Клубні з'їзди на двох колесах

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем Gurkha, 17 бер 2013.

  1. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ага....Martini вже знайшов відмазку, щоб його
    не
    ;)
     
  2. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    До Страча не знаю, ибо вчера просто покатался и понял, что нужно сделать апгрейд для долгой езды. За город я бы вас проводил =)))
     
  3. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Є всі шанси це перевірити. Безроверних останнього разу зайшло 15. І то тільки в бардачок. Троє, як тузи, сиділи спереду.

    Таааа.... Ви вмієте підтримати, як ніхто! Один - мені віддай, друга - експерименти буде на моєму Трансв... Транспортерові проводити. Я думала, що вони зараз навперебій кинуться мене відмовляти, мовляв, не роби того, він такий класний.... А вони ще й дровець підкидають.
     
  4. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    такст! Т-чик ніхто не палить і нікуди не забирає! Т-чик наш клубний сім'янин! він і пивце холодне привезе, і тінь зробить і крісла дасть посидіти. не обіжайте Т-чика.

    Чортопхай, краще знайдемо мою першу машину і її спалимо :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    КІТ, Ти справжній друг!

    Тоді обговорюємо маршрут і тасазать меню )))

    Зваживши всі "за" і "проти", а також зрослу останніми днями активність дорожніх служб у ямковому ремонті (навіть не думала, що це може перейти мені через горло), видається доцільним перший з"їзд зробити по меншому кілометражу, ніж Страдч (даймо їм час - хай дрібку підлатають ту катастрофу).

    Хоча Страдч - це те місце, де КОНЧЕ треба побувати (незалежно від того, чи хтось віруючий чи ні), тим більше, у Великий Піст. Але, з іншого боку, трасу треба прокласти таку, щоби кожен учасник повернувся з неї задоволений своїми досягненнями. Звичайно, бувають нюанси (від цього ніхто не застрахований), от тоді за діло беруться медсестри, яких, як ми знаємо, їде дві! І які, як ми сподіваємося, не дозволять нікому з учасників велопробігу автолюбителів (але ж звучить!) пропасти на рідному бездоріжжі.

    Ітого, як кажуть наші східні сусіди. Можемо вибрати коротшу трасу, а можемо їхати до Страдча, але, на перший раз, повертатися тією ж трасою, а не через Поріччя, де Чор... якась чорна особа сказала "добраніч".
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну якшо туди-назад тим же маршрутом, то з центру вийде кілометрів 40, може трохи більше. В принципі не дуже екстремальна дистанція, в мене стандартні покатушки 25-30 км.

    Там коло села є якісь ставки і лісок, напевно можна для пікніку файно розташуватися. Відпочити, нажертися ковбасок і знову в путь, я гадаю, подужає будь-хто, навіть такий 90-кільовий кабан як я.

    Чортопхай, ти не подумай, шо я маю шось проти твоєї участі в тій клубній прощі, навіть навпаки, ти ж на відміну від мене, знаєш КУДИ ми їдем, де там сакральні місця, які слід відвідати і тд і тп, нам така людина потрібна. Мені просто трохи важко собі уявити, як буде виглядати наш кортеж. Кілька роверистів і сефеті-кар, який плететься за нами 20 кмг , а під гірку взагалі 10 :) Я себе ставлю на твоє місце і мені тебе шкода, то ж скучно капєц, отак біля півтори години ся волочити. Я б казав тоді приварити до течика якусь перекладину, за яку можна було б ся вхопити на крутих підйомах :)

    Або відправити тебе вперед, шоб нарубала дров, розпалила мангал, розклала і накрила столик :)
     
  7. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Приймаєцця, шеф!
    - Хто на завод?
    - Я!
    - Хто на будову?
    - Я!

    Так і зробимо!
    Зустрічаємося біля Метро, здаємо в камеру зберігання :crazy: всі ковбаски, спирт, мангали і столи, ми собі їдемо, а ви собі їдете :cool:
     
  8. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    І поки ви приїдете, то ми вже, тойво-во, нарубаємся спірту :wacko1:...Ой, тобто нарубаєм дров, нажарим ковбасок....і т.д...:crazy:
    А якщо серйозно, то давайте зголошуємося хто їде, де зустрічаємось....Треба якось спланувати то все....А то мене, як Martini, відправлять на село бульбу вибирати...А так - буду мати відмазку - їду в святі місця...:girl_angel:
     
  9. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Появились плани... можу після 16год... ((
    Зустрічатись пропонував би біля Метро.
     
  10. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Я ни чего не говорю! После месячных покатушкек смогу и 100 проехать.
    В среднем у нас получится (если брать с центра) 36-40 км через метро а средняя получится не более 25. Вопрос в том, что все ли осилят, после долгой зимы? Вот как раз течик на обратном пути и пригодится ))) Главное хорошо поесть и не за голодать на обратном пути. Готов к вам присоединится, есть мангал, барбекю и шампура. Могу взять Классный круглый стол.
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ітого.
    Список учасників велопробігу автолюбителів:

    1. DomInIc
    2. djuma
    3. Gurkha
    4. KIT (їде до Метро на двох, а після Метро пересідає в Течика і їде з Servicedienst рубати дрова)
    5. FasT
    6.

    Servicedienst
    1. Elza
    2. Чортопхай
    3. Течик

    Меню
    1. Gurkha бере мангал, якесь-там бабакью, шампури і стіл (як він його до Метра допре?)
    2. Чортопхай бере парочку пив, замовляє в тата коронний хліб і, якщо знайде добрі ковбаски, то трохи ковбасок.
    3.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Круто. Їхати у великий піст на прощу, та ще й оздоровитись, але... це все якось не корелює з тими кєвбасками :sad: Та й недоїзд до прощі теж нізачьот:cool:

    Урааа, едітор на форумі знов з форматуванням.:good:

    І по доброму я вам заздрю, тому тут всяку хрєнотень виписую - я все ще вєліка собі не придбав :sad:
     
    Останнє редагування: 18 кві 2013
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    bass, Ти прости мене, засранку, я страшна грішниця, але гріх - не те, що до писка, а те, що з писка!
    це - раз!
    а два... де Ти бачив, щоби в ковбаски мнєсо пхали? тут Тобі що? Ню Йорк, блін?

    А от щодо святого місця, то я індульгенції не роздаю, але приїдете туди - самі відчуєте...
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    В суботу хочу купити дітям вєлік Ардіс з рамою 15", питання а чи не обкатати його, і чи він витримає такого бурмила як мене? Чи вже краще зачекати до того магічного моменту, коли зявиться у мене персональне чудо враждєбнай тєхніки?
     
    Останнє редагування: 18 кві 2013
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    середню 25 точно не осилю, навіть після місячних покатушок :) Думаю 18-20 це максимум на дистанції 40 км.

    До речі, це теж суттєвий момент. У всіх різна фіз підготовка, вага, вік... Маючи на 20 кіло менше ваги або на 15 років менше віку, я б може і міг тримати протягом години крейсерську швидкість 25 :) Але давайте домовимся якось так їхати, щоб бодай не втрачати один одного із поля зору.
     
  16. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    я би міг взяти трохи ковбасок, пива.. але питання, як я їх до Метро буду вести?...
    а може було б добре тоді в суботу в Метро закупитись? щоб все свіже було?

    і ще! особисто моя ініціатива - на велосипедах бути в клубних футболках, кепках (хто має звісно), щоб наша перша велопоїздка була на вищому рівні! по всіх правилах:)
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    давайте тако
    13.00 збираємося всі коло метро
    13.05 відряджаєм екіпаж течика на закупи, а самі стартуєм
    +/- 14.30 приїжджаєм до місця призначення, якщо течик раніше, то чекає нас, якщо ми раніше, то чекаєм течик.
    14.30-15.30 культурна програма
    15.35 пікнік
    Після пікніку вирушаємо назад. Якщо пікнік без спирту, то я цілком нормально заїду своїм ходом. Якщо ж під етіп дєлом, то чур я на течику до Львова
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Отже!

    6. MARTINI

    В наплечнику, колего, в наплечнику... Якщо ми почнемо при Метро закуплятися, то ми ніколи від нього не виїдемо. Наприклад, я планую приїхати туди на пів годинки раніше домовленого часу, щоби купити те, що задумала, і не затримувати групу.
    До речі, одноразовий посуд...
     
  19. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    +1 для пляну MARTINI (як завжди, Течик має бути тверезий) :cry:

    Але в поляків є така файна передвеликодня рекламка, в якій сидять яйця в лотку і говорять між собою - то що? знов нам в окріп лізти, як все? А один зних: я полізу! Врешті-решт, хтось мусить посвятитися...

    Так що Течик готовий бути тверезим )))
     
  20. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    вся суть в тому, що в мене його немає... ладно, щось придумаю)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)