Капіталю свій 1.9

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Exoto, 28 тра 2017.

  1. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Фото посадки розпредвалів можна ?
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    окей, ввечері, як буду в гаражі зроблю
     
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    замацькав вже я:)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Робота продовжується.
    Відчищую кожен патрубок, кожен болтік і кожну заглушку. Шкода, що брудні руки не дозволяють зробити фото "до". Сьогодні дозамовив гідрокомпенсатори, деякі прокладки і тд.
    Два дні тому, почав мити впускний колектор. На перший погляд він був чистий, а от всередині...тіхій ужас. 3 дні я його тер йоршиком, зубною щіткою. Відмокав він в бензині, в ацетоні в акрі. Все без толку. Ставити такий ясна річ зовсі неок і пад вечір, мені підказали товариш купити оригінальну моторну хімію кархер. після неї 2 години, колектор чистий. Така жостка гадость, що руки розїдає.
    Геометрія була також закисша, рухалась по суті одна лопатка. 20 хв в тій хімії, все блистить як в кота яйка)
    Далі, що цікавить. Було б добре заодно заглушити егр, як я поняв, аби правильно то зробити треба поставити заглушку і заглушити його програмно. Хто б в нас міг зробити то грамотно на програмному рівні?
     
    Останнє редагування: 10 чер 2017
    • Подобається Подобається x 4
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Все по трохи збираю, відмиваю і тд.
    Завтра поставлю всі нові вакуумні трубки і тд.
    заглушив егр механічно, поставив заглушки.
    Питання, чи потрібно мені егр глушити і ваг комом? Читав десь, що на старих изелях модна і заглушкою простою.
    Якщо так, питання хто то знає як зробити і може то зробити, відкрите
     
    Останнє редагування: 13 чер 2017
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А для народу показати що то за хімія, щоб іншим не тре було шукати "товаришів що порадять", га?
     
  7. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    нема шо дуже показувати. Товариш привіз в банці ноунейм, просто сказав, що ориінальна кархерівська жижа.
    дуже сильна штука, мені шкіру на руках поїло.
    мені здається, що це кархер RM 33 ASF, червоний такий
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    нема ніде 33го, є31й але курче дорого. У тебе не залишилось трохи? - тре ткрбіну відмочити...
     
  9. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    нема вже на жаль..
    якшо чистиш геометрію, то в мене справлялась з тим акра звичайна.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Мені крім геометрії тре ще впускний почистити, котрий як видно в не дуже доброму стані, тобто накипу там мама не горюй.
    Ти не можеш попросити того твого друга ще принести тої хімії, щоб достатньо було помити впускний - я б відкупив, бо якраз машина буде розібрана наступні 2 дні...
     
  11. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Вася. Заїдь на замарстинівську зразу за КА "Шаг" там є сервіс керхеровській і хімію вони там на розлив продають.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Угу. Маршруткою чи вєліком? :sad: Шукаю з мінімальною логістикою ;)
    А там тару дають, чи тре с собою мати пляшку з під пепсі. Та й питання чи не розїсть та хімія звичайний харчовий пластик ;) Ну щоб потім тою хімією маршрутку не помити :)
     
    Останнє редагування: 13 чер 2017
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Тару дають. Брав там хімію для хімчистки то було вже налито в їхню тару.
     
  14. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    так само там купляв на розлив))) наливають у спеціальні пластмасові літрові баклашки (в таких продають тех.спирт,гліцерин, кислоти)
     
  15. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    можу, але з логістикою буде ше гірше. Я на голубця живу, а то трохи срака міра, а якшо він мкаже підїхати до нього, то теж не буду мати змоги, так як моя стоїть ще.
    як я поняв з тою хімією, її треба заоливати, чекати пару хв (можна йоршиком якимось) тоді змивати і по новій. Я то все шей кархером здував. Срані там огого.
    В тебе мабуть теж егр не заглушений, раз так його засрало.
    Саме там товариш і працює. Розливають в їхню тару. Продають по літрі. За ціну не скажу, мені по дружньому дали за так
     
  16. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Нині завів. Завелась з півтику, але помітив, що стріллка спідометра живе своїм життям.
    треба буде ще з тим побавитись
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    пиши кошторис який вийшов
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Кошторис в студію
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Вітаю! приємне відчуття, знаю по собі ))))

    @bass , якшо я не помиляюсь, то ти неподалік моєї роботи. Та й у твому районі постійно буваю. Якшо ви докумекаєтесь, то можу по дорозі забрати (біля кільця траміка 2) і в р-н Наукова-В.В. -> без проблєм передам )))
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)