Jetta II, 1.3

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем VIK007, 4 кві 2014.

  1. top

    top Active Member

    Авто:
    Vw Golf II 1.3 МН ,2Е3 ,1989.
    Vw e-up 2014 .
    Привіт
    Якщо не електрика то - холостий хід або якість палива.
    Регулювати треба.
    Ще перевір , чи нема підсосу повітря.
     
    Останнє редагування: 8 лип 2014
  2. VIK007

    VIK007 Початківець

    Авто:
    Jetta 2
    Шукав по пошуку, не знайшов відповіді на питання. Хочу змінити бензонасос, так як зі старого капає масло, не з прокладки, а самого насосу, там є дренажна дирка, замовив на екзісті, він не підійшов, різні кути входу/виходу, відповідно не реально було запхати шланг, так як вихід впирався в випускний колектор. На екзісті сказали що потрібен вінкод, або там стоїть не оригінальний бензонасос, хоча він 100% оригінальний. Як краще поступити, піти ще раз на екзіст, чи купити б\у оригінал, чи може ще є магазини, де можна купити?
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Якщо скажеш який в тебе рік машини і мотор (буквенне позначення) то ми тобі зможем пошукати по екзісту які є для цього варіанти.
    В мене на 1.3 теж капало а я не дуже парився , поки масло не розїло патрубок ОЖ і з-під капоту не повалив пар.
     
  4. VIK007

    VIK007 Початківець

    Авто:
    Jetta 2

    1988 рік, мотор МН, ну в мене нічого не роз"їсть, там завбачливо стоїть металева баночка, але надоїло заглядати скільки натекло, хочеться замінити і мати спокій
     
    Останнє редагування: 23 лип 2014
  5. VIK007

    VIK007 Початківець

    Авто:
    Jetta 2
    Всім привіт. Давно не писав. По машині зроблено трохи роботи. Замінено передні і задні гальмівні колодки, замінено масло, фільтр, свічки. Виточили втулку до рульової, бо стукала зправого боку, замінений зовнішній пильник, з яким трапилось непонятна штука, після заміни на сервісі мене відправили на розвал-сходження. Візуально навіть було видно шо одне колесо стояло рівно, а інше повертало. На розвалі мені сказали, шо одна тяга довша ніж інша і в один бік до упору виходить 2 обороти керма, а в інший тільки один. Ще сказали шо регулювати можна тільки з одного боку, з іншої сторони все завальцовано. Людина яка міняла пильник сказала що він як зняв так і поставив і нічого там не міняв. Я чесно кажучи не памятаю як було до того. Сказали шо якшо хочу, купити ліву тягу і наконечник і мені поміняють.
    Їздим далі, думаю на вихідних зроблю пару фоток.
     
  6. VIK007

    VIK007 Початківець

    Авто:
    Jetta 2
    Всім привіт. Шукаю людину або сервіс, хто може зняти панель (топедо), зремонтувати кріплення (2 передніх) і зібрати все назад. Буду вдячний за поради.
     
  7. Дзадза4

    Дзадза4 Banned

    Авто:
    caddy volkswagen
    Я до речі півроку назад купив для сина Volkswagen Jetta 1990 року. Я з самого початку хотів щось таке купити, щоб було не шкода, якщо син десь її бахне)
    А поки би навчився їхати, щось і поновіше взяли би. Я на https://avtobazar.ua/avto/lvov/ дуже багато передивився повідомлень, і мені попала якраз ця машинка. Мене спочатку здивувало що в неї 50 тис км пробігу. Я зустрівся з власником, він мені її показав. Вона дійсно дуже багато часу стояла, на ній ніхто не їздив. Вона не бита, все рідне стояло. За ті гроші я подумав що гріх не взяти. Звісно на СТО загнав, ходовку повністю зробили, і в принципі більше нічого і не треба було робити. А, ще резину нову купили, ну це таке, я вважаю що це нормальні трати. Син зараз катається на ній, дуже задоволений.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)