Як навчити жінку їздити?

Тема у розділі 'Спорт та майстерність', створена користувачем scirocco, 12 лют 2007.

  1. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Найкраще після курсів водіння жінку зразу в місто виводити. Спочатку так по неділях зранку, коли машин менше, а потім ускладнювати. Так свою навчив за місяць. як на мене то як будеш вчити в полі їздити, то там вона тільки й вмітиме їздити. А в місті з часом досвід сам набирається.
    П.С. Але було одне спрощення - АКП
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    А от це зря. Гігантські плюси як їдеш в гості, на природу, шашлики. Жінка назад везе, можна й гульнути
     
  3. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    повір,буде вміти їздити - то буде і їздити ! а от обслуговувати,ремонтувати і заправляти будеш ти !
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Ну недовіряю я тому хоч застріль!!!! Краще не гульну! :nea:
    Оце істинна правда +1
     
  5. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    А шо жінка з часом не набереться досвіду і не буде так само як ви їздити, чи то тільки чісто чоловіча справа. Згадайте хоча б тролейбуси і трамваї, там 70% чи більше жінки керують, а це вже класифік як професія. Якшо не садити жінку за руль
    , то ніколи вона й не вмітиме їздити
     
  6. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Слушай,ты только не сравнивай троллейбус и трамвая с машиной!!!
    Это две разные категории вождения!!!
     
  7. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Ну наскільки я уявляю тролейбусом в рази складніше керувати ніж автомобілем - слабка динаміка, внаслідок чого постійне вибиття з ритму руху потоку транспорту, великі габарити, часті зупинки
    + жахливий стан більшості львівських тролейбусів, деякі взагалі боком їдуть
     
    Останнє редагування: 21 вер 2009
  8. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    С этим не спорю!А скорость этого троллейбуса и и машины!
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Мені наприклад на швидкій, динамічній машині значно легче їхати, тому що завжди маю змогу газанути і вирватись. +жінки переважно якраз не перевищують швидкості, особливо такі шо ше немають досвіду.
    Ну а швидкості тролейбусів наприклад в Києві цілком наближаються до шв легкової машини в місті
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В тролейбуса слабка динаміка? о_О Та якшо тролейбус пустий і притисне на старті то так вздрючить твого пассата шо неповіриш))) В тролейбусі скільки тиснеш сільки їдеш)
     
  12. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Добре, але всякі внутр правила дозволяють тиснути трохи, щоб люди всередині не попадали.
    І шо виходить шо тролейбусом, який з одної сторони дуже швидкий, а з другої його стан(старих шкод і ЛАЗів ) такий шо як притиснути, то він і розсипеться та ше й пасажирів треба комфортно везти, керувати таки важко і складніше ніж легковою маштною.

    На мою думку кого завгодно можна навчити їздити все діло тільки в тому що треба побільше їздити і в по складніших умовах.
     
  13. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Навчити їздити можна любого навідь ведмедя, а їздити з чуттям до машини не купиш і ненавчиш - це має бути з народження!
     
  14. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Чуття до машини приходе з часом, а від народження є одні безумовні рефлекси
     
  15. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    +1.
    Американи тут ганяють як має бути. Кожен з 15-16 років уже за кермом. Нема різниці чи жінка чи чоловік. Дуже моцно їздять. І головне без бидлярства. Навіть не пікнуть якщо ти щось не так зробив. максимум то розведуть руками - мовляв "ну ти і їздиш". Хоча є звісно і винятки.
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    наскільки я знаю в америкосів все просто - поїдеш швидше - в когось в*їдеш. повільніше - в тебе в*їдуть. чи не так??? і авто в них всі з АКПП
     
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    чи не так!
    Там також треба вміти їхати, протсто організація дорожнього руху і самі дороги не до порівняння з нашими
     
  18. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    сьогодні набираю ящики і їду далеко від людського ока. буду тренувати, поки ще бампера не пофарбував. Бо потім - не дам навіть мухам какати на свою "маленьку VWдівчинку".

    нв рахунок відчуття машини - воно має бути вроджене!!!!!! і крапка. автомобілістами не стають, ними родяться.
     
  19. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    ще перед такими маневрами бажанно впевнитись,що щеплення потребує заміни і подушок мотора нема,або...машина на авторинок:D
    зі.так от ти чого до цих пір жопу не опустив:D
     
  20. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    вона рушає в мене класно. ще краще за мене))))))))) вже навчив рушати навіть без газу і переключати передачі без вижимання щеплення. Ще ні разу в неї не хруснуло"!!!!!! тьху-тьху-тьху. забув - 2 рази давала з піском гуми.)))))
    я так подумав..........жопу опускати не буду. ба навіть більше - поставлю туда 205-65 або 205/70, якщо така є.))))))))))

    Ярик, який твій наступний крок був??? не хочу ще на дорогу випускати...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)