куплю дитяче автокрісло!!!

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Дімон, 10 чер 2008.

  1. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Вже щоб не створювати нової теми, спитаю тут. А якщо буде потреба, то прошу вас модераторів перенести, куди буде правильніше! Чи дозволено по ПДР кріпити дитяче автокрісло на переднє крісло пасажира, якщо дитинці 2 і більше років? Чи можу я сам з дитиною їхати на авто і чи гайці не будуть мати претензій до мене у цьому випадку?
     
  2. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    невпевнений, але здається можна, лише шоби дитяче крісло не було прикріплене вперед спинкою, бо в такому випадку потенційний еірбег може пошкодити дитину.
     
  3. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Та в мене немає ніяких аірбегів! Тому і питаю чи хлопці з полосатою паличкою не будуть мати притензій? І на яку букву закону я маю конкретно впиратися? Бо взагалі я бачив що по місту їздить мінівен з дитячим кріселком на переді
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Можна і спинкою вперед.
    В сучасних автівка є вимикач пасажирської подушки.
     
  5. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Так конкретно можна по закону їздити самому з дитиною 2 роки, в автокріслі на переді, чи не можна? Бо в правилах не бачу такого.
    Олег дав натяк, що крісло може стояти будь яким боком, але конкретної відповіді я так і не отримав
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Можна. Забороняеться перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або до 12 років в авто .... Див ПДР 21.11 б).
     
  7. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Я ше не бачив дітей 2х років з ростом 145 см і більше! Тоді виходить що сам я не маю права їздити з дитиною в автокріслі на переді! Дякую
     
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Можна!!! Тільки прищіпни дитину з кріслом штатним ременем. Мав колись інцидент по цьому поводу з гайцями. Доказав! В правилах є написано в дужках "в спеціально обладнаних кріслах". Вони самі були шоковані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. heap

    heap Новачок

    Авто:
    сірий
    Привіт! Якщо шукаєте дитячі автокрісла то рекомендую заглянути на сайт http://slando.com.ua/search/0_1.htm...і б/у крісел! Заодно і з цінами ознайометесь!
     
  10. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Дякую Ros, оце я якраз і хотів почути від форумчан. Повна відповідь на питання!
     
  11. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Подивися добре ПДР про пасажирів на передньому кріслі, в мене в бардачку ПДР завжди лежать. Виділяю маркером цікаві моменти і немає ніяких наїздів з сторони ДПС
     
  12. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    та в мене теж в бардачку лежать, тільки от я зараз нікуди не їзджу, а машина стоїть в гаражі...нехочеться іти за одними правилами
     
  13. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    я б твою книжечку придбав))) з виділеними маркером моментами)))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)