Кадік - спєка нєможліва, асфальт порепаний, горобці захекані

Тема у розділі 'Довідка', створена користувачем marchello, 27 лип 2017.

  1. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    народ, всім привіт...ХАЮШКИ...
    маю відносно не великий досвід водійський - всього 15-17 років...машин видів - перевидів...обкатав кучу всякого металолому з усілякими комплектаціями кондюк-кліматконтроль....
    но!!!!!! бібіка без кондюка - то як Джигулі...форточку відкриваєш, вікно відкриваєш, дверку бл@ть відкриваєш находу - а в машині як в мікрохвильовці...Кондюк - то є добре...но коли я си придбав вже нарешті свою, рідненьку і любиму бібіку Гольф 4...коли я собі його шукав і вибирав на Фріцах - головним критерієм було - КЛІМАТКОНТРОЛЬ, без кліми я машину для себе, для сім"ї взагалі не розглядав....а жінка мені така: "та що ти так зациклився на тому кліматі? дись яка ця ладна машина і без клімата...")))...я просто посміхався і терпів...знав що вибір роблю правильний на майбутнє для дітей...
    от тепер сі тішу шо маю кліму в машині, дітям комфортно, жінці не раз вже "втирав носа" - може виключити кліматконтроль?)))))...регочу з неї....
    а від себе додам - кліматконтроль - то є дуже сильно)))) а особливо в німецьких авто...стоїть стареньки клімат, но продуманий...на голову і на тіло дає одну температуру, а ноги - тепліше)))) (різницю не дуже відчутно, но воно так і є, навіть в інструкції так прописано)....німці - то є ФЕСТ інженерія...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Кадік червоний 2008 1.4 ГБО IV
    Поки що форточки ззаду за водієм достатньо, як буде треба, то ще в вікні далі зроблю також. Якщо хтось ставив клімат-контроль у Львові, то дайте знати, розгляну варіанти.
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Якщо в Житомирі роблять "під ключ", мають досвід і ще й спеціалізуються на кадді - я б казав ноги в руки - і туди... ну, поки на вулиці ще тепло, а то до наступного літа точно не поставиш і знов буш плавитись.
    Ну або продай того грата і купи собі нормальний кадді лайф з пятьма дверима і не бався з доставлянням вікон, кондюків, сидінь, ремнів і решти фігні яка в результаті буде називатися "колхоз".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Поки що в планах прогулянки до Житомира і назад нема, пізніше дасться чути.
     
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Нині знайшов де ставлять кондиціонери в машину, Львів - Рудно. Буде на мій кадічок десь коло 1000 мертвих президентів, хоча залежить чи захочу я вживані частини, тоді може дешевше. Але попитався майстер про мою машину два слова, то там треба буде замість гідропідсилювача щось інше ставити, я не зрозумів - нащо? Ну і я не спішу нічого робити, бо вже можна вважати, що сезон жари пройшов.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)