Капіталю свій 1.9

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Exoto, 28 тра 2017.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Всім дякую.
    Нині вже б поїхала, але осушувач на кондюк взяв не такий, ставив трубки нові зі шроту на кондюк, а вони трохи стирчать нижче стабілізатора, то вирішив до кінця не збирати. Трубки поїду вкорочу на 2 см, поміняю осушувач, ну і заодно куплю подушку двигуна. Моя порада, ніколи на б5, а6, а4 і тд, дизельні, не брати будь-яких замінників подушок двигуна. Тільки оригінал. Не варта економити.
    Крім того вилізли проблеми по електриці. Від старості розсипались дроти позаду двигуна, спідометр зажив своїм життям і загорілась лампа свічів накалу. Прийдеться завітати до електриків.
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Ну і саме цікаве - кошторис. Ціни приблизні, можуть відрізнятись на 10 - 20 грн, бо бралось багато і не все запамятовував аби згодом написати.
    Сам двигун
    1. сальники клапанів - 95 грн
    2. прокладка клапанної кришки - 505 грн
    3. Клапана впуск/випуск, 8 штук - 1200 грн
    4. Поршневі кільця 1200 грн
    5. Шатунні вкладиші 500 грн
    6. направляючі клапанів - 190 грн
    7. Робота по голові (притирка клапанів, шліфування і тд) - 860 грн
    8. Гідрики 3шт - 300 грн
    9. Прокладка гбц - 590 грн
    10. Різні прокладочки - 400 грн
    В сумі на двигун - 5440 грн. Варто додати ціну роботи (не пишу, бо робив брат і не буде відповідати ринковій), дві заміни масла, два масляних фільтра, повітряний фільтр, хімію типу акри і керхеровської і ше дрібниці, які не пригадую.
    Інші витрати, які робив по-ходу діла:
    1. Трубки кондиціонера - 600 грн
    2. Осушувач 510 грн
    3. Ролик кондюка - 250 грн
    4. Подушка двигуна - візьму в понеділок на шроті
    5. Навести лад з трубками кондюка - понеділок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    і ще, потрібьно обрізати і вкоротити трубки кондюка, себто зварити аргоном, де таке можуть зробити?
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ГРМ ремінь ролики міняв? Якшо так, то яка ціна і де брав, чи які рекомендується зара брати?
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    У вас різні роліки і ремінь!!!
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Думаю, @Exoto пробачить, шо вклинююсь ))))
    Олеже, давай і для мене складай калькуляцію, того що потрібно замінити при ТО в.т.ч. масла, фільтра, роліки-фіголіки ;)
    Можна в ПП.
     
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    ок
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Кошторис приємний, як я подивлюся.
    Тут у мее щоб гідрики замінити з рокерами 5500 тільки за ці гідрики і рокера. І... був я там на кархері на замарстиові - виявляється крхером вони не торгують а якоюсь хімією іншою... навіть не знав яку брати, взяв на пробу то що вони казали є найсильнішим розчинником для паливомвстильних рідин - хз що з того вийде.
     
  9. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Не було сенсу, недавно міняв грм.
    Ціна тоді разом з фільтрами всіма була 1760 грн. Брав здається Gates
     
  10. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    якого вона кольору?
    Я чомусь думав шо то оригінальна, але в нього не уточнював. Моя порада, купити йоршик, такий який добре гнеться і можна туди просунути
    завалити тої хімії, йоршиком почистити, змити. І по новій. А і рукавички гумові, шкіру їсть.. Ту хімію ще радили розбавляти гарячою водою. Це була наймарудніша робота в мому житті.
    Ну так для 2.5 тді, там зовсім інший прайс. Тому я його і боюсь
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ніхрена та хімія не відмиває... Шкіру на руках -так а срань солярочну в колекторі ніфіга не бере. Мочив сьогодні шкрабав.... воно там як камінь... Заляв на ніч і подивлюсь що завтра буде.... Взагалі як його правильно використовувати.... змивав водою воно біліє, і створює якусь жирну субстанцію, яку знову треба змивати, якщо змивати хімією то вроді змиває але все залишається жирне
     
  12. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Ну я ж відмив. Те що кисне, нічого дуже не дасть. Я пшикав, чекав до 10, тер йоршиком і зігнутим поршневим кільцем, змивав під тиском, знову пшикав, чекав і по-новій. В сумі, шоб відмити колектор пішло 3 дні, з них 2 мучився акрою, ацетоном, пробував відмочувати і шкрябати.
    На радощах, що відмучив фото не зробив(
    Так жирніє. Але до того мучився і нічого не брало, а ставити таке на зроблений мотор неок. А той жир чудово забрав бензином.
    Правда вигляд колектора після тої мийки не ахті, весь побілів. Але краще ніж ставити з тою какою
     
  13. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    уже не продавай машину))
     
  14. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    На даний момент не продається, далі можливо поставлю враховуючи ціну ремонту двигуна.
    Коли зняли двигун, пару друзів сказали, шо шеб їздили так довго і нудно)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)