який двигун кращий

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем martekljas, 18 січ 2011.

  1. martekljas

    martekljas Початківець

    Авто:
    B5
    не знаю, мій родич має 1.8 на пасаті В5, говорить що розхід, при спокійній їзді до 8л
     
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    обманює))))) (по трасі може бути) мій 1.6 по місту 10л
     
  3. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Вставлю свої 5 копійок. Двигун 1.9 TDi AHH 2000року, в книжці по екплуатації знайшов такі дані розходу 7,1/5,4/4,3(місто/змішаний/траса). Так ось за 11тис експлуатації можу сказать що це правда, можна і меньше , але це треба вже в стилі черепахи їздить...
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ну по перше отой 2.5 пятигоршковий ауді турбо - унікальний двигун...до нього не було подібних і після нього він був зроблений на базі знаменитого ADU в 316 конів. що порш розробляв для Ауді... такий самий був простий бензин ААР.... динаміка там супер. Але потім німці обрізали один баняк і зробили 1.8 турбо .... їх масово ставили на А4 і Б5, але то вже не то. Якщо виключити той двигун то всі решта дізелі все таки відстають від бензину. Ще в дізелях вбиває заводка взимку...чуть слабша АКБ чи компресія на грані все ...кожний день проблема з заводкою.... а кожна нова машина колись стає стара.
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Так дизель-економний! Я, Вам реально скажу, на море і назад (приблизно 2500км.), вже дві поїздки, їхав динамічно - не повз, місто - 80км., поза містом 140-180, місцями 220, більше 7.2 не виходило!!!!
     
  6. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    не, ну у мене на газу більше 8.5 літрів невиходило на двигуні 1.6, але цє додаткове обладнання, не скрізь є заправки ітд ітп
     
  7. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Сам цікавився таким питанням то от що почув про бензинові двигуни від "ганял": ( запитуав про Октавії та В5)
    1,6 заслабий, а звідси постійно давиш значить жре,
    1,8Т потужний, економний але ресурс турбіни в районі 100тис,
    2,0 потужності вистачає але великий розхід, жре масло.
    Всі авто були до 100тис. пробігу.
    Колись у друга була А6(100) з двигуном 1,8Т то нехватки динаміки і потужності в неї небуло. А на рахунок дизеля то в нього більший крутний момент, тому і динаміка на рівні і розхід приємний, але якість соляри в нас дуже ху... погана тому багато автовиробників не пускають на наш ринок сучасні дизеля.
     
  8. Pizhon8

    Pizhon8 Початківець

    Авто:
    VW Passat


    не слухай нікого!! бери 2.0 ідобре буде!! сам катаюсь вже 4 роки без проблем!!! м асло не бере.. брехня!! може підганяти біля сапун!! мотор відмінний!! 1.8 Т фігня!! турбіна летить так що не свтигаєш міняти! сам знаєш я ка у нас на Україні бензина....
    витрати як у 1.8 так і у 2.0 однакові. я в цьому переконався!! просто менше клопоту з 2.0!!!!!

    дизель не бери буш мати біду!!!!!!
     
  9. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Хм... Турбіна - бенза, шось не бачу нічого спільного, може поясниш ???

    Прям як побувати у "ворожки":)
     
  10. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Нажаль покищо катаюсь на рено 1.4, 16v, 98к.с. бо гольф потребує рихтувально зварювальних робіт. Розхід реальний 7л/100км, покищо на октавію не назбирав, а тому висказав лише відгуки людей яких запитував про авто, тому скільки людей стільки і вражень.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    От з таких дописів і починається срач на форумах :) Перед купівлею потрібно знати саме ДЛЯ ЧОГО і тоді буде ясно який КРАЩИЙ. Просто так кращого не буває. Для кожних умов свій. Якщо для економії, то таки економніший ТДІ, якщо для жвавої їзди - звичайно, що 1,8Т. Якщо возити причеп - то дизель, якщо швидко їздити - бензин. Таких порівнянь можна наводити купу.

    От чому у нас прийнято обгаджувати все, на чому не їздиш? Ну а як ще назвати такі дописи?

    P.S. Моя особиста думка, що при стандартному використанні (будні - хата-робота, на вихідних супермаркет-дача, влітку гори-море) для українських умов більше аргументів таки в користь 1,8Т. Так, турбіни летять, але не у всіх. Буває і по 300 тисяч наїжджають. Та і що за траур з турбіною? Звичайний замінник, поміняв і катаєшся далі, як на новому моторі. Головне, що механіка дуже вдала, вона розрахована надовго.

    Щодо дизелів - мені здається, що на економії все закінчується. Тупий розгон, вібрації в салоні, шум, вимоги до пального, складний ремонт, проблеми взимку (маю на увазі не тільки довгу заводку але і те, що на низьких обертах в салоні холодно, стрілка температури на нуль падає) ітд роблять його тут неконкурентноздатним.

    Я би брав ТДІ лише якщо би жив би наприклад, в Польщі, де взагалі не можна розганятися більше 80, де всі їдуть з однаковою швидкістю, де машина є просто засобом, що возить тебе на роботу. Причому засіб міняється раз на 3-6 років.
     
  12. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Ти сам собі протирічеш!!! Звідки такі знання??? не буду конкретизувати, але це неправда. Кожен вибирає те що йому подобається... а дескусія бензин & дизель вічна наразі!

    P.S. Може ти не тих "тракторах" їздив?
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    В чому?
    З досвіду.
    Краще конкретизуй, бо не зрозуміло, що саме тут неправда.
    А хто перечить? Тут просять порадити а не сказати "вибирай собі те, що тобі подобається"...
     
  14. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    на атмо нормальний розгін лише десь на 80-100км/год, на тді нормальний розгін, якщо правильно їхати(але куди спішить?.
    )
    а в якої машини такого немає?
    а в яка нормальна машина поїде на помиях?.
    чим новіша машина тим складніше вона сконстуйована
    Де таке взагалі бачив? можливо я теж не на тих їздив, але поки я виїжаю з гаражу, швиденько повбираю бруд після колес, в машині майже 22градуси

    P.S. Більшість німецьких машин все-таки призначені для Бундесу, бо тільки в нас можуть списать 70см асфальту, якого і в понині небуло на дорогах...
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ти дійсно мало бачив... думаю через два роки або ще 50-70тис км і тобі твій В5 покаже що таке заводка зимою. як би то був В4 я б такого не сказав. Чим новіша машина то не складніша, а делікатніша в сенсі експлуатації і надійності.
     
  16. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Ще делікатна == то точно...а про заводку...вона мені вже наразі парить мозги...
     
  17. majuskul

    majuskul Active Member

    Авто:
    VW Golf III Variant 1.8i 1994 5МКПП
    Слухай кума! це правда, з новим дизельним двигуном будуть прблеми, форсунки невитримують на нашій солярі довго, а їх заміна то добра копійка.
     
  18. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Солярка проти бензину

    Прийшла справжня зима, отже хочу підняти цю тему, цей давній спір - солярка проти бензину. Без будь-якого злого умислу, просто цікаво враження людей, в яких авто на бензині, а також враження тих, хто за солярку кістьми лягав :) і в цій темі, і у інших.

    Зокрема, мені особисто цікаво: солярка на наших заправках достатньо хороша в справжню зиму чи потрібно постійно при заправці додавати самому ще якісь домішки? І як зранку із заведенням, якщо машина стояла ніч не в теплому гаражі.

    Якщо це більше стосується теми "Морози. Проблеми, наслідки, та їх вирішення", то можна перенести допис туди. Але мені здається, що тут він більше в тему.
     
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    В мене два дизеля заводяться з пів оберта при -20, сьогодні при -26 крутануло к/валом від сили 4 оберти.
    А все тому що :
    1. Перед морозами перевірив АКБ (підзарядив,)
    2. В двигунах масло повна синтетика.
    3. В КПП - синтетика.
    4.Перевірено свічки розжарювання.
    5. Заправляв на ВОГ одну, на АНП -другу. Що на 1-й шо на 2-й заправках продавці запевняли що солярка зимова, але для свого внутрішнього спокою використовую антигель Кастол ТДА в пропорції збільшеній у 2 рази).
    П.с. на стоянці половину авто не заводяться, шо бензин шо дизель - Треба було готуватись!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Не заправляйтесь на GFC - пятеро знайомих замерзли, і зранку на зеленій - дністровській дизель вже не продавали, (напевно не вони одні)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)