Купівля Шкоди Октавії

Тема у розділі 'Skoda', створена користувачем serg9, 24 гру 2007.

  1. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    пробіг 38к

    нарахунок шкоди то млін то я вище описав чому я її не взяв якби машинка була хочаби з подушками безпеки то я би її брав без всяких. Черату на АКПП взяв бо, як я (знов таки) писав вище, на ній буде їздити дружина потім і поскільки купити мрії то шо хтілось душею не вийшло то було вирішено купити то шо підказував здоровий ґлузд.
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Як правило це себе виправдовує ;) Хоча й не завжди
    Для радових жінок (не майстрів спорту по раллі) АКП - це найкраще. Тут сперичатись без сенсу.

    Ну а думка slipknot'a така: треба було взяти щось старше і якісніше
    Загалом я її поділяю.
    Доречі ти не правий. Перед купівлею авто ти радився зі всіма... тобі дали купу порад корисних... а Церату ти взяв і тупо купив. :)
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    я радився на рахунок шкоди октавії а не про покупку в загальному.
    Ту шкоду допомогли не купити, і дуже дякую.
    так, черату тупо купив, бо заіпавсо я шукати нормальний "живий" варіант машинки достатньо потужної
    за ті гроші (12к потолок)

    та лана шо там говорити якшо черата буде чимось незадовільняти то продам і куплю шось інше.
    давайте на тому замнемо ту тему або створимо іншу типу
    Старше і якісніше vs набагато новіше і Кіа
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Нех їздить і не ламається!
    Удачі на дорогах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. slipknot

    slipknot Active Member

    Авто:
    Chevrolet Lacetti 1.6 H / BMW k 1200s
    Я поступил по другому - ниже классом , новая , более качетвенная , экономичнее ,
    без потери в динамике и комплектации !
     
  6. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    А дійсно давайте почнемо відповідну тему. Мені наприклад уже приходять в голову думки, що моя автівка вже не нова (1994 рік), і рано чи пізно прийде час щось вирішувати. На що би я мав звернути увагу при виборі наступної авто?
     
  7. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    тему можна продовжити тут http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?p=96771#post96771
     
  8. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Мужики, це - відверта казка...Як тільки від "перекупа" чи власника якогось гаражу ( який називає себе "директором СТО") чую про те, що машину мав лікар(ка)-відразу йду геть...Цих казок наслухався ще тоді, коли з Німеччини ганяв машини..там теж, блін, всі лікарями були, а машини підмарафечені і вбиті в га...но!:nea: На рахунок СТО на Бортнянського - домовляюсь без проблем ( в мнен там товариш працює)!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)