Яке масло лити в Passat B5 1.8

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Mike, 15 лют 2010.

  1. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    иии... ладно.. з кінця.. Хадо і досі оригінал)) ніхто таке гівно не підробляє))) просто сам завод почав гівно робитти .. то рас, По друге скажи мені О ЗнаВець)) під які бренди роливають з цистерн???? цей бізнес в Україні вже давно не рентабельний.. часи коли так бадяжили мастило був ще на початку 2000х тисячних років, а стосовно того чому я так знаю..так це від того що займаюсь автомастилами та автохімією вже пона 7років.(куплю продам налю вкраду)
     
  2. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    а зараз ще займаєшся мастилами??щось хороше є...
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Бачиш .. я вирахував, якщо ти не з СБУ по жуліках то маслом торгуєш....)))))))))) кожна жаба своє болото хвалить. А рахунок за погане масло не виставляють тільки з тої простої причини що трудно доказати. За звичай ці туфтові масла витримують 5-6 тис км. а то 3-4 місяці експлуатації. Акуратний шофер просто міняє його бо масло підозріло чорне. А справжній Мобіл чи Кастрол витримує 15 тис і колір його чуть темніший як нового і двигун не треба промивати. При такому маслі коли відкриваєш кришку розпредвала то середина як помита тарілка на кухні. при туфтовому все чорне як ніч, і дай бог щоб не мало вигляд салідолу.
    і з цистерн і з бочок. Під всі, як кому вдастся, але переважно під найдорожчі.
    сам підтверджуєш що середнього діапазону масла не підробляють. Але ліпше не брендове масло ніж брендова очищена переробка
     
  4. lugnik

    lugnik Початківець

    Авто:
    B-5 1.8 т
    я лию ARAL 5w50 вже цілих 90.000і сказали лити його далі на 10 не переходити
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    І правильно сказали! В мене на ауді вже 240тис, я і надалі лию 5ве40 тді!
     
  6. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    Є, рекомендую Арал, Тотал, Лікві-Молі.у вас є регіональні представники по Лікві-Молі, за Арал і Тотал незнаю... походу теж мусять бути.
     
  7. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    всім привіт
    а як на рахунок elf 10w40 що можете сказати
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Масло посередньої якості, як Кастрол, чи Шел
     
  9. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    Якщо знайдеш дійсно Францьозішь ЕЛЬФ без нашого перекладу, вважай ти купив оригінал, І можеш мати надію що це дійсно непогано мастило.Але як правило у нас все ге масло даної марки.
     
  10. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Олег, а яке ти б порадив лити в B3 мотор 20000 після капіталки ще й на пропані?
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Попробуй ЗІК півсинтетику, яле тільки з бляшаних упаковок.
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Пробувати всяку гидоту не варто
    VW рекомендує MOTUL, Aral, Adinol але його ціна весела
     
    Останнє редагування: 3 бер 2010
  13. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    от якраз з ціною можуть бути проблеми
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    ZIC має всі допуски VW. Якщо не попасти на підробку то всі масла добрі. в ціну за брендові масла включно щей рекламну вартість бренду, а фірми не брендові можуть поставити нижчу вартість бо меньше платять за рекламу. Я не бачу сенсу платити за чиюсь рекламу. Якщо ще врахувати українську спкцифіку, що тільки перша партія товару є якісна....... то треба самому викручуватися
    Зараз користуюсь ZICом. дивився двигуни піля 5-10 тис. претензій нема
     
    Останнє редагування: 3 бер 2010

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)