Клубний канал (мобільна рація Zello)

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем diesel757, 22 січ 2016.

?

Чи потрібно нам клубний канал zello

Голосування закрито 1 лют 2016.
  1. так

    83,3%
  2. ні

    16,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Шановниє, я тут подумав:
    - було би не погано, якби у нашого VW-клубу був свій канал на Zello. Га? То як, спільнота, на те все дивиться?

    Як це все працює?, я думаю, що більшість знає, та багато хто тим користується на певних каналах. Тому багато про то писати не буду, дам посилання на Вікіпедію (Zello — Вікіпедія), єдине, що зазначу, що для того потрібно телефон, котрий Андроід, або шось типу того, ну і інтернет тіпа 3Джі. На сьогоднішній день, більшість вже мають такі телефони, тому давайте зорганізуємо свій канал.

    Для чого воно потрібне?
    Та для того, щоби поспілкуватися, щоби повідомити якусь інфу, щоби попросити допомоги у разі (ДТП, чи ще щось), щоби щось обговорити, в той час, коли їдеш в далеку дорогу і хочеться простого спілкування. Ну, якось так....

    Хотілось, би почути ваші думки.
     
  2. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    якщо я не помиляюся така тебе трішки раніше тут десь піднімалася.
    а взагалі ця прога була б непогана, якщо кудись пересуватися чи колоною, чи на зустріч... ну і так далі... навіть для зїзду щоб поїсти сосисок з лупиздриками)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Краще всім зареєструватися на Фейсбуці і зробити чат на всіх учасників і все. Менше трафіку і зручніше. Слухати зелло ну нафіг.
    Поставив мессенджер і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Підтримую створення такого каналу на Зелло. З практики по інших призначеннях - Зелло дуже помічна штука, а особливо в нашому випадку автомобільного форуму (КЛУБУ) - то дуже зручна і тематична сільнєйша штука б була.

    Щодо месенджера ФБ на тел - з міркувань безпеки - не встановлю собі тої аплікушки (з месенджера фб навіть в Штатах зливають дані).

    @diesel757 , а воно платне, щоб створити і потім користуватись?
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шо там такого можна обговорювати щоб боятися за ту інфу? З зелло думаєш не прослуховують?)))

    Ну я рацією тою користуватися не буду. На мому старенькому телефончику воно в мене лагати буде і жерти вагон трафіку і батареї.
     
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    маючи месенджер на тел - доступ буде до твоїх всіх матеріалів, не лише до Клубної розмови, а Зелло, якщо тел не стягує - то можна періодично включати - воно їсти не буде просити в телефоні - просто реагування буде з запізненням.
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та хай собі стягує все шо хоче. Мені якось пофіг.
    Нашо реагувати пізніше якшо людині потрібна допомога саме в той час, а я прослухаю через пів дня... До того ж я не хочу слухати. Мені читати краще.
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    я ціную твою думку) сподіваюсь як і всі присутні тут )

    сподіваюсь Дізель візьме всі думки до уваги і почне активні дії в тому напрямку з адмінами )
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Адміни тут ні до чого... самоорганізація чувак) Це не громадська організація)
     
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    в моєму розумінні - адміна треба уповноважити, щоб імплемеентував резолюцію клубу, а якщо адміни дадуть добро - то думаю і будь хто інший може це зробити...
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    І не применшуй роль адмінів на форумі - вони тут головні ;)
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    звичайно, що безплатне!
    Шег, ну то починай з того.... з параметрів телефона.
    Про який трафік йде мова?
    Приміром, в мене стоїть пакет Київстар, якийсь там "33", кожен місяць знімає 33 грн. Використовую дешевенний китайський планшет. Постійно включений ФБ, включене Zello, та постійно відкрита вкладка з книжкою в онлайні + навігатор на ньому, коли в таксі катаюсь. І чомусь лишнього не знімає, хіба що відкривати сайти з оголеними дівулями, ну і відео теж не дивлюсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ще за часів майдану була така ідея, навіть створили клубний канал, в ньому зареєструвалось чоловік 4-5, наскільки пам"ятаю, відповідно толку з того ніякого не вийшло. Це при тому що тоді програмка Зелло була мега-популярна, всі слухали Варту.

    Тут я згідгний з Шегом, ця штука в мирний час тим більше не піде з купи різних причин.
    Особисто мені так само зручніший ФБ-месенджер.
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    назва?
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    чувак, два роки пройшло, він проіснував кілька тижнів в анабіозному режимі і я з нього видалився, та й зелло я давно зніс з телефона

    зелло незручно тим, що воно балакає :) сидиш ти такий на роботі, чи на побаченні, чи на діловій зустрічі, чи в черзі в магазині, чи в маршрутці ..... а з твого смартфона постійно хтось говорить, а то і взагалі жаба квакає :) Тебе то задрочує, ти зелло вирубаєш і в цей момент суть ідеї повністю нівелюється.

    з чатом все простіше, коли приходить повідомлення, можна майже завжди почитати, не створюючи незручностей оточуючим і не попадаючи в дурацькі ситуації на людях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Отже так, чуваки, чувіхи, нечуваки, нечувіхи і всі решта :cools:, поскільки ми на днях плануємо мінівідпочинок :drinks: в складі учасників клубу, шо передбачає переміщення на відстань 100-150 км в складі колони і з метою організації безпечного руху, бла-бла-бла.... ну, ви поняли (шоб багато не писати).
    На платформі Zello створено клубний канал. В дорозі, в колоні - вважаю, що буде більш ніж доречним та максимально корисним для тих, хто їде. Тому, можете долучатись та користуватись при потребі.

    Для прикладу, коли я їду на дальняк, то в авто "чіпляю" рацію котра працює на 15 каналі (далекобійники), переваги писати не буду, але зазначу, що навіть здійснити той же обгін вантажівки, котра волочиться, на ускладнених ділянках значно легше, простіше та безпечніше, і.т.д.і.т.п.

    Ііііі таааак, шоб долучитись, необхідно мати встановлену прогу і тоді в пошуку каналів забивайте Львів VW клуб
    Скріни каналу додаю
    Screenshot_2017-06-28-17-11-58.png Screenshot_2017-06-28-17-10-04.png

    Всім добра та бобра :))), спілкуйиесь без обмежень:dirol::dirol::dirol:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Вітання хорошим людям!
    Поставив зелло... знайшов vw..

    двоякі враження

    Може зручніше було б створити групу у вайбері?
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. ми є у меседжі клубному
    2. Окей, їдеш колоною, перший обігнав (чи відстав, чи ше шось) , далі в меседжі чи у вайбері пише, типу: "... давай-давай, після жовтого Кєнго сміло виходь на обгін...", чи як?
    3. як показала практика - з меседжа всі потікали, бо Дізель (я), Ельза, і ше де-кілька осіб - всім набридли своїми переписками. І почали дружно видалятись.
     
  19. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    кинь зсилку, або долучи мене
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ооооо, того, я не знаю, як зробити.
    В меседжі називається "VW Club", але:
    - адмін тої шняги Мартіні
    - Мартіні видалився з чату
    - чат помер
    :haha::haha::haha:
    Хіба шо, де-коли рідко-рідко хтось шось напише.
    :cools::cools::cools:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)