Як підібрати диски на Golf 2, без небажаних наслідків?

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Sirko mk1, 16 лют 2012.

  1. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    100% підтримую,я на свої пробував взути різне,і найкраще дивиться широка 185/65 і 195/65,шоча останні при макс вивороті неахті,а арочні проєми в нас одинакові, тому катаю 185/65
     
  2. dfs

    dfs Active Member

    Авто:
    vw/jetta2/RF
    це якщо різниця в дисках велика тоді потрібно різну резину, а якщо диски будуть однакові то різниця в 10мм нічого не змінить. А от на кермо буде легше. Тільки щоб зовнішній діаметер був однаковий.
     
  3. victar

    victar Початківець

    Авто:
    Jetta

    Хлопці, будь-ласка, почитайте тут http://www.koleso.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=38 , дуже-дуже уважно!! І я думаю всі зрозуміють кожну букву яка намальована на диску чи шині, і знатимуть як підбирати диск до резіни чи навпаки!!!

    тепер з власного досвіду: купив був легкосплавні диски 15" 7J ET38, напереді були скати 185/55(повисоті такі самі як стандарт 175/70 15"(+-пару мм)), на сраці 195/60!
    Поїздивши пару місяців, наступала зима, і я взув свої 13" зимові на перед, блін небо і земля, машина стала шустріша, мякша, руль як з гуром... Як поставив був ті тінани то перебирав передню підвіску, тяги рульовогу, то різницю після ремонту так і незамітив - резіна низькопрофільна і всю дорогу відчуваєш! А якщо поставити на перід, тобто на ведучі колеса вищу резіну, тим самим збільшуючи висоту колеса то міняється динаміка, незнаю як там для 1,6 і 1,8, в мене то 1,3л то я зразу почую!!
    блін шось я записався....
    Якщо вже так кортить поставити 15" то краще так як в мене зпереді нищі, тобто стандартної висоти колеса як 175/70 13"! а на сраку вищі наприклад 195/60 (вони вищі, резіна сама вища, тим мякше для підвіски, вони ж там всеодно котяться) - в мене так було і нічо блін не чіркає!! а вот вид класний - зпереді менші, взаді більші і ширші, видок той шо нада!
    Вот так, так шо вибирайте або комфорт, або скринька для відкладання грошей на підвіску! я вибрав комфорт і цього літа буду їздити на 175/70 13", в мене є хароші диски і неіпьот!:gamer:
    думаю ви поняли шо я мав на увазі))


    Ось так виглядала машина:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 бер 2012
  4. Sirko mk1

    Sirko mk1 Active Member

    Авто:
    Golf II 1.6 td, Seat Toledo 1L 1.9TD
    В мене, бляха, страшне горе, приїхали мої АТС, забрав їх з нової пошти і відразу поїхав на шиномонтаж, чекав там довго довго, поки чекав відбалансував та підкачав колеса, душа розривалася від щастя і тут нарешті підійшла моя черга, вся моя радість розбилося на, бляха, мізерні кусочки, бо з 4 коліс стало тільки 2, ну як так могло статись ?? Коротше задній лівий барабан розсверлений з стандартних 17 до 19 , а з правого боку спереду колесу мішає встати суппорт.
    Порадьте шо з тим можна зробити бо то просто капець якийсь.

    П.С А ше до повного щастя заднє колесо пробив, от же гівно =(
     
  5. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Жесть,а питання таке тоді в тебе що тобі супорти різні?
    якщо так то поки не поставиш такий як на лівій стороні де влізло нічого не вийде,а накладки що висувають колесу добра тобі можуть не принести, по барабану, або міняти барабани , або мучити легкосплавку,вирішуй сам.
     
  6. Sirko mk1

    Sirko mk1 Active Member

    Авто:
    Golf II 1.6 td, Seat Toledo 1L 1.9TD
    Виходить що супорти і справді різні хоча не розумію як таке може бути , бо колишній власник каже що міняв тільки на гольфівські. Лиття не хочу мучити бо не люблю псувати речі, тож мабуть треба міняти барабан от тільки чи можна лише 1 поміняти чи треба 2 ? та й і де його шукати?
     
  7. dfs

    dfs Active Member

    Авто:
    vw/jetta2/RF
    на двійках були супорта двох типів!
    поясніть що означає
     
    Останнє редагування: 20 бер 2012
  8. Sirko mk1

    Sirko mk1 Active Member

    Авто:
    Golf II 1.6 td, Seat Toledo 1L 1.9TD
    Задні колеса прикручуються до кришки барабану (задні барабанні гальма ), стандартні отвори розраховані на болти 17-ки, а в мене з одного боку отвори розсверлені до розміру 19, бо попередньому власнику на шиномонтажі збили там різьбу , то ж щоб виправити це розсверлили отвори на більші болти і нарізали нову різьбу, тепер не знаю як то пофіксати, по ідеї треба замінити кришку барабану, але не знаю де її шукати, бо переважно продають барабанні гальма в зборі і по парно. А можна детальніше про два типи супортів? буду дуже вдячний за будь-яку допомогу
     
  9. dfs

    dfs Active Member

    Авто:
    vw/jetta2/RF
    про барабани ясно)))
    до лютого 84-го ставили одні супорти, а потім почали ставити інші ( якщо супорта оригінальні то на них повинні стояти мітки Mk I або Mk II ( ще були супорта girling але то напевно на машинках з абс)
    барабани є на http://www.exist.ua
     
  10. Sirko mk1

    Sirko mk1 Active Member

    Авто:
    Golf II 1.6 td, Seat Toledo 1L 1.9TD
    Барабан вже виїхав =) і буде завтра, а от з суппортами поки невідомість... дякую за допомогу
     
  11. Tarasishche

    Tarasishche Новачок

    Авто:
    Golf 2 1.6 бензин, 91 рік
    Всім привіт. Можливо хтось допоможе розібратись. Є хороша можливість привезти із Нідерландів диски ATS Hammer wheels R15 7j ET38, під гуму 195/50. Хочу встановити їх на Golf 2 (підвіска стокова). Вже перепробував всі відомі мені шинні калькулятори з інтернету, але так і не знаю чи сядуть нормально з таким вильотом і не будуть затиратись на поворотах. Можливо хтось стикався і підкаже оптимальний вильо ЕТ для дисків R15.
     

    Вкладення:

  12. Sirko mk1

    Sirko mk1 Active Member

    Авто:
    Golf II 1.6 td, Seat Toledo 1L 1.9TD
    Привіт, сядуть нормально, але гуму краще взяти 185\55 , бо на ЕТ28 195 50 ззаду затирає об край арки особливо якщо є підкрильники, тож з ЕТ38 також може трохи підтирати, але не критично, а з 185 55 точно не буде.
     
  13. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    На г2 буде добре, по заводу ніби 185х50х15.
    В мене спереду ЕТ 38 r15х50х195 а ззаду r15х55х195 і підкрильники є перед і зад, нічого не тре.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    З виду правда як моток ізоленти і жорсткіше їхати і все трясеться, вібрує, зате краса))) і за деякий час привикається )

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Tarasishche

    Tarasishche Новачок

    Авто:
    Golf 2 1.6 бензин, 91 рік
    Всім дякую;) І ще питання, ЕТ 28 більше виступають з-під крила, як ЕТ38, вірно?
     
  16. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Не бачив, не знаю, але вони напевно явно не підходять, як і ЕТ 45
     
  17. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    я планую порадитись з хлопцями з cartuning.avers-c.com.ua які встановити краще, вони розуміють в ціх питаннях, може навіть мають щось в наявності. я в них сидіння перешивав.
     
  18. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    От і розкрилась сутність рекламобота)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)