Яке масло моторне заливати у автомобіль?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Miha, 30 бер 2009.

  1. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Це означає, що те масло неякісне, по крайній мірі у Львові! Я залив CLASSIC SAE 10W-40 API SM/CF (купував на Галицькому Перехресті в ніби офіційного дилера), і, як писалось вище, за 4 тис. км вигоріло 1,5л. (СО в нормі, витікання через ущільнення в двигуні немає). В мене такого навіть на старенькому жигулі не було, де масло сочилося мало не через всі прокладки двигуна. Щоправда масло в жигуль я заливав шелл мінеральне.
    ПИ.СИ. Молібденом тут (CLASSIC SAE 10W-40 API SM/CF ) і не пахне
     
    Останнє редагування: 19 чер 2009
  2. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    Взагалі при переході з одного мастила на інше, рекомендовано застосовувати промивки.. так як кожне мастило має свій пакет присадок , які (присадки) таким чи іншим чином лишаються в двигуні, і при заливанні іншого виду мастила(типу, марки.)рекомендовано змити всі старі присадки, так як незробивгши цього люде часто скаржаться на якість нового мастилу, типу "от залив якісне масло а воно зїдається.. " просто реально мастило мусить притертись до нового двигуна.. дати свій наліт присадок на робочі поверхні) і промивка йому допомагає.
     
  3. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    змити і замість старого мастила залишити в моторі дешеву непонятну промивку з непонятними присадками ?
    краще не юзати присадок а просто мастило потім швидше поміняти, скажімо через 2000-3000км.

    наліт присадок ? то шось типу як в ХАДО яке теоретично відновлює поверхню циліндра ? таке лити можна хіба в якийсь старий трактор з величезними зазорами і квадратними циліндрами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. PIRAT

    PIRAT Початківець

    Авто:
    VW Golf II GT 1.6 1987
    "змити і замість старого мастила залишити в моторі дешеву непонятну промивку з непонятними присадками ?
    краще не юзати присадок а просто мастило потім швидше поміняти, скажімо через 2000-3000км."
    Добрі думки!
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Почитав тему. Багато думок, в т.ч. і цікавих.
    Так от, що скажу.
    Не купуйте (і відповідно) не заливайте оливу відомих (читай розкручених в Україні) виробників. Ви ризикуєте на 20-50% (в залежності від бренду) попасти на підробку.
    Розкажу по Кастролу 10w40, якщо ви зробите експрес-дослідження то виявите, що воно продається в 2-х цінових діапазонах
    1. від 180 до 200грн
    2. від 230 до 280 грн.
    Якщо ви ці дві каністри поставите поруч і ретельно вивчите, то прийдете до висновку, що 1-ша категорія - невідомо що!
    Тепер ще один факт, в м.Рудки один поважний чоловік має БМВ 7-ї серії. Весь час заливав Кастрол 10w40, спокусився купити в Самборі Кастрол 10w40 за 180грн. Результат - двигун схопив "клина", причина - масло "звурдилося".
    Тому, якщо ви цінуєте свій двигун і не хочете ризикувати купити "підробку" купуйте менш розкручені бренди напр Elf , Adinol, Hexen та ін.
    Напр я в Пасата Б-5 лив тільки Аdinol. Його перевага - чистокровний німець.
    Правда вищеназвані масла дещо дорожчі ніж розкручені бренди типу Кастрол, Шел, Мобіл-1 та ін.
     
  6. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    в тому щось є що ти пишеш . Але моя думка що масло само по собі не звурдиться навіть якщо ти залиєш переробку чи довго будеш їздити. По друге про те що масло підробляють я більш як впевнений на 100 відсотків, але ти того по двигуну не відчуєш хіба зносяться запчастини скоріше, а це ти помітиш років чере 10-15. Колись заливали в машину масло любе яке було в магазині і ніхто собі голову не сушив виробником, щось я не чув щоб комусь вурдилось чи клинило двигун від масла. Якщо сухий двигун бува то зрозуміло що нагріється від тертя і заклинить, або якщо води не буде то нагрієш і заклинить. А від того якого ти виробника залиєш не заклинить, а зношуються швидше деталі.
     
  7. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    давно так роблю. купую масло Polo в дилера. в ньому я впевнений що не підробка.
    і ціна невелика. 10w40 правда 1 галон (3.85 літра), останній раз я купляв щось за 160 грн.
    ще є знайомий дилер масла Total.

    розкручений бренд є сенс купувати коли на 100% в ньому впевнений. інакше вигідніше купити навіть якийсь оригінальний лукойл на заправці ))))) правда я чув що були випадки що навіть на заправках лукойл попадалося підроблене масло в кпп лукойл )))
     
  8. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    бля... кароч так ..народ кожен має голову і сам розуміє що йому заливати, якщо хтось думає,що масло краще міняти щерез 2000 кілометрів,так то його право, тимпаче якщо він купив то мастило за 60грн за літру.. звісно якщо це лукоїл за 25грн.. то можна і взагалі його щоразу міняти на 2000ох тисячах... І якщо людина нерозуміється на застосуванні присадок в маслі а лише чула бредові росповіді про хАдО..так виба мені.. є велика купа присадок які ПРАВИЛЬНО впливають на двигуни, і кожен відомий бренд масла ,як правило застосовує, хочеш тии того чи ні , присадкі в мастилах, і для того щоб перейти на інше , біль якісніше мастило,Ю варто змити старі присадки , швидкою ПРОФЕСІЙНОЮ промивкою, причому не таких гівняних брендів як типу Хексен)))а реальними марками які давно на світовому ринку..І ще одне спеціалльно для любителів пошукати де дешевше і якіснішене купуйте на ринках!!! купивши на ринку ти явно купуєш підробку, на ринку ти немаєш ніякого права, і продавець може тобі затулити що хоче, купуючиж в магазині ти маєш прави на подання тобі сертифіката який ще в нашій країні має якусь ціну!!!! і дає гарантії на то що даний товар прийшов з такоїто країни і офіційно дозволений продаватись на території нашої держави.
     
  9. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    це хибна думка))) це менш розкручені бренди)) томущо якість у них відповідна)) Хоча мастило Ельф, так воно таке розкручене..що більш нема куди крутити, всі французські автівки на цьому авто катаються)і на станціях обслуговування рено та пежо заливають тільки Ельф) такщо це круте мастило.правда на сьогоднішнійц день його везуть з кожної сторони світу, і в оригінальності йому не позаздриш(
     
  10. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    ні теоретично ні практично це неможливо, так як масло з заводу попадає на нафтобазу, з нафтобази безпосередньо на АЗС без посередників. Возить його тільки Лукойл, а не якісь дочірні чи сателітні фірми тіпа аля ЛукМасло, ЛукМаслоТрейд і т.д. Крім того на оригінальному фасованому Лукойлівському маслі крім дати розливу на дні каністри вибита дата виготовлення самої каністри. Термін між датою виготовлення каністри і датою розливу самого масла в каністру не повинен перевищувати 1 місяць!!!![/B]
     
  11. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    ....... а далі цю оливу заливають у всі вітчизнянні каністри, як і Лукоїл, так і Юкоїл, і Азмол, і тд.....брендів можна по ринку нарахувати десь так з 10це точно.
     
  12. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    не заливають, так як воно приходить уже розлите в каністрах з заводу-виробника!!!!!!!!!
     
  13. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    я кажу про то.. що є в Черкасах чито в запоріжжі нафто база.. на яку приходить вагонами готове мастило.. і кожен иакбимовити завод типу Лукоїл і т.д. купують по вагончику переганяють на свою базу і прямотоком лють в каністри, знаю то точно так як сам мав колись досвід переганяти в Донецьк трейлер з Запоріжжя і там на заводі іміні каковата Петрова, розливалось усе, без будьяких домішків і технічних умов в 205літрові бочки)дуже відомого бренда.. таксало нам розповідали такі дєла творяться і на всіх інших вітчизняних мастилах) Народ задумайтесь самі, як може якісне мастило..такбимовити якісне, вітчизняного виробника коштувати менше 20гривень за літру.. неповірю)) той хто їздить на вітчизняній оливі..або повний дур8нь або так любить свою країну))))
     
  14. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Якщо мова іде про масла котрі продаються на базарі, з багажника продавця якогось автомагазину чи у дяді Васі моториста з сусіднього грража - нема питань, можливо вони і беруть ті масла в кращому випадку з нафтобази що Черкасах чи Запоріжжі. Але якщо мова іде про масла котрі продаються у роздрібній мережі бренда Лукойл - тут уже стоп.
    Перш за все перевір інформацію і не вводи людей в оману.
    Прошу наведені аргументи не оцінювати як скриту рекламу чи як агітацію до купівлі саме цього бренду. Пробую донести істину.
    1)Свої масла Лукойл виготовляє на своїх базових компонентах і тільки на 3 заводах - Пермь, Волгоград і Нижній Новгород. З липня будуть виготовлятись ще в Румунії і знов жеш на власному заводі.
    2) З цих заводів уже розфасоване масло попадає на Україну і тільки на 1 нафтобазу. І тільки з цієї нафтобази масла розїжджаються по всій мережі АЗС Лукойл.
    3) Лукойл виготовляє масла зі своєї власної сировини тільки присадки до масел купляє у виробника Ethyl.
    4) Деякі синтетичні масла мають допуск Мерса а також відповідають вимогам по VW 502 і 505.
    5) Ти хоч раз бачив рекламу Лукойлівського масла по тєліку? Сумніваюся. Вот тобі стаття витрат котра напряму впливає на кінцеву ціну будь-якого продукту в т.ч. і масла.
    6) Якщо ти заливаєш бочкове масло (в народі Камазовське) за ціною менше 20 грн. в свою машину - то тут буз слів
    7) Найдешевше півсинтетичне масло 10w40 в роздрібі коштує 36,70грн. синтетичне - 75,70 грн.
     
  15. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    .....мо і так... уточню.))))
     
  16. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    У нас завод один - Азмол. Ще правда фiрма "Хорт", яка як раз i займаэться фасуванням! Але ранiш вони щей переробляли мастило з виработки. Може й щас переробляють...
     
  17. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    може і перероблюють..да хто признається....
     
  18. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    а я перед тим заливав мінеральне масло ХАДО 15w-40, купував на Зеленому колі за
    55грн/літра з бочки, ніби немаю на шо скаржитись, гарно пахне ))
     
  19. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    так на масло можна скаржитись тільки тоді коли двигун стане)) а так можна і неміняти масло напротязі 25тисяч.. просто є мастиля які при першій же заміні потрібно доливати але то всьо поправімо.. за третьою заміною його щей відливати прийдеться)))
     
  20. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    правильно, тому цікаві якісь інші критерії за якими визначатись...
    ще радять дивитись на сертифікати, відповідність стандартам....

    кажуть що в ХАДО якісь "цікаві" присадки додають, але коли я купляв, то такого нічого
    продавець не казав, просто порадив і здалось, що він на тому спеціалізується
     
    Останнє редагування: 25 чер 2009

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)