MARTINI-мобіль

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2006.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    і буде в нас клубне НЛО!
     
  2. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    MARTINI а можна мені фото свого гольфика виставити??? чи це тільки для адмінів???
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    так став, в чім проблема?
    Йдеш в "Панель керування" , там в "Аватари" і закачуєш. Тільки вона має бути малесенька
     
  4. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    Martini, "зараховано" від Києва...
    Але - прєднаюсь до добок щодо сітки. Як на мене то просто рідна решітка без ємблеми набагато гарніше виглядає...
    І ще одне - у тебе накладки на арки не стикуються з бамперами - там великі щілини - треба б щось зробити з цим :)
     
  5. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    гарне чудо
     
  6. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: MARTINI-мобіль


    таке десь можна купити чи там космо ціна?
     
  7. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    Антенка, которая с наклоном, идет с завода и должна работать! ;)
     
  8. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    Прєднаюсь i я.
    Усі ці сітки - дитяча забавка.
    Ось ссилка:
    http://semenmtu.narod.ru/story11.html може вона тобі допоможе!
    І подивитись ще по цій ссилці я теж рекомендую.
    http://semenmtu.narod.ru/sciroccostory.html
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: MARTINI-мобіль

    антенка з нахилом на даху бувають двох типів, обманка, щоб її потім викинути і вставити справжню і не сверлити дирку і справжня така як в мене.
    Але в мене на 11 році вона підздихає, там корозія мабуть підсилювача взяла своє, тре міняти підсилювач.
    вот....
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Трохи понікропощу
    Друге життя мартіні мобіля
    Офігенний білий салон обшитий дермантином і білою тканиною. Стеля і люк обшиті потолочною мякою тканиною. В салоні нічого не гримить і не шумить, єдиний недолік - підскрипує уставша тверда пенель якій місце на свалці, навіть бардачок там якоюсь бляхою підпертиі. Кусок попільнички хтось відгриз. Ручки з замками працюють одне через друге. На кріслах немає пластикових ручок для відкидання. Сигнал виведений на кнопку торпедо і не працює. Куліса розбита так що першу найти не реально, та й всі решта наугад. МУХАБОЙКА. Холодний мотор треба газувати поки не нагріється, інакше глохне. Мех інжектор.
    Багажник обшитий войлоком , саморізами і фанерою. Похабно але нічого не скрипить і голого металу нема.

    Кузов. Окремою темою йде дах який обтягнутий білою плівкою під карбон. Куски чорної плівки під карбон можна наблюдати на лючку мензобака і передній частині там де двірники кріпляться.Місцями вздута. Кузов з дверима "свіжооблитий" автофарбою, без пройомів і без зняття елементів з машини. Мну почало від цього підташнювати.

    Двері він казав поставив нові з донора, каже стояли форточні, зараз без, каже бампера теж сам ставив, широкі. Ростонована. До електрики братись треба теж, кароче машина-мрак і просять за це всього лише 4500 + торг. Увага 1986 рік... Мну ф шокє.
    Мартіні , як обіцяв - фото.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 вер 2013
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    у мене була м"яка. Цікаво, нашо він її поміняв?
    дивно, мій був на широких бамперах

    а наклейка, очевидно, ще та, яку я приліпив 7 років назад :) Шо то значить, правильні підготовлена поверхня :)
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Про широкі бампера - що ще раз доказує що всі пиздять. Навіть знайомі знайомих.
     
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    не зрозумів слова "пиздять" брешуть чи крадуть?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)