сразу давать деньги или ждать пока первое окно тебе само не намекнет об этом????????????
     
  6. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
    да я сам проїжджав вони там починають спершу нагружати о чого так довго не перетинав кордон і т.д. а я говорю почикайте я зараз щось придумаю пішовв машину поставив в Укр пасорт 100 грн він відкрив подивився і щось там відмітив в компі і пропустив. і доречі Закон такий як що машина має перебувати на укр 3 місяці існує це мені людина яка на митниці працює говорила а такий як на 10 днів коли машина на фірмі немає. то вони самі придумали так щоб деньгу збивати. чому коли людина не перетинає до трьох місяців машину не забирають на штраф площадку або не штрафюють. бо тому що закон на 3 міс. існує. я його знайду і виложу на форумі
     
    Останнє редагування: 28 вер 2011
  7. DJ Vit

    DJ Vit Новачок

    Авто:
    VW Golf IV, 1.4 1999
    Непавно тема мертва...
    Але тим не менше, я сьогодні спідкувався з людиною яка їздить на з авто на польській реєстрації. Він перетинає кордом кожні 10 днів - напевно в нього такий бізнес.
    Але також він сказав наступні важливі речі:
    1. Якщо є реєстрація в консульстві - то можна бути на україні до 2 місяців а потім обовязково перетнути кордон
    2. Перетинати можна скільки хочеш разів, бо полякам взагалі всерівно. Дослівно "Вони раді що в них буде менше металолому"
    3. Нашим теж всерівно на чому ти вїжжаєш. Тобто про якийсь контроль того на чому ти вїхав або виїхав не йдеться

    Отже висновок такий - якщо можна купити авто де ти будеш вписаний як співвласник або матимеш довіреність від поляка або фірми і є можливість зареєструватись на консульський облік - то можна вільно пересуватись на такому авто до 2 міс а потім перетин кондону і знов 2 місяці катаєшся. Прослідкувати скільки разів ти вже так катався по 2 міс - фактично не можливо.

    Якщо хтось має інформацію оберненохо характеру - то буду вдячний якщо хтось нею поділиться.
     
  8. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
    Поперше! існеють два види консульського облікі
    1. Це тимчасови максимальний термін перебуття на Україні 61 день на рік
    2. постійний коли приписаний в польці і працюєш на роботі в польщі що два місяц пересікати границю.
    Але є одно але коли людина стоїть на консульському то за нею ведеться великий контроль за порушення різних типів.
    але получити консульський облік не так просто. а якщо можна то дуже дуже дорого.
     
  9. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
    і доречі скажіть любому митнику нехай він вам покаже закон що треба пересікати що 10 днів границю, він вам ніх.. не покаже томущо його не існую. якщо не вірите спитайтеся любого митника.
     
  10. Hemp

    Hemp Початківець

    Авто:
    ROVER 620 SDI
    нарахунок оформлення тачки через якусь пол-фірму я хз ніколи про то не взнавав і нехочу,знаю перевірений спосіб,людина з форуму мені подзвонила і сказала шо такі послуги коштують десь 500у.о і ти перетинаєш кордон шо 2-3місяці,тоді чого стандартний спів власник коштує практично так само?помоєму люди би всі велись не на 10 діб а на 90 за такі самі гроші,думаю є якийсь подвох але хз всьо реально,

    нарахунок хабарів на митниці так воно і є можна не іздити пів року дав 200-300 грн і тобі ше пятку поцілують і скажуть приїжай ше за пів року...

    на рахунок там конс обліку,тіпа праця або проживання в польщі,той хто власник такого авто ітак має тимчасовий мельдунок,мав би сканер відсканив би тех пасп і показав би....

    ГОЛЬФ2 по твому питанню я хз на 100% але знаю вірняково шо женуть нормальні тачки з німців в польщу там їх реєструють на польські бляхи і вже дальще ставлять на наших,реєстрація коштує авто з німців пригнане в польщу 1000 злотих,я думаю шо з чехії такий самий розклад,але чи варто звідти гнати того віто якшо можна купити його в польщі чи в німцях,,в німцях набагато кращі машини...
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Все так, але... Врахуйте, що в останні місяць-два у зв'язку з високим курсом євро, всі стоянки вживаних авт у Німеччині заповнені. Поляки перестали купувати німецькі авта майже зовсім! Натомість у Польщі треба надалі дуже важати, щоби не купити топельника після минулорічної повені, коли 14 із 16-и воєводств Польщі було залитих. Після того, як спала вода, попри найбільші дороги, які ведуть до України, можна було побачити цілі ряди авт на продаж. Наші також возили багато топленої техніки (холодильники, мікрохвильовки і т.д.). В Україні трохи їх підсушували, переглядали і продавали, як добре.
     
  12. StalloneUA

    StalloneUA Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Кілька співвласників на польське авто або дручення

    Всім доброго дня!

    Хочу подякувати учаникам за розгорнуті повідомлення по темі! Хочу підтвердити, що машина на польських номерах - реально і не так тяжко, як здається. У самого двоє знайомих їздять на таких машинах - все ок. І, на диво, ніхто з них раз в 10 днів не виїжджає. Десь раз на місяць...

    Єдине, що я хочу поцікавитись у знаючих, це питання про можливість їздити на такому авто не тільки співвласнику, бо ніхто конкретно не може на це відповісти. Одні говорять - ні нереально, другі кажуть - все можливо...

    Побачив тут в темі, хтось писав про двох співвласників або доручення. Так ось, чи можливо справді в техпаспорт вписати двох співвласників, або щоб власник в Польщі написав доручення на ще одну людину, і щоб воно було дійсне в Україні? Просто хочемо взяти одну машину на двох з другом, і дцже цікавить така можливість. Якщо щось - віза є у двох, можливість виїждажати при по требі - також. Наперед дякую за відповідь!
     
  13. Hemp

    Hemp Початківець

    Авто:
    ROVER 620 SDI
    StalloneUA

    можна,хоть 10 співвласників по моїх даних допис кожного співвласника буде коштувати +400злотих= 1000 грн
     
  14. StalloneUA

    StalloneUA Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Дякую! 1000 грн. цього вартує, я думаю.

    Тепер тоді ще одне питання:

    В мене через місяць закінчується віза, я буду звичайно її продовжувати, але мені казали, що машину реєструють тільки на термін дії поточної візи. Тобто, виходить, краще місяць почекати, щоб зареєструвати вже на нову річну візу, чи це неправда?
     
  15. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    сор за оф топ але який стосунок має терміе вашої візи до власності на авто? авто або ваша власність або ні і незалежить громадянин якої країни ви являєтесь.
    а можете поділитися контактами людей які можуть організувати таких співвласників? і запропонувати пару варіантів.?
     
  16. StalloneUA

    StalloneUA Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Я сам не знаю - переповідаю те, що говорили мені... Самого це питання цікавить.
    Особисто я не можу, так як реєструвати будем на родичів мого друга...

    І ще одне питання до Hemp: тільки що говорив із знайомим, він сказав, що співвласника можна вписати тільки одного. Нібито він питався в польскому МРЕО (державному органі, який реєструю автомобілі, як він там називаєтсья, не знаю). Кому вірити? Є якісь можливо конкретні документи?
     
  17. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    А це шо таке по твоєму :

    Ввезення громадянами транспортних засобів
    з метою транзиту через територію України

    Відповідно до статті 12 Закону України від 13.09.01 № 2681 “Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України”:

    Громадянам дозволяється ввозити транспортні засоби з метою транзиту через територію України за умови письмового декларування в порядку, передбаченому для громадян, та внесення такими громадянами на рахунок митного органу, що здійснив пропуск таких транспортних засобів на митну територію України, грошової застави у сумі податків, що підлягають сплаті при ввезенні таких транспортних засобів на митну територію України з метою вільного використання.

    Ці положення не поширюються на транспортні засоби, що зареєстровані постійно у відповідних реєстраційних органах іноземних держав:
    - громадянами-резидентами та їм належать, що підтверджується відповідним документом про право власності на такий транспортний засіб;
    - громадянами-нерезидентами.

    Порядок внесення та повернення грошової застави визначається Державною митною службою України. У разі порушення зобов'язання про транзит громадяни несуть відповідальність згідно із законодавством, при цьому грошова застава поверненню громадянам не підлягає.

    У разі втрати чи повного зіпсування тимчасово ввезених транспортних засобів внаслідок форс-мажорних обставин строки, передбачені зобов'язаннями громадян, зупиняються, а грошова застава повертається власнику або його спадкоємцю.

    Статтею 349 Митного кодексу України встановлена відповідальність за порушення зобов’язання про транзит, відповідно до вимог цієї статті невивезення за митний кордон України товарів, транспортних засобів, ввезених з метою транзиту через територію України, в строки, встановлені митним органом, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або конфіскацію цих товарів та транспортних засобів.

    Граничний строк транзиту транспортного засобу через митну територію України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.02 № 1908 “Про встановлення граничних термінів прохідного митного транзиту товарів” не повинен перевищувати 10 діб.

    Відповідно до розділу IV Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, затверджених наказом Держмитслужби від 17.11.05 № 1118 і зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 25.11.05 за № 1428/11708:

    1) У разі ввезення ТЗ, знятих з реєстраційного обліку у відповідних реєстраційних органах іноземних держав чи України, або нових ТЗ на митну територію України з метою транзиту власник (уповноважена особа) пред’являють його митному органу для проведення митного огляду й подають оригінали та ксерокопії таких документів:

    ВМД, заповнену відповідно до заявленого митного режиму транзиту через митну територію України;

    що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження);

    реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб (якщо він перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави чи України) з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку, якщо такі документи видаються реєстраційним органом;

    паспортних документів та інших документів, визначених законодавством України та міжнародними договорами України, що дають право на перетин державного кордону, та/або паспорта громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання);посвідки чи іншого документа про постійне (тимчасове) проживання в Україні або за кордоном тощо.

    У випадках необхідності вирішення питань щодо визначення року виготовлення ТЗ, класифікації ТЗ згідно з УКТЗЕД, митної вартості або порушення справи про порушення митних правил посадова особа митного органу може вимагати такі документи:

    митні документи країни придбання ТЗ;

    сервісну книжку;

    експертний висновок;

    фотографії;

    технічну документацію.

    2) У разі ввезення громадянином-нерезидентом з метою транзиту на митну територію України ТЗ, зареєстрованого у відповідному реєстраційному органі іноземної держави, або ввезення з цією самою метою громадянином-резидентом ТЗ, зареєстрованого постійно в цьому органі та який йому належить, що підтверджується відповідним документом про право власності на такий транспортний засіб та реєстраційним документом, декларування такого ТЗ здійснюється в усній формі.
     
  18. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
     
  19. dimP

    dimP Початківець

    Авто:
    vw Golf2
    сегодня ехал со Львова в Червоноград и в двух местах мусора тормозили авто с ПЛ номерами,и проверяли документы.бросилось в глаза,что очень тчательно проверяли.может какие-то новые вказівки вышли и прижимать начали пацанов с ПЛ номерами?
     
  20. vipman

    vipman Початківець

    Авто:
    AUDI 100
    Доречі до мене дійшли слухи що співласників ПЛ скоро відмінять право їздити по Україні та як в молдові!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)