Купівля-продаж Scirocco

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Gorm, 8 тра 2007.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Ужас
    Данецкий пацаномабиль :)
    скинь штуку на удаление колхоза и тогда может быть кто-то купит из знатоков
    А так разве что тазоводы купят вместо васьмерки
     
  2. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Я за валідолом...
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ну чого налетіли на хлопаку..... він хотів як краще... а вийшло як завжди...
     
  4. Alexandr

    Alexandr Початківець

    Авто:
    Volkswagen Scirocco 2
    Я её брал для душы! Колхоз был везде, и внешне , и под капотом от ТАЗа много чего стояло! Внутренне порядок навел! Искал морду в орегинале не нашел! На продажу выставил из-за того что с Донецка переехал в Славянск, а тут дорог нет И мне жалко эту машинку! А содержать две не в силах пока!(((
     
    Останнє редагування: 8 тра 2012
  5. Alexandr

    Alexandr Початківець

    Авто:
    Volkswagen Scirocco 2
    А когда я её пригнал домой, я валидол ел пачками. Потому то искал с нормальным кузовом почти три года!
     
  6. Alexandr

    Alexandr Початківець

    Авто:
    Volkswagen Scirocco 2
    Воспринял как летящую ЖБ плиту в свой огород!)))
     
  7. Voffka

    Voffka Active Member

    Авто:
    VW Jetta Coupe
    Клубна карта:
    000010
    Нормальна тачила (принаймі криміналу не видно). Чого на хлопця налетіли?
    Салон на любітєля (може когось саме такий і пре), а щодо морди, думаю це робилось не від бажання колхозити, а від браку оригінальних з/ч.
    Та і чого гнати, якщо самі ж використовують фари від Бумерів, Ікарусів та від інших Амулетів...
     
  8. Yuri

    Yuri Новачок

    Авто:
    VW Scirocco 1987
    Всем привет!
    Ищу себе 1й автомобиль. Рассматривал разные варианты, но в конце-концов остановился на Сирокко: по описанию не дорогой в эксплуатации и надежный автомобиль (поправьте если ошибаюсь :) ). Ну и внешний вид конечно запоминающийся.
    Теперь к делу. Есть вот такое предложение, кто что о нем думает? http://auto.ria.ua/auto_volkswagen_scirocco_9949679.html
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    На форумі є тема, де цей сірко обговорювався. Вбий в пошук scirocco і знайдеш тему Уточкіна
     
  10. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Не знаю чи це той самий дідусь, але одного разу бачив у Львові Scirocco mk1 білого кольору, видно що доглянутий, то за рулем був дійсно дідусь старше 60 років... о це клас, таке враження що перенісся в часі на 30 років назад.
     
    Останнє редагування: 17 чер 2013
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Так, мені також за нього років 2 тому розказували....
     
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    сорки за флуд, але, хлопці, троха важайте на те, що пишете...
    колись давно, коли коліжанка з подвір"я сказала, що в неї день народження - їй сьогодні стукнуло 27, я подумала: яка вона старааааааааа.......
    коли пишете, що хтось у 60 років старий, подумайте, що незабаром і ви там будете, і тоді я би хотіла подивитися, як би вам було приємно, коли би молодь показувала вам усі пальці, які в них є, бо ви обережно їдете, і кричала вам у відчинене бокове: з"їдь на узбіччя, п...дун старий! і не тому, що вона, молодь, така погана, а тільки тому, що у свої надцять ще не пережила того, що ви у свої 60...
    і ще я би хотіла тоді подивитися на вас, як би ви ховалися по закутках зі своїм черговим проєктом (відродження ретромобіля VW Т5, наприклад), щоби сусіди, бува, не сказали, що у старого дах поїхав...

    важайте на слова... ок?
     
  13. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Можливо, я трохи неправильно виразився ... я мав на увазі, що за кермом був старший дідусь років 60-ти (не знаю як по іншому виразитися чи написати), що взагалі трохи рідкість на наших дорогах, і плюс за рулем не просто Жигулів чи Москвича як це зазвичай буває їдучи на дачу своїх 40 км/год, а за рулем навіть не просто VW, а Scirocco MK1 в дуже доглянутому стані (зараз одиниці молодих людей може утримувати в такому стані нові авто), ця людина дійсно полюбила це авто на все життя.
    Я був приємно здивований, тому що побачити на ходу MK1 дуже велика рідкість (мені приходилось бачити дві машини - цей білий, та чорний Олега М.).
    Я з великою повагою відношусь до людей такого віку, що їздять за рулем, і ніколи б собі не дозволив так зробити ...
    і нехай би кожен з нас в такому віці міг ще керувати авто...

    P.S. я на дорозі таким людям завжди уступаю дорогу.
     
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))

    саме про це і йшлося - у молодості цей старший чоловік років 60-и був таким же, як ми, вагоголіком, але тоді не було такого клюбу! то він собі сам любив VW і робив свої проєкти. впевнена, той сірко - це його улюблений проєкт. а в 60 за кермом - це ніщо! я по Америці 820 км їхала з жінкою, котрій було 83 роки. то правда - я плескала в долоні і на мотив "Подоляночки" приспівувала: "а тепер вимикаємо правий поворот" і щось в тому дусі, але їхала вона бездоганно!
    і ми там будемо!
     
  15. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Переглядав Вікіпедію, і знайшов там цікаві цифри...
    Всього виготовлено:
    Volkswagen Scirocco МКI 1974—1981 - 504 153 шт.
    Volkswagen Scirocco МКIІ 1981—1989 - 291 497 шт.
    Різниця в кількості шт. майже у два рази (ніколи б не подумав), а дефіцит на ринку та в експлуатації МКI в рази більший (принаймні мені так здається).
     
  16. Yuri

    Yuri Новачок

    Авто:
    VW Scirocco 1987
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    думаю вартує їхати дивитися
     
  18. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Давно вже тут ніхто нічого не писав по темі, от переглядав пропозицію на легендарні scirocco, знайшов такий варіант http://auto.ria.com/auto_volkswagen_scirocco_14436671.html.
    Хто, що скаже по цій машині, вартувало б за 2 тис. $ його купити?, і на яку суму треба приблизно орієнтуватися в теперішніх умовах за достойний mk2.
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На вигляд нічо так. Панель якась обшита чи мені здається? Але наче не найгірше)
     
  20. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    панель точно перетягували, вони наскільки знаю, в гарному стані не криві, і не потріскані дуже рідко зустрічаються. Машина ніби фарбована, але зелений колір якийсь не дуже.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)