Мій сарай Mitsubishi Lancer 1,6 2007

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Victorlas, 3 сер 2009.

  1. slipknot

    slipknot Active Member

    Авто:
    Chevrolet Lacetti 1.6 H / BMW k 1200s
    Не мало конечно по сегодяншнему курсу ...
     
  2. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Не в обіду Victorlasovi я просто мав на увазі шо за такі гроші можна багато чого кращого купити але це моє ІМХО
    Я розумію його шо він собі саме таке шукав і підтримую...
     
  3. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Хотілось саме візькоглазу, чогосі останнім часом німці приїлись. За 13-14 можна було Октавію універсала взяти, але кажу німіц вже приїлись, змін хотів.

    Взяв саме те, що хотів. Октавія була б краща по запчастинам і в обслуговуванні, але поки ні краплі не шкодую.
     
    Останнє редагування: 4 сер 2009
  4. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Це реальність...
     
  5. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Ніколи не повірю, бо добре знаю як їде Пріора, в якої, доречі, двигун 1,6 - 98 коней, а в тебе 1,3 - 70 коней, хоч і розточений, не думаю що воно багато дало...

    Хіба що за Пріорою сидів дед який дуже жаліє свою машину.

    Шкода що ти з полавської області, ні я тобі, ні ти мені не докажеш і перевірити немає можливості.
     
  6. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Да звичайна Приора була, молодий хлопець за кермом. кажуть ганя кожної неділі.
    [​IMG]
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    ту пріору той знак лади на капоті тормозить, айродинаміка аднака:D
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відколи це МН має 70 коней? 55 по заводу
    Розточений? Які ж там тоді поршня і кольца стоять?
    Не гані! Все враховано - Voron Glas відводить потоки воздуха і мух від знака. :D
     
  9. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Якщо принципово сарай шукав, то вітаю. В ланцері з шумкою треба серйозний підхід (Х також не вийняток)
    Можна було такий варіант розглянути, ще поторгуватись, по фотках ляля і не бита...
    http://auto.ria.ua/auto_volkswagen_1537445.html
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    так так неврахував такого тюнінг рішення

    і ще ті резинові полоски на бампері мають ребра розрізають повітря і воно вже не валить загальною площиною що зменшує айродинаміку, а акуратними айро потоками що додає швидкості.:D
     
  11. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Шкода що ти не зі Львова, впевнений що твоє відставання було-б не 0,5 корпуса, а мінімум 3,5.


    Це я так шукав інфу в неті про МН, видало 70 коней... :mocking:

    Тим більше якщо 55 то не вірю про пів корпуса від Пріори.

    А про те що зробив зі своїм двигуном питай у власника теми...

    В мого брата Пріора - 1,6, у друга Г3 - 1,8, на трасі за МРЕО де проходять з"їзди Пріора на 2 корпуси попереду буда від Г3, на квотері.
     
  12. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Коточе не щастить мені з Лансером. Сьогодні вре 3 ДТП за 2 останні місяці.
    Перший раз мені трохи бампера подряпали, на другий раз теж бампер бахнули, але вже із сколом краска. А сьгодні під час проїзду "лежачого поліцейського" Москвич в заж в,їхав((((
    Погнуто кришку багажника, подряпано ліву блок фару, розтрощено задню "противотуманку", пошкоджено задній бампер, та ручку багажника. А тепер ще й багажник відкрити не можу((((( Як замкнув то и все((((
    В жодному ДПТ я невинен, всі одразу визнавали свою провину.
    Протокол складено, а от тепер почнеться страхова та суд.
    Якби щоб наступного разу вже гірше не було......
     
  13. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    щось на одноклубників чорна мана напущена........

    а Москвичу що погнуто??? після ДТП і після того як ти монтіровкою пройшовся??
     
  14. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    В Москвича лише ПРОТИУДАРНІ КЛИКИ погнуло і показчик повороту тріснув. Це було в момент коли я задніми колесами другий по рахунку "лежачий поліцейський" проїзджав. А що його бити, він ніч не спав, в його бабка в ночі померла.
    Короче треба в церкву сходити, давно там не був.
     
  15. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Ото хороший вихід!!!!!!!!!!
     
  16. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    це точно,у мене також нєвєзуха.:ireful:
     
  17. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    А в тебе що?
     
  18. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    блін два дтп ,ти переглядаєш не прочитанні?
     
  19. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Ні) майже ніколи))
     
  20. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Видимо жизнь моего Mitsubishi Lancer 9 Wagon закончилась 9.01.2011. Ехали мы с TAR@M23 ком не домой, хотели поставить передние опорные подшипники от Mitsubishi Lancer Evolution 8. И тут вылетает на втречку нам зеленая Ауди 100 на скорости примерно 120 км/час ( гаишники называли такую цифру) и бьет нас в переднюю правую часть. Если бы не подушки безопасности то мы бы наверное не выжили. Нас спасло еще то, что я моя скорость была не большой и я успер полностью остановить машину. Машина ремонту не полежит. У нас рваные раны головы + у меня сотрясение. Все три человека в Ауди пьяные отделались переломами.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Так мало того, после столкновения мою машину откинуло и мы снесли столб с проводами!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)