Купівля-продаж Scirocco

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Gorm, 8 тра 2007.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    а ошб пригнати сюди і розтаможити треба ше 5тис. то не серйозно.......
    за 3 я би купив....

    Багато хто хоче але не скоро то побачить....:cry:
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    :???: На жаль:cry: Україна - не країна для ненормальної конкуренції. Країна ідіотських законів!!! Щоб пригнати та поставити на доки Скірокко з Німців (чи Польщі, різниці нема) обійдеться не менше 9000USD. Задоволення не дешеве. Маю надію на найближчому зїзді поділюся досвідом.
    Так шо є 2 варіати:
    1) Набратись терпіння та шукати рокко в Україні на авось в нормастані
    2) готувати не менше 9 тищ не наших долярів, щоб привезти із-за бугра.
     
  3. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    3) купити в Україні вбиту скіроку занедорого (лиш би кузов живий був), купити живу скіроку в німців чи поляків, попереставляти все що є з вражого кузова на український, і вийде нормальна машинка вартістю трішечки більше ніж 5 тис...

    Або є ще якийсь такий прікол з заміною кузова в машині - я деталей не знаю, але якшо в машини кузов зігнив і потребує заміни - кажуть, після відповідної експертизи, можна його замінити...
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    все питання у тому, як перевезти в Україну нерозмитнену машину
     
  5. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Ну не зовсім - можна виїхати до Польщі - і там все зробити приблизно за тії ж бабки, тільки потрібно шоп вбитий варіант туди доїхав + майстерню нормальну знайти.
    За чутками роблять це там непогано і навіть не дуже дорого.
     
  6. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Це тільки чутки. Роблять там аби зробити і недешево, відносно України. Мені наприклад у Запоріжжі за 100 уе машину розберуть до кісточок і зберуть. Знайди таку ціну у Польщі! :) І ти різницю відчуй, ти поїдеш у незнаїому країну, до незнаїомих людей. І все, що знімуть з твоєї машини, залишиться у Польщі. А якщо перевезти машину в Україну, то все, що знимеш, зостанеться тут, і з часом може згодитися в діло. :)
     
  7. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Ну... значицця дезінформували...
    Тоді варіант в"їхати на такій машині в Україну (заплативши завдаток, який повертається при виїзді на цій машині за межі України) попереставляти з неї все, що найкраще і на двигуні від мотоцикла виповзти якось...
    але з поляками непросто буде - ті теж захочуть завдаток... хіба в РФ чи РБ...
    З іншого боку в Польщі залишаєш голий кузов, а всі корисні запчастини везеш в багашнику (під помідори)...
    Да уж... складно це все...
    Але ж якось ввозять то всьо на вкраїну ніби...


    Ну на Львівщині чи Київщині по моєму таких цін вже нема... А якшо є - то на швидкості 100 км/год з неї нічого не залишиться - всьо розвалиться...
    Знаю 3-х людей які принципово їздять ремонтуватися в Польщу - тому що дешевше/якісніше...

    Так варіант в тому то і полягає шоп знайти нормальних майстрів через знайомих...
    А частин ти точно більше ввезеш на неньку, ніж ввозячи/вивозячи авто звідси...
     
  8. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Лазячи по польських сайтах надибав ще парочку сірків... нема від них спасіння )))

    туць

    і туць
     
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Якшо реально треба, можу допомогти в цьому питанні, так як сам цікавився, і є варіанти.
    Цей варіант називається переобладнання, для нього потрібно розмитнювати кузов, який ввозиться, платити за дозвіл на переобладнання, розбирати-перевозити-збирати автомобіль і мати тут документи, які стоять на обліку. Такий варіант якраз і потягне від 6 до 8 штук, (доки+машина+розмитн. кузова+дозвіл на переобл.+розборка\зборка) тому його з Скірокко замутить хіба багатий любитель-маньяк, бо вигідніше це робити з дорожчою машиною (від 8 тис. ринкової ціни в Україні).
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    а які є ше варіанти крім розимтнення і пригон машини на доки?
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    купити машину в салоні !!!;)
     
  12. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Можна, якщо за кермом буде власник поляк, німець тобто машина буде на обліку в Польщі, Німмечині і т.д.
     
  13. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    там тому поляку потмі треба буде перевезти ту машину назад, який толк з того
     
  14. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Прочитай яке було запитання !
     
  15. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Читати потрібно проміж строк. Якщо той поляк/німець приїде сюди. то ціль тієї поїздки не сплатити йому за те, що він сюди на машині приїде і на ній же поїде до себе додому. А ціль тієї поїддки залишити машину тут. А ось що далі буде з тим іноземцем???
     
  16. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Тут купити лісапеда і хай крути педалі додому!
    Якщо серйозно, а що зним може статись? Вертається до себе на родіну!!!!
     
  17. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    :-D Знаю такого маньяка
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Я теж тепер його знаю! Переказуй, нехай мені дзвонить, бо десь втратив його номер ;)
    ТУТ Знайшов машину, яку хочу пригнати собі як донора на запчастини. Чи хтось мене проконсультує, як це зробити і скільки мені це коштуватиме?
     
  19. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Вартість перегону машини від 300 до 500 баків... собівартість = страховка + бензин (орієнтовно 300 євриків)
    і т о г о = від 700 баків начинаючи... Але ж аппарат жиш ;) "ТУТ Знайшов" :) :) :) :)

    Як це зробити - тре мабуть звернути увагу на це
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Купівля-продаж Scirocco

    Перепрошую, дякую. Ти це хотів почути? :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)