Клубні з'їзди на двох колесах

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем Gurkha, 17 бер 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
  2. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Ну да , не багато :) . Я тут по Рясному поїздив на братовому лісапеті , думав ноги відваляться:D. Ок так тримати!!!
     
  3. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ну ти кочегариш:eek: Я пару раз дума, що ти таки посадиш якусь тьотку на руль :D Мастєр!:cool:
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Хто там ше не катається?)))
    [​IMG]
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Шег, на трековому вєліку???
    Ноги качаєш?
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ноги ітак качаю в залі регулярно))) Хоча після 5ти годин катання вчора вони болять ппц, бо це тривалі не важкі навантаження. Але трековий ровер це вєсчь!!! Єдине шо на Львів передачу доводиться вибирати трохи легшу шоб хоч в не дуже круті гірки виїжджати)))
    [​IMG]
     
  7. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Курчє....який моднячий лісапєд! Навіть у мене такого нема...хоть я і дєффочька :oops:
     
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    той руль якщо його розвернути догори нагаду якесь крісло (вроді гелікоптер);)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    пробував я нині на тому лісапеді їхати. На тому шо він красівий всі плюси закінчуються. ЦЕ ПРОСТО АДСЬКА МАШИНА ДЛЯ МАЗОХІСТІВ!!!
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нічо ви не шарите))) Я сьодня так файно накатався))) Ну по бруківці не поїдеш дуже))) зато по рівному пєсня)
    [​IMG]
     
  11. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    нє, ну він капєц пасує до твоєї спортивки:cool:
    Пи.си.Шег, як то кажуть, про смаки не сперечаються, і тобі нас...ти мою думку, але я тобі як дєффочька кажу, ну обстрижи ти трохи ту бороду...Дами люблять льогкую нібрітость...ну але явно не такий дрімучий ліс як в тебе...Чи то ти так спеціально, щоб вони до тебе не липли як мухи???Мош мене закидати камінням! Шо за мода така...як вона називається???
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Давай не будемо розказувати один одному як ходити;)))) По-перше мені там по фєні шо люблять дами, я живу для себе в першу чергу і хочу виглядати так як мені подобається. По-друге в більшості ти не права, і більшості якраз все подобається і липнуть теж нормально. А це галімий стереотип про небритість. Тим кому подобаються слизняві вибриті пацики - не в мому вкусі.
    Борода для мужика честь, а вуса і в жінок є.))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    О то тебе вкурвило то бритє :). Мене тоже деколи піднапрягає , но я б на таку бороду не ризикнив. А шо то на твому ровері тормозів нема ? Я шось не помітив...
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Голитися значно простіше ніж доглядати за бородою і вусами. Стригти, чесати і т.д. Карочє нє панять вам того)))

    Ні немає. І передач немає і вільного ходу немає. Всі передачі і гальма - в моїх ногах) Педалі крутяться постійно поки велосипед їде. Фіксована передача називається.
     
  15. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ну може я і не права...Пардонтє:rolleyes: но такі гусари мене точно не пруть))))Нічого асабістого,Шег :)І про слізнявих я не говорила...я говорила про льогкую нібрітость))))))І вусів у мене нема:p:D:D:D Раз тебе то пре, то на здоров"я :)
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну це добре. Бо борода тоже не в всіх мужчін росте.
     
  17. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Да , ладно вам , чого пристали до хлопа , най си ходе як хоче , тобто їздить як хоче...
    В мене так колись на зайчику було:D. Та - то було 30-ть літ назад...
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    то взагалі то не зовсім ровер, то аксесуар. До бороди. Колись була трость, а тепер он ровер. На ньому їхати вверх тяжко, тому Шег йде пішки. Їхати вниз страшно, тому Шег вниз тоже йде пішки. По рівному їхати больно, бо колеса і сідушка дубові, тому по рівному Шег тоже ходить. Зато фотки получаються атлічні! :D
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    От ти договоришся)))) Та я в любу точку Львова скорше за тебе заїду))) Сьодня по зеленій вниз маслав як дурний)))
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На зайчику був вільний хід. Не може бути такого.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)