Як правильно користуватися зчепленням?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем diesel757, 9 лип 2014.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    аналогічно
    підтримую
    ... і підтягування з підйом-переворотом --- чи достатньо сили крутити кермо без гідрика :cool:

    Шановні форумчани, все це класно, але за 60 дописів (вт.ч. моїх), ніхто не послався на якусь літературу котра (сертифікована, ліцензована, і т.п.) чітко оприділяє ЯК, мля БУТИ? Бо її, я так розумію не існує, тому все-те, що ми тут пишемо, це наші (та інших осіб) догадки, припущення, міркування.
    І як, виходячи з того всього, пояснити майбутньому водієві з числа жіночих особєй? (див.допис #1).
    З цієї дискусії випливає, що всі ми і я вт.ч. нічим не відрізняємось від інструктора (за котрого я писав у пості #1).
    П/С/ хто знає, чи має можливість, то дайте посилання на якесь джерело. А ні, то краще перейменувати тему, тіпа "Як МИ, користуємось зчепленням", чи "Як МИ рекомендуєм користуватись зчепленням" і т.п.
    На підставі чого всі вище дописи вважати аргументом чи аксіомою????
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    [OFF]Ця тема мені нагадалу тему про пейнтбол і шашлик.........
    Тупо, десяток сторінок про "бла-бла-бла". Правильно, що ще в тій темі про шашлик, наприкінці, це підмітив Керміт**, про що й висловився з насмішкою.

    **Керміт - всіма любимий Себастьян Дель Маар[/OFF]
     
    Останнє редагування: 11 лип 2014
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ІМХО
    Якщо тема має фразу "як правильно...", то передбачає "правильну" відповідь, і дописувач (відповідач), повинен бути в готовності підкріпити свою відповідь правилом, літературую, джерелом котре являється достовірним (сайт Верховної Ради) і т.ін. ......а нє - бо я так сказав і це правильно, мол "правєрєнно!".
    Якщо тема передбачає "як краще.....", чи "порадьте...." і т.д. - то, я так розумію, що вже в тій темі можна радити, висловлювати своє бачення спостереження, досвід експл. і т.п.

    П/С/
    "На виході" - що знав, те й дізнався.... що запитував, того не дізнався....
     
    Останнє редагування: 11 лип 2014
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Фстрєчний вапрос:
    як правильно сідати в машину?
    маєш літературу де це описано? Зауважу, що до водіння тут ще не дійшло...
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    не відповім, бо не знаю.
    Можу хіба написати, як я це роблю.
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    disel757, гадаю, Ти сам давно вже зрозумів, що в літературі ця тема не розкрита...
    А навіть якби була розкрита - думаєш, люди їздили б так, як треба?
    Ти подивися на їзду по кільцю. Все розкрито і розжовано, а все-одно народ їздить, як Бозя на душу покладе. І найчастіше потерпає якраз той, хто їздить за правилами. Гондурас, бл... блискавка!
    Якщо ми вже дійшли до того, що на зелений не треба рушати, бо звітам може їхати джигіт..., то про що ми тут ще розводимося?
    Тобі написали, як їздять в цивілізованих державах. Хочеш - вчи свою підопічну їздити так, як люди, а хочеш - вчи боятися джигітів. Вибір за Тобою.
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Деречі, про літературу...
    Як казав нам викладач (вищої та дискретної математики):
    Ті, хто знає свій фах йде працювати за фахом. Ті, хто халявив в навчанні, і лише здогадується про що цей фах - йде викладати цей фах у навчальні заклади. А ті, хто нічо не петрає в цьому - сідають і пишуть книжки (літературу) по цьому фаху.
    Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    поміняй тросик на автоматичний і буде легко
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    так зрозумів
    без коментарів :yahoo:, бо так і проситься створити тему "відгадай країну по дорожньому руху" :lol::lol::lol:
    і знову якийсь викладач нагадав мені інструктора......
    Щодо літератури, то мені пообіцяла знайома передати з Італії, до неї звертався з тим самим питанням що й тут, то вона запевнила, що на світлофорі педаль зчеплення втисненна і увімкнена 1-ша передача.
    Ну що ж, чекаю італійський посібник. Але це буде на протязі 2-х місяців, бо вона гостює в Україні.
    Обіцяю відписатись.
    А поки нічого немає, то дружньо продовжуємо бла-блакати :drinks::wacko1::lol::dance2::crazy:
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тут напевне мова має йти про вироблення стилю ізди у новачка - до речі дуже важлива річ. І цей стиль має заложити інструктор. Стилів може бути багато -і через те ніякої літератури (сертифікованої, ліцензованої) бути не може. Стиль водіння ще залежить від самого водія і інструктор має сам побачити який стиль водію найкраще підходить. Мене наприклад навчили заходити на поворот на нейтралці, а передачу включати при виході з повороту і так їжду уже 30 років і ніколи не мав проблем на поворотах розворотах і інших маневрах. власне правильний стиль їзди забезпечує безаварійну їзду роками бо все получається автоматом на рівні інстикту і не треба думати - бо коли за кермом думаєш то тратиш час , а втрачених пів секунди можуть створити проблему
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Кум, процитую перший свій пост, з чого все почалось.
    А оскільки вона, мене запитала це, та назвала причину, котра спонукала до цього питання, то моя відповідь їй, буде приблизно, такою:
    [​IMG] [​IMG]

    чи може будуть якісь інші пояснення?
     
    Останнє редагування: 11 лип 2014
  12. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Тобто коли я чомусь полюбляю на поворот заходити з вижатим зчепленням (стараюсь перестати то робити і тепер майже не реблю після того як стараюсь поменше нагружати вижимний в зчепленні) це не є не правильно? =)
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а мені пригадалась тема про розворот, один з наших друзів видав щось типу "ну я зрозумів, що правильно йти на розворот по зовнішньому радіусу, але я буду розвертатись по внутрішньому, бо раптом назустріч розвертатиметься хтось, хто не знає як правильно" )))))
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хлопаки не думайте про вижимний чи зчеплення чи ще про якусь хрень в машині... спочатку оцінюйте ситуацію на дорозі а потім все решта... коли ] заходиш на поворот чи розворот з відключеною КПП то легше орієнтуватись і не приймати поспішніх висновків типу вспію проскочити... практика показала що краще не спішити...і власне відключена КПП дає можливість не спішити і акуратно зробити маневр
    Якщо так порадиш то краще щоб вона того не чула...))))))) На її питання можна відповісти - що і так і так правильно.... але вона повинна зробити так як їй легше
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Інструктор, той що треба :D:yahoo:
    і саме від цих посадових осіб залежать дії водія в подальшому
    (увага присутні нецензурні вислови, всім, кому немає 18 - не дивитись, при перегляді заберіть дітей від екрану)
    http://www.youtube.com/watch?v=o_av0XE29ZQ

    не "ми" одні такі.........

    http://www.youtube.com/watch?v=1VaHb0y5slY
     
  16. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    часом не Гнатів?
     
  17. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Скільки зим ти відкатав? На слизькому так не можна робити, занесе полюбому!
     
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Тема якась хуйня! Почитав пару дописів і мене вже нудить...
    Куплюнг - це розхідний матеріал! Якщо не маєш 100 баксів і 250 грн на заміну - то це те саме що немаєш бабла на нові колеса, на бензин і масло!!
    Всі хочуть свої попи возити і за то не платити - такого немає!
    Тому або заробляйте більше і достатньо на ремонт або катайтесь у бидловозах!
    Щодо новачків - то тут все ясно, вони і так і так будуть куплюнг дборганням гробити, тому пофігу!
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Так, саме він:)
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Сєва, не матюкайся, бо доквакаєшся
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)