Карта шротів львова і області

Тема у розділі 'Шроти', створена користувачем MARTINI, 15 лис 2006.

  1. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    0671715572 Ростик, на Кривчицях має пару магазинчиків по ФВ і багато чого в наявності.
    Я подібне в нього купляв!
     
  2. КоЛьТ

    КоЛьТ Active Member

    Авто:
    GOLF lll "pink floyd"
    Покищо дЗякую!:drinks:
    Буду дзвонити!!!!
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Народ, може хтось викласти лінки на карту з позначеннями шротів, відомих останньо, що вони прцюють.
    Не перший раз маю ідею поїхати кудись покопатися, але точних координат не знаю, а адреса наприклад с.Гаї мені нічого абсолютно не говорить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я думаю, такої карти не існує. Як зробиш, скидай лінк :)

    А шрот в с.Гаї насправді знаходиться в сусідньому с.Городиславичі :) Ось він http://goo.gl/maps/p2oK
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Був на тому шроті один раз, і більше бажання немає туди приїжжати. По телефону кажуть одне, а парять інше. Мій отзив про них - НЕГАТИВ.
     
  6. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    Шрот в селі Красів, Миколаїівський р-н, Львівська обл.
    050 512 69 08
    067 341 44 64

    В напрямку Стрия. Якщо їхати зі Львова - по лівій стороні, видно з дороги.
    Запчастини до різних авто в тому числі і VW.
    Ціни трохи завишені, треба торгуватись.
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я б підготував мапу де розміщені всі робочі шроти, але, знову ж таки, мені потрібно мати координати на мапі по кожному з них окремо...
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Цілком підтримую цю ідею!
    Годину тому як приперся додому зі шротів, одних не знайшов, другі закрилися за пару років.
    Знайшов на Зеленій, а саме де поворот на Іскру завод (ліворуч від моста на Сихів), повернувши на світлофорі наліво через 5м повернути наліво, на дорогу не подібно, грунтовка з ямами, по ній 100 метрів і впираєтеся в коричневі ворота. В дворі справді автозлом Фольцвагенів.
    Володя (067)75-18-845 / (093)45-23-337.
    Мої враження. Був якийсь продавець, який постійно займався своїми речами і не звертав на мене уваги (комунікація ніяка, мабуть не цікавлять їх клієнти і продажі), але я знайшов багато мотлоху, яке мені підійшов і дуже дешево. 20 20 30 15 40 грн я заплатив.
    Тут дешево, не все є внаявності - їхати можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Глянь но. То тут???
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Так точно! Точку прибуття протягну в тупик, цей двір в кінці останній, але цілком вірно вказав!
    Пасибі!
     
  11. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Kinder І що там бачив на В4?
     
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Там усі машини розібрані на детальки, візуально є все, але деяких позицій запитував не було. Пропоную, я залишив телефон, тупо дзвонити, він піде пошукає і передзвонити ще раз, або під*їхати. Аксесуарів там не багато, більше чорне залізо.
    Фар якісних передніх та електросклопідіймачів не було, не було якісної водійської зовнішньої ручки це що мені треба було.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    От ви бля чукчі-пісатєлі. Є ж тема як кінь ШРОТ НА ЗЕЛЕНІЙ, навіть з картою для потєряних!
     
  14. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    А ти бля злий чукча, треба Тебе на раді директорів виключити з адміна )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
     
  15. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Щось всі "нєрвні" сьогодні стали.....Мабудь на зїзди потрібно брати "валєрьянку" замість сємок:D
     
  16. гольф98

    гольф98 Початківець

    Авто:
    гольф 4 1998 р 1.6 бензин мотор AKL 8 клапанний
    Блок АБС гольф 4

    ні на одному шроті у львові не найшовся мені потрібний блок АБС до мого гольфа 4 електронний блок в кінці номер з буквою N, гідравлічний насос А, може хто знає де можна найти?
     
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ось лінк на карту шротів.
    Буду тут вчитися оформояти карти в гуглі, і помаленьку апдейтувати інформацію, переливаючи контакти і адреси з інших тем форуму.
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
  19. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Простите если баян. Видел два шрота в Дублянах. На светофоре повернуть на право по правой стороне 400м первый "Автозлом" и дальше метров 100-200м следующий "Капот".
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Пошукай на гугль карті і скинь лінк мені в приват - я добавлю на карту.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)