Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Franko, 24 бер 2007.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    Стосовно запчастин по голові, по-перше ділиш на 2 (шлапаків то 8, а не 16), по друге, самі запчастини дешевші (не знаю, наскільки конкретно).

    Для порівняння, високовольтні дроти на 8 кл гольф обійдуться макс. в гривень 110, і так далі...
     
  2. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    нормальна економія..... від 2 до 4 разів....
    Але ж такі витрати ідуть тільки при капремонті, чи ні???
     
  3. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    Ходова, ВВ провода, різні датчики (ТОЖ, Тмасла), різноманітні патрубки (дефіцит, доречі) можна віднести до розхідників, які ти і без капіталки міняєш.
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    Там стоять ABF і 9А. Все таке ж тільки трішки більший об'єм і модернізований вприск. Двигуни ідентичні - ті ж блоки і фактично ті ж головки.

    У головці є меншість запчастин, причому впускні клапани в 16v є такими ж я к і в 8v. в 16v ті ж гідрокомпенсатори :) Поршні теж ідентичні :) За клубною карткою наведені ціни на клапани можна ділити на три. Причому дорожчі клапани випускні (їх 8 а не 16) оскільки в середині мають порожнини, наповнені магнієм.

    Прокладка головки така ж як і на 8v. В районы 30 грн. Зовсім не космос ;-)

    Так, але любити можна і 8-клапанний двигун, лити в нього синтетику, купувати дорогі дроти, свічки ітд., а можна і не любити 16v, лити мінералку, до речі саме її і заливали на заводі у 80-х:smile:. ВВ дроти теж можна купувати дешевші. Тому я би не казав, що є особлива різниця у вартості обслуговування, яку набагато більше відчувають, наприклад, власники VR-6...


    Так, ця підвіска коштує як стандартна Пасатівська, більше того вона у 90% має ті ж елементи :smile:

    Такі проблеми можуть бути і в 8в моторах - знайомий не може знайти вакуумного розгалужувача для двигуна JH вже рік....
     
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    Я вже купив чемпіон (250 грн.), хватило на пів року, тепер знов світомузика під капотом. Брат купив Беру на 8кл скірокко за 90 грн., Беру на мій мотор-395 грн., так шо тут без варіантів.

    Прокладка клапанної кришки складається з 3-х частин, коштує біля 140 грн. (я в себе міняв).

    Це вже цікаво, поспілкуємось при зустрічі (чує мій зад-прийдеться голову робити...)

    Стосовно ВР6 було в мене таке чудо (передня подушка мотора-1240грн), ну його в баню, воно того не варте...
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    Ну ок, три-чотири запчастини дорожчі :razz:

    Думаю, не варто вдаватися до швидких висновків - скажи симптоми, може обійдеться без хірургічного втручання...

    :shock:
     
  7. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    Народ, а при перекидці двигуна 16 кл. на мою замість 8 кл. що ще треба міняти?
     
  8. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    Для того, щрд відповісти на твоє питання, тобі потрібно визначитись с типом двигуна(маркуванням), який ти хочеш поставити у своє авто.
     
  9. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    А хіба з 1.8 16 кл. крім КР є ще якісь?
     
  10. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Яка різниця між 8 і 16 клапанним мотором??

    От ти вже й визначився з об*ємом. Це буде 1,8(а є ще і 2,0 16кл) ну й двигунів 1,8 теж 2 типи KR і PL. :) Простіше буде встановити KR(хоча це ствердження може бути і хибним). Під заміну тормозна і вихлопна, переробити проводку штатну, посилити ходову(пружини та аммо), бензонасос поставити більш потужний. Ну й непогано було б заменіти коробку. :) По PL
    ще потрібно більше доробок по єлектриці + лямда зонд на "штани"(хоча вона у тебе є, але може вона не підійти на PL).
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)