Мій Гольфик-америкос IV

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем ROS, 26 вер 2011.

  1. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    З якого авта той шильд ГТІ, заводський.
    шильд гті.jpg
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Після дуже довгих пошуків(2роки), таки придбав задній/центральний підголовник.
    Задоволений!
    зад підг.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Ще в гаражі знайшов пару запчастюльок, віддам - хто що запропонує
    пов ауді1.jpg пов ауді2.jpg стоп гольф.jpg
     
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Щось давно не писав про машинку, а нема що і писати, мало їздить і без проблем!
    Щось я задумався над своєю машинкою
    1. Продати і купити щось інше
    2. Поставити ГБО і катати до.....
    3. Пригнати дизельного донора і все перекинути на свій кузов
    Що порадите?
     
  5. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Якщо не планується кардинально збільшувати пробіги, тобто мало їздить не через дороге паливо, а просто нема потреби, то варіанти 2 і 3 - хіба щоб не скучно було.
    Крім продажу в декого бувають вдалі обміни.
    Або їздити,як є.
     
  6. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    На роботу-по роботі-після роботи є службове авто. Шкода продавати Гольфа, подобається він мені.
    Погуглив дизельні варіанти в Дойчі, вони і там недешеві з пробігами, а ціна на пальне приблизно одинакова.
    Хіба викидати 400євро на ГБО і катати пару років. Все таки хочу Мерса, підшукую наразі W210.
     
  7. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вчора відбувся крісло1.jpg крісло2.jpg перший тест драйв нового крісла для малюка. Йому сподобалося! Крісло 1+2+3.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Понеділок зранку, забув сфоткати до того як розкопав!
    гольф 2016 сніг.jpg
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А перший раз відкопав авто сусіда?
     
  10. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Нєа! В машинка одна і неповторіма, не спутаєш. Я як в суботу зранку вигріб з подвіря, так аж в четвер заїхав в гараж, поки сніг не зійшов.
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Дойшли руки вчора помити форсунки, давно вже мав бажання цим заморочитися. Купив очисник карбюратор, шприц 5куб., комплект резинок, кнопка і лампочка. Затратив до 3 год. часу. Мотор працює рівніше, відкликається на педаль газу раптово, саме головне-зник ядовитий вихлоп. Може таки трохи вкручу йому апетит.
    Сфоткав пробіг-144444миль=231110км 2016-10-03 11.45.19.jpg 20161124_163438.jpg 20161124_160557.jpg
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 26 лис 2016
    • Подобається Подобається x 3
  13. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Щось прийшла перед продажем чорна полоса на мого Гольфика
    Минулого тижня під час поїздки до Тернополя мав два конфузи з машинкою:
    1. засвітилася лямпка АБС, банально чомусь вискочила фішка з датчика переднього правого колеса.
    2. перестав працювати обігрів задньої шиби, також по випадку переломався дріт в гофрі задньої ляди, 15хв роботи. То все вже зробив!!!!
    А в неділю сталася серйозна халепа, стала в аварійний режим АКПП. Після вчорашньої діагностики виявилося: дві помилки - G38 i G68. Тобто будуть мінятися два датчики, на вхідному і вихідному валах, потім тра буде стерти помилки.
    Чи то випадок чи співпадіння, якраз в суботу вечером вирішив трохи освіжити двигун, так як після траси машина загубила колір. Дякуючи нашому другу КАМАТОЗУ замовив ті датчики і післязавтра буду їх встановлювати.
    ДАЛІ БУДЕ.....
     
  14. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Поставив датчики, все ОК. Так як треба було їхати знову зняти помилки (120грн) я вирішив позичити в товариша діагностичну приблуду. Через блютуз на смарфоні побачив всі параметри свого авто і.....зняв помилки, АКПП працює чудово.
    Причина, перетерся чомусь кабельок від Ж68!?
    Вже собі замовив, чекаю посилки!
    20161218_133220.jpg
     
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Та приблуда не працює на Г4.
     
  16. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Як не працює, я ж зняв на свому Гольфі помилки АКПП і там ще якась була, на радостях не додивився!!!!!!! Тому і замовив, буду мати своє! Вектру 1996 р.в. воно не бачить.
     
  17. vwman

    vwman Початківець

    Авто:
    bora 1.8t
    В знайомого теж є така штука. Мою бору не читає, робить з'єднання але нічого не показує. Можливо справа в прошивці авто
     
  18. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Скачав програмуTORQUE - не бачить, а з програмою OBD Car Doctor - все побачило і працює!!!!
     
  19. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Як прийде посилка можемо попробувати!
    ПИТАННЯ, треба зняти з Вектри Б помилку, хто допоможе!?
    Зачіпив під сідушкою дріт і вискочила "подушка", тепер все гаразд, а лямпка світить.
     
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Діло не в прозі на смартфон а саме авто непрацює з тою хрєнью. Колись bass мав таку і мені давав перепробував всі проги і ніфіга з Того не вийшло. Найшов сайт де внас їх продають задав їм питання ,перед тим як замовити з кітаю , чи підійде на Г4 сказали що ні і відписали щось на рахунок якоїсь кан шини.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)