Клубні з'їзди на двох колесах

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем Gurkha, 17 бер 2013.

  1. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    я з вами! ями для МТБ ровера це не проблема, а навпаки величезний+ - трафіку тоді на такій дорозі значно менше.
    маю досвід майже без підготовок 50км і 110км за день по пустомитівському районі
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Курче, доведете до того що і я куплю собі двоколого друга. Все - пішов збиоати гроші...
     
  3. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    а як на рахунок того, щоб велосипедом, правда не так далеко, виїхати взимку? (маю на увазі таку погоду як сьогодні, вчора..)
    накатати кілька кругів бодай по місту...
    скажу, з власного досвіду, що зимова їзда дуууже відрізняється від літньої!
    і як на мене, то набагато більше позитиву і адреналіну можна отримати від зимового катання ніж літнього)
     
  4. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    для безпечної їзди в таку погоду треба пару шипованих 4-ри рядних шин, наприклад Нокіан по 100$\колесо, все решта то вже екстрім
     
  5. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    погоджуюсь-це екстрім!)
    але в мене не по 100$/колесо на велосипеді, а звичайні, ну і не лисі звісно:)
    і ця їзда приносить повно вражень, просто треба все з розумом робити, а не до фанатизму доводити!
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    зимою лижі, решту часу вел
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я виїжджав пару разів. Надто травмонебезпечно

    sent from my Galaxy SIII
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Я Вас у Страдчі зачекаю на авто з мангалом і шашликами, ще візьму з клубу однодумців так би мовити. Зустрінемо з хлібом, сіллю, м*ясом, кетчупом, кока-колою і кавою ))))))
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    це всього-навсього 55км. не напрягаючись в спокійному пенсіонеро-марафонському темпі це питання максимум 3-4 години.
    але маршрут не є добрим, бо проходить через магістральні траси, по іншому тяжко прокласти.
    стараюсь їздити по якомого розбитішим і другоряднішим дорогам. так цікавіше, безпечніше і повітря чистіше
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Рулез, до чого ти мені сказав виділивши мою фразу? )))))))))))))))
    Я немаю роверка йокаламене і тому буду пердуном на авто, з мангалом, горівкою і шашликами, звісно якщо ми скинемося ))
    Хіба не прикольно буде посеред маршрута релакснути з такими пердунами на машинах як я, наробити фоток і дві команди поїде двома маршрутами, вєліки одним, а машини до Львова ))))))))))???????
     
  11. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    я думав ти маєш на увазі що ти махав долати таку відстань за допомогою фізичної сили, а краще на кп всіх почекаєш. сорі, не зрозумів.

    ну а горілка то погана штука на середині маршруту
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    6 квітня, біля пам’ятника І.Франка о 12:00 відбудеться перша аматорська велосипедна виставка у Львові. Участь у події може взяти кожен охочий велосипедист.

    Мета веловиставки – популяризація велосипедного руху у Львові.

    Учасник з велосипедом може відвідати виставку та взяти участь у лотереї та креативному конкурсі. Під час виставки незалежні судді будуть оглядати велосипеди та записувати данні власника велосипеда, який на їх думку заслуговує на відзнаку. Не забуваємо, що основна мета – любов до велосипеда! Отже у список може попасти як кастомний байк, так і стоковий сіті байк. Проявіть фантазію та креатив, панове! Вік учасників необмежений, батьки можуть привести своїх діточок на дитячих велосипедах.

    Також кожен з учасників може прийняти участь у лотереї. Для цього потрібно зареєструватись на сайті proba.lviv.ua до 3 квітня та прийти на вело виставку 6 квітня о 12:00 з велосипедом. З списків зареєстрованих, шляхом жеребкування, будуть обиратись переможці лотереї.

    Кількість лотерей та конкурсів буде залежати від пропозицій спонсорів та власників веломагазинів.

    Магазини участь у конкурсі та лотереї не прийматимуть! Магазини, які не зв’язались попередньо з організаторами через поштову скриньку pasport22@list.ru, не зможуть повноцінно прийняти участь у вело виставці та зробити свій внесок у розвиток велосипедного руху у Львові.

    Реєстрація для магазинів та пропозиції від спонсорів через поштову скриньку pasport22@list.ru

    Реєстрація на лотерею:
    http://proba.lviv.ua/Гонки/2011-02-27-18-41-00.html
    Планую бути з сином. Приїзджайте, велосипедисти, познайомимось. Хто буде з клубу, давайте придумаєм як ми один одного впізнаємо.
     
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    я тільки ЗА такий захід.
    погода на 6 квітня:
    сильні хмарність, сніг який переростає у дощ, температура 0-+2
    щось заекстремально)))
     
  14. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Ну, подивимось, як буде сильно мело і лило то не поїдем, а може 2-3 годинки на день погода таки витримає ))
     
  15. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Постараюсь подтянутся. Жаль что свой вел продал,он у меня был в идеальном состоянии. Нужно в гараже глянуть, может что то осталось еще.

    Для распознавания можно на сидения прикрепить миниатюрные номера, как у наших авто. Или красиво оформит номер, под наш клуб. С таким текстом VW Lviv. Обычное двп или красивый тонкий пластик и такая аббревиатура и всё это можно закрепит 2мя кабельбиндерами =)))
     
    Останнє редагування: 3 кві 2013
  16. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    в 2007-2009 у мене був такий клубний велосипед

    [​IMG]

    фотошоп + скотч + фантазія.

    Можна зробити на оракалі :)

    п.с. да, вилка виломана. не знайшов фоток після заміни...
     
  17. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Веловиставку перенесено на 13 квітня !
     
  18. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    А я только сегодня вспомнил про неё. Не был готов =(((
     
  19. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    роздразнили ви мене цією темою :)

    гірського друга продав давно, але лишився АЙСТ. певно переберу його і кататимусь в універ і на роботу - всяко дешевше і здоровіше (правда городоцьку проклинатиму :crazy:).

    Шкода шо не витяну на ньому з вами на покатушки (в ньому нема перекидки, а співвідношення певно як 6та передача на гірському - всю дорогу задрочусь на ньому).

    Морально я з вами! :gamer:
     
  20. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    KIT не расстраивайтесь! Сделаем из вашего Аиста, Кастом Байк=)) Есть Китайские аналоги с перекидками.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)