Куди поїхати відпочивати?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Newman, 27 лип 2007.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Віддам, але при тій умові що приїде!!! :razz:
     
  2. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Дякую :) Та я жартую. даси йому свої 5 а решту я довезу. Якшо з ним сориш :)
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Щось ти нероздавався пивом... а може не приїде! Свістун - згоден віддати 7 пляшок якщо її не буде!?
     
  4. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    будем пити пиво, бо шось не похоже що приїде, хоть всяке буває...
     
  5. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Поїду у Крим з 1 по 9 вересня. :)
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Але ж там як раз холодно стає в ці дні :sad:
     
  7. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Хто тобі наплів ті дурниці? В Криму тепло дуже в вересні. Так, відносно літа - холодніше. Але нема такої спеки як літом і на пляжі можна валятися постійно, невважаючи на денну спеку. Недарма той сезон звуть бархатним. Вода +24 +25 повітря +25+38. Що ще потрібно? ;-)

    Додано через 2 хвилини
    А саме головне, що нема такої кількості народу. І ціни на квартири і на базах падають мінімум у 2 рази. :) Їджай у Крим в осени і ти не пожалкуєш! :) У 2006 року вода в Криму в листопаді +18 була! ;-)
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Я там був в такі дні в 2004му - тому й кажу.
     
  9. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Я там був у такі дні у 1997, 1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006. А ось у 2004 не був. Але я кажу так на ті дні, котрі я там був. І так практично ЗАВЖДИ. Кожний рік. :)
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: здаюсь.
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    що за хейки в банках!?
    Куди поъхати выдпочивати :)
     
  12. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Кацівелі. ПЗК. Дуже гарно!!!!! І море лагідне і чисте!!!!
     
  13. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Я тільки но з Криму пробув 3 тижні, якщо хочеш чисте море без бруду (битих пляшок, насіння, і всякого г...на, що плаває по поверхні треба їхати в село Громово, знаходться в 20 км біля Чорноморська по дорозі на Євпаторію. Там і село Знамянське десь 2 км далі. Кімнати 20-25 грн. з чоловіка. Найчистіше море на весь Крим. Подивитись правда там нема на що, але є розкопки старого міста. Їздили в Чорноморськ в ресторан Тайбейської кухні. З Громового потім їздили в Аквапарк в Євпаторії. Цього року подорожчав з 10 до 20 грд з дорослого 180 грн. з вхід, нас було 14 людей і залишили ми за вхід 2500 грн. але ніхто грошей не шкодував. Гарний настрій і маса емоцій до кінця відпустки нам був гарантований, це вже перевірено, я там 3 раз. Щодо Чорноморська, море там брудне. з місцевих людей всі їздять в Громово. Правда до моря від села далекувато пішки. Переважно всі приїздять туди на машинах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Ми були в Чорноморську, бо котеджі класні, а на море теж в Громово їздили, 15 км від Чорноморська(так на вказівнику писало, а на спідометрі-16 вийшло :)) . Я там ше з каміння крісло в морі побудував :) Вода чистесенька... і медузами накидався за весь рік, і попікся, правда...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)