Яке масло моторне заливати у автомобіль?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Miha, 30 бер 2009.

  1. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    це означає що ти маєш доступ до мастил ЛіквіМоль по тій ціні, шо ти сказав (тобто ти диллер, чи як)??
    якщо так, то чи можна якийс міні прайс по маслу напівсинтетики. наперід вдячний.
    і ще питання - як ти (і не тільки ти) ставшся до промивки двигуна??
    промивочне масло, 5-и хвилинки або присадки довгограйки (заливаються в двигун на 160-200км, а потім з маслом зливаєш, і заливаєш нове) - що про це думеєш, і якщо можна, напиши, шо краще. якшо можна то і виробники (продукцію) вкажи конкретно. дякс
     
  2. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    Щоб не давати лишньої реклами))) скажу , що доступ маю до будь-якої авто продукції... попросту я знаходжусь не у Львові, але знаю що і там є авто магазини які мають бренд ЛіквіМоль.. а стосовно того що знаю ціни, так кожен продавець знає як ціни міняються в одну або іншу сторону...на сьогодні така політика в ціні..тобто ціни йдуть вниз.. поперше нафта дешевшає, а по друге валюта теж дешевшає, ну і сам виробник знизив відпускну ціну.. по прайцсу можу зоорієнтувати так.. якщо по ЛОікві то кожному власнику магазина мастило заходить в євро..відповідно він множить на курс і продає.. сьогодні курс в районі 11грн.. плюс цінияк я раніш казав знижені..такщо сміливо проси знижку на автохімію лікві(хай не жлобяться) у мене в магазині 10W40 з молібденом 4літри вартує 22,38євро*11=246,18грн роздрібна ціна(всі інші питання в лічку)
     
  3. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Не знаю чи таке можливо, тому що, Castrol це є концерн British Petroleum, а Mobil це вже ExxonMobil.
     
  4. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    хлопаки,я сі тішу шо ви купуєте кастроли з мобілами і лїєте з гордістю в свої мотори!
    то всьо гов...но розлите з одної баньки по різних каністрах в кращому випадку в турції,а зазвичай у наших підвалах.
    якщо є противник моїх слів - то хай пояснить різницю в ціні на той же кастрюль(знайомий купував на днях в бундесі кастрол сутьєво дорожче ніж в нас)
    по-друге:всі европейські масла виготовляють на основі "вторсырья",тобто це очищена "отработка" + присадки!
     
  5. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004

    тобто я зрозумыв ти льэш в своэ авто тыльки закордонне масло,тобто його тобы привозять,а скажи мены тоды на рахунок запчастин може вони також штампуються типу на мото-заводі
     
  6. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    нє не на мото-заводі
    а в китаї
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    тоді поділись з нами точкою, де можна пробити хороше масло, будемо вдячні:morning1:
    Пи.Си. нажаль в україні кращого нереао купити....
     
  8. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004
    ага типу солідол на ланцюх і переробдене щоб нічого не скрипіло в ровері,бо я так зрозумів ти на ровері
     
  9. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    на мото-завды - це в кращому випадку.Чи думаєш німець старанно виготовляє деталь до моделі яка вже давно знята з виробництва?
    По маслах:навіть дешеве і неякісне з "горем по-полам" буде виконувати свою функцію,і на моторі це на початку ніяк не відобразиться,воно "аукнеться" згодом,от тоді і буде "солідол на ровер,шоб нічо не скрипіло"
     
    Останнє редагування: 10 чер 2009
  10. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    я не кажу що це одна фірма.. попросту пишу, що ці мастила виробляють в Турції..ну в кращому випадку...от у нас в Рівному ходять слухі що Кастрол з Черкас))) на разі є реальні бренди які привозяться до нас з Германії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. PIRAT

    PIRAT Початківець

    Авто:
    VW Golf II GT 1.6 1987
    заливаю протягом 2-х років (GOLF II - 87) FUCHS TITAN SAE 10W-40 (чорне з молібденом). Беру на коперативі ЛАСТОЧКА у моториста Валєри. Кажуть, що з німців привозять.
     
  12. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Не купуйте Маннол, то чистої води бадяга. Я собі залив півсинтетику 10В40, полакомився на низьку ціну, тепер шкодую. За 4тис. км вигоріло 1.5л. Тепер буду лити Шелл півсинтетику 10В40, привезене з Німеччини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. PIRAT

    PIRAT Початківець

    Авто:
    VW Golf II GT 1.6 1987
    Я вам щиро дякую за допис, але будь-ласка просвітіть мене, що означає вираз "Не купуйте Маннол" (тобто масло з молібденом?) і це масло не теке й дешеве (50 грн - 1 літр), а останнім часо виїздив 12 тис. км. і все в порядку (долив 0,5 л., але ці проблеми були зв'язані через зачепку піддона з каменем).
     
  14. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    молібден тут явно нідочого))) сам по собі молібден реальна стояща штука!! просто якість масла гі*но:pardon:
     
  15. PIRAT

    PIRAT Початківець

    Авто:
    VW Golf II GT 1.6 1987
    А ви яке масло заливаєте???
     
  16. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    навіщо купувати МАнол???за 50грн літра...нерозумію..щось у вас воно дорого ціниться, сам я заливаю LIQUI-MOLY з молібденом.. реальна германія і ціна за 1літр з 5л каністри виходить 55грн, але якщо на станції то 50 - сто відсотково)
     
  17. PIRAT

    PIRAT Початківець

    Авто:
    VW Golf II GT 1.6 1987
    Знаю про LIQUI-MOLY, воно у нас 5 л. за 280-270 грн., але наскільки мені відомо FUCHS TITAN також виробляють тільки у німцях. При переході з FUCHS TITAN (з молібденом) на LIQUI-MOLY (з молібденом) потрібно заливати промивку????
     
  18. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    по рекомендації ЙурКь купив лукві моллі напівсинтетику 10w40 з бочки 4л (190грн). у львові їх кантора по вул. городоцькій 174 (там добре видно їх кантору). неступного тижня буду міняти, бо кілометраж піджимає. менеджер казав, шо при купівлі в них масла + фільтр - заміна безкоштовна
     
  19. PIRAT

    PIRAT Початківець

    Авто:
    VW Golf II GT 1.6 1987
    А скільки кілометрів намотуєш на ньому???
     
  20. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    як книжка пише 10000км - і заміна усіх фільтрів (масляний, повітряний, бензиновий. останній міняю кожних 5000км)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)