Клубний гараж

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Донецкий, 17 гру 2010.

  1. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    сходи за оптимізм купи хліба, заплати за квартиру, вдінь себе і дружину, ще й за умови, що в тебе немає ніодної близької людини, і я подивлюсь, як ти запайош!!!!
     
  2. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Та ти так не спіши, мені допис недописаний нечайно вилетів, а ти вже так налетів ))
    В кожного така ситуація, думаю більшість це все прекрасно розуміє.
    Будем надіятись, що ситуація ближчим майбутнім зміниться, і можна буде більше часу виділити на ідейну і "для душі" роботу, або навіть просто допомогу!
     
    Останнє редагування: 22 лис 2011
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Саме так!
    Деколи патова ситуація, потратив 5 годин часу і ніби ніфіга не зробив, а година роботи на СТО коштує від 80грн і більше400грн ( 5*8=400) нема за що брати і получається за який х*й трахався!?
    Хоча знаю чоловіка котрий не панькається. чітко рахує потрачений час і ококом не моргне
     
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    А я ще пам'ятаю ті часи, як ви мене з Шегом зустрічали салютами... Мда, були часи...

    Артем, я особисто не маю ніяких претензій до тебе. Хоч з дверними ручками ти не закінчив, а обіцяв доробити. Та нічого, знайшлись люди - "підібрали, обігріли". Як доробиться до кінця, озвучу цю людину і викладу фотки. Хоч не знаю чи то кому цікаво буде. Поки затримка за мною, а точніше за вільним часом в мене.

    І через той склопідйомник ти напахався, але не за 400 грн. а за 600. Але то все дрібниці. Коли робота зроблена (ЗРОБЛЕНА!), я готовий платити нормальну ціну. Якби ті ручки були зроблені до кінця, за все ти міг би назвати і 100 доларів, і більше, а я би оплатив. Хоча новий склопідйомник скільки коштує?

    Ти прекрасно знаєш, що я ніколи з тобою за ціну не торгувався. Як ти казав, так я і платив. Лише одне "але" було - все, за що бралися гроші, мало бути дороблене до кінця. І нічого зайвого не відрізано :) Так що ці претензії від тебе - це явно на гарячу руку.

    Правда трохи вразили слова "якогось фольксвагена". Тобі треба відпочити і все буде добре. Бо, окрім тебе, я ще не зустрічав майстра, який каже, що зробить. І ба чудо - направду робить. І виїзжаєш з твого гаража щасливим. Бо до того рік а може й п'ять ніхто не хотів братися і всі так звані "майстри" казали: Ні, це вже ніхто вам не зробить. А ти робив, і робив все до кінця, щоб працювало. Покращував наші машини за смішними цінами. Але мене навіть не ціни мінімальні вражали, а те, що ти брався за це і, саме головне, робив.

    Ну і звісно, до хорошого звикаєш швидко, на жаль. І, мабуть, я не один такий. Ось і дивується нарід. Але ти ж знаєш, що лише щось попроси, і я допоможу чим зможу. Не раз тобі пропонував допомогу. Ти головне не відмовляйся, не будь таким гордим, як завжди. На то вони і друзі, щоб допомагати в тяжку хвилину. Але і клювати в голову, якщо будеш від них віддалятися, також будуть, сорі. Зі свого боку я вже краще продам свою машину, лиш би ти не був мені нічого винен по її ремонту і щоб я не мав до тебе більше по ній прохань (список, бля, величенький, фантазія не спить). Лиш би залишались хороші відносини.

    А загалом, ти справжній друг. Вони завжди кидають у важку хвилину. Щоб потім обов'язково повернутись з допомогою. Я в тебе вірю, все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Skoda Oktavia tour Вирішення глюка з заводкою (глюк іммобілайзера) + чистка інжектора + заміна свічок
    Щоб поміняти свічки і вийняти форсунки, прийшлось знімати впускний коллектор
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Вирішив зробити останній допис в цій темі:

    "Клубний гараж" в січні буде офіційно знесено як і все, що знаходиться між фуршето та радіоринком з одного боку і вулицею Кукурудзяною з обох протилежних. Буде тепер там ще один Епіцентр.

    Так що безслідно щез не лише Донецький, а і місце де він був.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Під час зносу гаража був виявлений сундук з баблом за бензин
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    наткнувся на назву теми і пару секунд навіть замріявся, що у нас справді є клубний гараж.. те місце, куди може приїхати одноклубник вечором і зремонтувати машину, а не мерзнути і не сліпати в темноті, місце де можна клубом зібратись і пива попити, чи допомогти одне одному.

    але не з Донецьким на чолі, а просто спільний гараж з теплом і електрикою. шо думаєте ?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ми вже майже 7 років думаєм, що це було би харашо :)
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    і шо саме цікаве - я розглядаю цей варіант з двома друзями (це десь по 100 грн в місяць), а якшо це розглянути з клубом - то це взагалі получиться по десятці. + завжди весело і завжди хтось поможе. процитую нашого одноклубника "навіть якшо хтось збоку стоятиме і лузгатиме сємкі - вже веселіше працювати"

    тимпаче, що зимою крутити машину на вулиці - ой як не весело :_)

    п.с. уявіть собі Ельзу, котра фіксає ходову в червоному гольфі МК3, - та на з'їздах явка буде сто відсоткова :dance:
     
  11. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    я за!) скидатись по 10ці буду вже, хоч в клубний гараж попаду найскоріше лише через рік)
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Не треба що місяця. я знімаю гараж з ямою. коли треба можу пустити на пару годин-півдня, на вихідних чи після роботи. правда інструменту особливо не маю, так - пару ключів. можна глушник замінити чи масло поміняти. поруч є майстер ходовик, але і по загальному стану може якщо не допомогти, то проконсультувати.
    Може ще хтось таке має. А спеціально орендувати гараж щоб там тусуватись - може і є сенс, але там постійно хтось має бути і за все відповідати.
     
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Де знімаєш?
     
  14. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Кооператив за онколікарнею, Максимовича (колишня Броньова)
     
  15. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Я пад сталом :D:D:D MARTINI жжот
     
  16. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    а може там під гаражом ставка артема і він там переховується?
     
  17. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Угу....Elza в комбінізоні на голе тіло і з ключем на 27.... і поруч КІТ щолкає сємки :blush: Во картіна маслом...:D Аншлаг гарантовано
     
  18. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    от ти його і почала. палиш! палиш кантору. я тут народ підбиваю гараж для клубу робити, а ти всі карти зразу відкрила. :D


    :diablo:
     
  19. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    що ти маєш на увазі ? єдине за що треба відповідати - це не залишати після себе срач і закривати добре гараж
     
  20. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Вууууууупс.....:blush: Та шоя, шоя....Та я нє....я ніц не казала....
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)