Легалізація "блях"

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 23 лис 2018.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну що, Президент підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

    В нас в клубі є люди, які їздять на єврономерах. Чи збираєтеся ви скористатися можливістю, яку надали вам нові закони?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    мабуть, не все буде так просто, як видається. там треба буде угоду купівлі продажу, для того треба буде виїхати (мабуть) і знайти власника. + інші нюанси, я ще не все знаю.
    тому щось мені підказує (а вже є такі оголошення) що будуть фірми, котрі робитимуть розмитнення "під ключ" за окрему суму.
    тому це мало вигідно тим, хто вже тут їздить і навіть толком не знає, на кого і як та машина везена. але тим, хто тільки збирається купуити привезти і розмитнити щось не дуже старе - новина, швидше за все, позитивна. тим більше, якщо везти електромобіль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Сумнівно що будуть за 3-5тисяч розмитнювати машину яка коштує 1000Є там.

    Скоріше тіки нових машин всеодно стосуватис буде.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Але закон передбачає відповідальність, якщо не легалізуватись. Що робити? Здавати на шрот? Віддавати на АТО? Виходити на бляхомайдан?
     
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    там не так просто. ту машину не можна знищити/подарувати/розібрати. або розмитення - або назад туди, ябо якийсь штраф (великий). думаю, знову ж будуть схеми, як її типу "вивезти" або вона "потрапила в ДТП і не підлягає ремонту" і т.д. і вже кожен буде вирішувати, що йому дешевше/вигідніше.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я так розумію, на бляхах не можна виїхати за кордон, якщо не ти на них в"їхав
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    саме так. і стосується то всіх, навіть іноземців.
    тобто, якщо пан Кшишек ввіз авто в Україну, то пан Войцек не може в ній виїхати. треба шукати пана Кшишека..
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    думаю, що багато бляхів вже без легальних документів. тобто не мають діючого техогляду, страхового полісу, а бо і навіть не є вписані в техпаспорт..
    думаю, будуть далі страйкувати..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Але точно шроти поповняться новими запчастинами, що вже не погано для людей, які мають таку машину на укр. реєстрації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну, можна ше їх палити і заробляти на переглядах на ютубі :)
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Бляхи різні є... знаю що на литовських їздять туда сюда... там вроді машина на фірму а водій працівник фірми... І що цікаво тіщо заганяють оформляють не на себе а наймають водія за 100 є. З машинами тут можна робити що завгодно - палити на шрот перепродавати - литовцям це по барабану
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    бляхи бляхи бляхи, аааааа-аа-а
     
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
  14. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2

    Та причепіть собі нормальні номера, українські пластмасові + можна собі козирний номер зробити!! Хто там буде звіряти їх по базі?!?! А вопше ідеально зробити машину двійника тай дешевше і їздіть собі на здоров'я ))(рофл)!!!!!:haha::dirol:
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Жаба німець, йому пофік, а ти якшо офіційно проживаєш і працюєш, то можеш на 60 днів в рік заїжджати
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не може.. в законі немає ніяких виключень... Якщо резидент то підпадає під закон - навіть працівники косулятів не мають права без застави якщо машина не українська...
    Курва... ото срані контрабандисти наробили - тепер нормальні мусять через них мати проблеми
     
  17. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    щось не шарю яким макаром воно мене має стосуватись.. Я як нерезидент України маю право заїжджати на 90 днів..
    А відносно транзиту - а що з реальними транзитами? Навряд чи їх відмінять. Тобто якщо пан Кшишек на своїй фурі з польськими бляхами повезе в Росію вантаж, то що його не пустять через україну?
     
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Хе? це що на ютубі пише? Звідки такі роздуми? Чи там тільки польські бляхи не пускають, а німецкі - велкам? ))
     
  19. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Там якось можна на консульський облік стати за кордоном, що ти там живеш і працюєш, і тоді ніби можна, було в якійсь статті, але це не 100%. Тобі треба поцікавиться, якщо хохеш і далі на "пиво" сюда приїджати на бляхах ;)
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    німцям на своїх бляхах проблем нема ніяких
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)