Як підвищити кліренс на B7?

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Qndriy, 19 кві 2017.

  1. Dudik An

    Dudik An Active Member

    Авто:
    Passat b7

    З такими з Германії приїхала. Зимові геть нові, а от літо треба купувати нові. Тому і хочу більші (Шины на Volkswagen Passat B7 - подбор резины на Фольксваген Пасат Б7| Автошины для Вас) тут дивився пишуть, що можна 215/60/16. Десь читав , що 195/55/16 теж стоковий розмір
    Для літа добре буде, для зими хочу вужчі але вищі.
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    При тій запакованості авто не бачу сенсу інші колеса ставити... Я вже планую переходити на 235/45/18 літо/зима... А 15-16 = в таку саму ціну виходить часто, як і 17-18"...
     
  3. Dudik An

    Dudik An Active Member

    Авто:
    Passat b7
    Все ж таки по наших дорогах непогано мати запас по висоті протектора. Да, на кермо трохи важче, але диски менше рихтувати.
     
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    а відколи це 15-16 в таку ж ціну як 17-18, якщо по факту різниця від 25% і доречі на шинах більшого діаметру,УСІ нерівності дороги ЗНАЧНО комфортніше сприймаються !!!
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    не в обіду топік стартеру, але читаючи ось цю всю штуку про підвищення кліренсу.... а де ж була Ваша голова, коли Вам запропонували модель зі спортпакетом (по розшифровці віна видно заводське заниження)... навіщо зараз робити з машини квазімодо?... така любов до пассата і нелюбов до українських доріг - то треба було взяти щось повище.. ну або пассат з підвищеним кліренсом.. або просто на стоку. так і дешевше було би....
    чесно, ці експерименти з гумою і проставками - то гниле діло
    ... соррі, наболіло.... бо вже четверта сторінка, і ніхто не напише, що людина фігню робить... або вже зробила, купивши авто із заниженою підвіскою
     
  6. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Ніхто неспорить, але після бійки руками вже немахають,а людину цікавить питання вийти з проблемної ситуації
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Чувак, та то вже четверта людина, це все різні люди. Видно таки Б7мі занизькі вийшли, не те що Б2гі. Вони прийшли за вирішенням проблеми, а не за порадами чому вони цього не повинні робити.
    І так, з такою кормою пневма дуже в тєму получається, так що я б на їх всіх місці задумався над регульованим задком.
     
  8. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    сьогодні бачив Ланоса, ну дуже високого, а-ля кросовер чи олроад ) хтось постарався, тільки дуже великі зазори над колесами псують вигляд.
     
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    спеціально переглянув історію... дико ізвіняюсь.. просто двоє пассадоводи були зі спорт підвіскою, подумав, що і найсвіжіший також із заниженням.
    останній ж просто шукає виріешння просівшої підвіски :)
     
  10. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    На 99.9% впевнений, що це все пригнані авто, тому така комплектація і можливостей вибирати її не було!!! В нас офіціали в основному продають ППД!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Dudik An

    Dudik An Active Member

    Авто:
    Passat b7
    Так, Ви цілком праві. Основним критерієм вибору є фото в об'яві та довіра продавцю.
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я бачив ще один метод піднімання кузова... ми з Шегом в його темі про оллроад обговорювали гібрид пневмобублики з пружинами. Бачив таке б/у в одному екземплярі Знайомий на Фіаті теж хоче піднести кузов і шукає варіанти... от притягнув таку приблуду до мене щоб я оцінив... Як варіант може бути, а так як я скептик по натурі то мені воно трохи підозріло виглядає
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Є універсальний метод збільшити кліренс і він діє 100% - признай що лаханувся з придбанням машини і купи си іншу машину з більшим кліренсом.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  14. Dudik An

    Dudik An Active Member

    Авто:
    Passat b7
    Не бублики а саме балони - вставки всередину пружини. Реально працює. Але я також якось скептично відношуся до цього.
    Ось приклад Пневмоподушки в задние пружины .Пневмобалоны.+2 проставки.
     
  15. Dudik An

    Dudik An Active Member

    Авто:
    Passat b7
    Ну чому одразу лоханувся. Мені подобається ця машина. Я її обрав усвідомлено. Досвід володіння автомобілями різних класів та кліренсів більше 30років. Проїхати на Прадо або МЛ-ці з Києва до Одеси по наших "колдоєбинах" - дітей в машині укачує, та і не тільки дітей. Тому і обрав середнє між комфортом та класом(ціною).
    А от дороги наші мені дуже не подобаються. І машини тут не винні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    та чого? якщо ж вони дійсно вартують 250грн/пара, то чого би не спробувати?
    навіть, як і виявиться трабл, то хоть не так жалкуватиметься за потраченими грішми.
     
  17. Dudik An

    Dudik An Active Member

    Авто:
    Passat b7
    PNEVMOBALLONI.RU от так вони виглядають
     
  18. Dudik An

    Dudik An Active Member

    Авто:
    Passat b7
    Не знаю як Ланос, Филю свою піднімав 4,5см передні стійки, 7,5см задні, вигляд був наче нічого 20170411_130238.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ну там зазори були в рази 2 більші )
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ті резинки прийдеться міняти дуже часто) Будуть протиратися об пружину гарантовано швидко.
    Та й клірес не піднімуть, скоріше тільки жорсткості машині додадуть.

    А нашо взагалі піднімати машину я не шарю, на ямах кліренс не спасе, на бруківці теж, хіба по тротуарах паркуватися... Щоб їхати в гори і кататися пересічною місцевістю треба просто обирати інше авто. ІМХО.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)