Кадік червоний 2008 1.4 ГБО IV

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем marchello, 31 лип 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    ага, і я неподалік працюю ) бо програмую з дому останній рік ))
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    слух, а де ти фотки виложуєш, бо в мене щось не відображається ((
     
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    хм, а чому не через гугл? (ти ж дев, мав би знати, що на тих фріхостах з часом картинки лочаться.. а дев-кантори ставлять фаєрволи, і на робочому компі картинки не відображаються.. як от в мене зараз ;) )
     
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну залочаться, то ж не справа життя і смерті. От те що не у всіх відображається - не знав. Ок, щось придумаю інше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    так на роботі треба роботу робити ;):)))
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    @Zh@riK
    А взагалі офіс для мене - зло. Не кажучи вже про те, що тільки коли знайшов замовника напряму, без посередництва жодного "офісу", я спромігся купити Кадік. Перед тим хіба що на Таврію нашкрябав, а до того взагалі ровер і маршрутка.
    В офісі ні тобі пукнути смачно, ні прилягти подрімати коли наївся в обід, ні сидіти в одних трусах коли жарко. Плюс блокують сайти, дивляться куди ходив і потім щось можуть казати. Так що співчуваю.
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    а так?
    [​IMG]
    (то я був в салоні vw на Городоцькій)
     
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    і погоджуюсь і не дуже ))... я вже дядько з 12 річним стажем в ІТ, з них 8 ПМ
    можу з тобою поговорити про + і - такої роботи, і що і коли купується )
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    так бачу )
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    З чим саме?
    Бо в моєму коменті дві теми:
    1) витрати на офіс і всю управлінську братву за рахунок доходів рядового дева, плюс зарплатна вилка тут розраховується згідно української медіани, а знайти закордонного замовника напряму з "їхнім" уявленням про витрати на програміста - це рожева мрія кожного дева (ну може крім не сильно ще впевнених початківців).
    2) побутові зручності людини.

    Думаю що з (2) кожна людина згідна. А з (1), звісно, традиційний ПМ не може погодитися, бо раб має бути міцно прив'язаний до вітчизняної галєри :haha:
     
    Останнє редагування: 3 сер 2017
  12. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    не буду розвязувати дискусію... бо зараз почнуться галєри і весляри.
    всі тонкощі можна швидко розложити по полкам, і пояснити людині, чому клієнт платиь 1к уо, а гребець отримує тільки 500...
    всім миру і сиру )
     
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    нє то нє, на цю тему дійсно холіварів достатньо )
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Не знаю якого лисого ви розвели отой холівар з хосттингом зображень. Але я вам скажу, що їх прекрасно можна хостити і на даному форумі. І дуже зручно їх сюди заливати і є можливість вставити мініатюру, а не величезні зображення))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Де тицяти?
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Завантажити файл. Все ж просто)
     
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    @Shaggy
    А де потрібна кнопка?
     
    Останнє редагування: 4 сер 2017
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Дякую за наводку! Щойно звідти. Дуже ретельно дивився майстер. Поки що не зміг програмно підключитися до газового компа, хоча інтерфейс підібрав. Поки що оглянув балон, поміняв фільтр грубого і тонкого очищення, попшикав спеціальною речовиною для можливого виявлення витоку газу. Попередній власник казав, що міняв недавно, там міняти раз на 15 тисяч пробігу, але було досить сажі на фільтрах і було відсутнє одне ущільнююче кільце. З понеділка продовжимо з комп. діагностикою. Телефон майстра 0679621043.
     
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Плюс майстер по ГБО сказав, що моя модна крапельниця LPG якраз могла бути причиною швидшого виходу з ладу каталізатора - масло з крапельниці до кінця не прогорає і осідає на кат. Ну тепер після обрізання ката це вже вирішено. Сама крапельниця - полєзняк (змащує клапани), але туди треба тільки оригінальне мастило (бо в одному з інтернет-магазинів мене переконували, що інше теж піде).
    Ще сказав, що як тільки мигає бензина, зразу пару літрів дозаправити, щоб не сталося такого, що бензини нема. Бо бензина в мене виконує роль охолоджувача для ГБО.
     
  20. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Як бензина охолоджує гбо ?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)